ΕΠΣ Ξάνθης: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Με ανακοίνωση η επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Ξάνθης,έκανε γνωστά τα ονόματα των διαιτητών στους αγώνες του Σαββατοκύριακου σε Α1, Α2, Β’ και Γ’ κατηγορίες.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και τους διαιτητές:

 

Α1 KAΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ

(Κυριακή 5 Φεβρουαρίου, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Μαγγάνων: Άρης Αβάτου – Αστέρας Μαγικού (Κωνσταντινίδης, Χ. Κούλα, Γκοντόλιας)

Γήπεδο Κιμμερίων: ΑΕ Ξάνθης – Άρης Πετεινού (Τζεβελεκίδης, Καραλευθέρης, Αγγελακόπουλος)

Γήπεδο Εχίνου: Εχίνος Σπορ – Νέστος Κύρνου (Ελευθεράκης, Γ. Πασχαλίδης, Γ. Χρυσέλης)

Γήπεδο ΔΑΚ: Ασπίδα Ξάνθης – Αναγέννηση Θαλασσιάς (Ουζουνίδης, Δρακίδης, Τζιβαρτζίδης)

Γήπεδο Φελώνης: ΑΟ Βιστωνίδας – Ηρακλή Ζυγού (Ανεστίδης, Οτουζμπίρ, Γκώγος)

ΔΕΙΤΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Α2 KAΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ

Σάββατο 4/2, Ώρα 15:00

Γήπεδο Σελίνου: Άτλας Σελίνου – Ελπίδα Γενησέας (Γιαπουτζής, Βαχαβιώλος, Χρυσέλης Απ.)

Κυριακή 5/2, Ώρα 15:00

Γήπεδο Κεντητής: Κεντητή – Κεσσάνη Ερασμίου (Καλοπήτας, Γκαϊτατζής, Μαγγίνας)

Γήπεδο Νεάπολης: Απόλλων Ξάνθης – Ορφέας Ν. Αμισσού (Σουρουτζίδης, Δέλλιος, Ζαχαρίου)

Γήπεδο Μάνδρας: Ερμής Μάνδρας – Π. Μελάς Κουτσού (Γιαπουτζής, Χρυσέλης Απ., Κοτινούδης)

Κεραυνός Λευκόπετρας – Δόξα Μυρωδάτου 0-3 α.α.

ΔΕΙΤΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Β’ KAΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ

(Σάββατο 4/2, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Τοξοτών: Αετός Τοξοτών – Ελπίδες Ξάνθης (Γκαϊτατζής, Γκοντόλιας, Μαγγίνας)

Γήπεδο Κιμμερίων: Εθνικός Κιμμερίων – Μέλισσα (Τζεβελεκίδης, Κοτινούδης, Χρυσέλης Γ.)

Γήπεδο Σημάντρων: ΠΑΣ Φιλίων – Ατρόμητος Χρύσας (Ουζουνίδης, Καρπουζέλης, Πασχαλίδης Γ.)

Γήπεδο Σουνίου: Ελπίς Σουνίου – Φίλιππος Δροσερού (Κωνσταντινίδης, Δρακίδης, Πασχαλίδης Αθ.)

Γήπεδο Αμοιρίδειο: ΑΠΟΞ – Ερ. Αστέρας Σελέρου (Καλοπήτας, Ανεστίδης, Γκώγος)

ΔΕΙΤΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Γ’ KAΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ

(Κυριακή 5/2)

11:00, Γήπεδο Κυψέλης: ΑΕΚ Κυψέλης – Ασπίς Πηγαδίων (Κοτινούδης, Βαχαβιώλος, Δέλλιος)

11:00, Γήπεδο Χρύσας: ΑΠΟΞ Ραιδεστός – Αετός Γοργόνας (Αγγελακόπουλος, Καραλευθέρης, Χρυσέλης Γ.)

12:00, Γήπεδο Κοτύλης: Κοτύλη – Κεραυνός Π. Κατράμιου (Καρπουζέλης, Γκέκας, Μπένος)

12:00, Γήπεδο Γοργόνας: Σμίνθη – Δόξα Σταυρούπολης (Δρακίδης, Γκοντόλιας, Λιάρου)

Απόλλων Διομήδειας – Ρεμβιακός 3-0 α.α.

Ρεπό: Αναγέννηση Π. Χρύσας

ΔΕΙΤΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here