ΕΠΣ Έβρου: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Έβρου οι διαιτητές της 12ης αγωνιστικής και πρεμιέρας στο β’ γύρο στην Α’ Κατηγορία και της 11ης στην Β’ Κατηγορία, μετά από διακοπή των αγώνων περίπου δύο μηνών, αρχικά λόγω Χριστουγέννων και στην συνέχεια λόγω καιρικών συνθηκών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές στις δυο κατηγορίες:

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 5 Φεβρουαρίου, Ώρα 15:00)

Έβρος Σουφλίου – Ποντιακός (Βασιλόπουλος, Καραίσκος, Μπρίμπος)
Ακρίτας Νέας Βύσσας – ΑΟ Αλεξανδρούπολης (Σιβούδης, Δαλής, Τσίκας)
Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ένωση Άνθειας Αριστείνου (Παπάς, Δαλαμπούρας, Τουντζιαράκης)
Θράκη Φερών – Α.Ε.Διδυμοτείχου (Σουβαράς, Θάνος, Γεωργακούδης)
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρδας Καστανεών (Σημίδης, Κωνσταντάκης, Στρατούδης Χ.)
Ιπποκράτης – Ορέστης Ορεστιάδας (Κυριαζίδης, Τερζόπουλος, Παλαιοπάνης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (11η Αγωνιστική)

Σάββατο 04/02, 15:00
Ν. Χιλή − Ατρόμητος Άβαντα (Σημίδης, Τερζόπουλος, Σταφυλάς)
Νίψα − Δορίσκος (Σουβαράς, Στρατούδης Χ., Σουμάκας)
Μάκρη − Νίκη Απαλού (Σαμουρκασίδης, Κονταράς, Τουντζιαράκης)

Κυριακή 05/02, 11:00
ΑΕΚ Έβρου − ΑΟ Μαΐστρου (Παπαδόπουλος, Γιαννόπουλος, Κελεσίδης)
Αρίστεινο − Ασπίδα Βρυσούλας (Κωνσταντάκης, Παπαχρήστου, Ναζιρόπουλος)
ΑΟ Αριστείνου (Κ20 Εθνικός Αλεξ/πολης) – Καππαδοκία (Κονταράς, Κώνογλου, Πανταζόπουλος)
Ρεπό: Μοναστηράκι

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (11η Αγωνιστική)

Σάββατο 04/02, 15:00
Πυρσός Σιδηρούς − Ένωση Κυανής Ασβεστάδων (Σιβούδης, Παλαιοπάνης, Ναζιρόπουλος)
Δόξα Ελληνοχωρίου − Δόξα Δόξας (Παπαδόπουλος, Χρηστίδου, Καλαϊτζίδης)

Κυριακή 05/02, 11:00
Ένωση Λυκόφης/Κορνοφωλιάς − AΟ Τυχερού (Σουμάκας, Καραΐσκος, Βακαλίδης)

Κυριακή 05/02, 15:00
Ορφέας Σοφικού − Άρης Πραγγίου(Κ20 ΑΕΔ) (Καλαϊτζίδης, Σταγγόπουλος, Χρηστίδου)
Ακρίτας Δαδιάς − Θύελλα Παλιουρίου (Σταφυλάς, Παπαχρήστου, Κελεσίδης)

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (11η Αγωνιστική)

Σάββατο 04/02, 15:00
Θύελλα Κυπρίνου − Πεντάλοφος (Βασιλόπουλος, Θάνος, Γεωργακούδης)
Ομόνοια Φυλακίου − Δόξα Ορεστιάδας (Δαλής, Ζάνιας, Τσομπανίδης)
ΑΟ Νεοχωρίου − Ένωση Οινόης (Δαλαμπούρας, Σαβούδης, Κώνογλου)
Ακρίτας Ορμενίου − Ασπίδα Θουρίου (αναβολή)

Κυριακή 05/02, 11:00
Ηρακλής Σαγήνης − Ρίζια (Σαβούδης, Δαλής, Θεοδωρακέλης)

Κυριακή 05/02, 15:00
Δόξα Στέρνας − Ορφέας Δικαίων (Σαβούδης, Ζάνιας, Τσομπανίδης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here