Football League: Οι διαιτητές στο ματς του Πανθρακικού και στα υπόλοιπα παιχνίδια της 10ης αγωνιστικής

 

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ, οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 10ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Football League που θα πραγματοποιηθεί το διήμερο 14 και 15 Ιανουαρίου 2017.

Ο Κούλης από την Ηλεία ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση Παναιγιάλειος – Πανθρακικός, με βοηθούς τους Σεφέρη από την Κόρινθο και Σταματάκο από τη Λακωνία, ενώ τέταρτος θα είναι ο Γκοβέσης από την Αρκαδία.

Αναλυτικά οι διαιτητές και το πρόγραμμα της 10ης αγωνιστικής:

FOOTBALL LEAGUE – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Ώρα 15:00 “Δημ. Κοντικάκης”:  Αγροτικός Αστέρας – Άρης

Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας)

Βοηθοί: Νατσιούλας, Αναστασίου (Λάρισας)

4ος: Σέζος (Κιλκίς)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Ώρα 14:00 Δημοτικό Καρδιτσας:  Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΟ Χανιά

Διαιτητής: Καρατέρπος (Κοζάνης)

Βοηθοί: Τζιαμπάσης, Τζιουβάρας (Κοζάνης)

4ος: Συμεωνίδης (Πιερίας)

 

Ώρα 15:00 Δημοτικό Μυτιλήνης:  Καλλονή – Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Κακριδής (Κορινθίας)

Βοηθοί: Πυργάκης (Κορινθίας), Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής)

4ος: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής)

 

Ώρα 15:00 Δημοτικό Στάδιο Αχαρνών:  Αχαρναϊκός – ΟΦΗ

Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)

Βοηθοί: Παλαμίδας (Λακωνίας), Αρμακόλας (Κυκλάδων)

4ος: Αντωνίου (Αθηνών)

 

Ώρα 15:00 Μάλεμε:  Κισσαμικός – Πανελευσινιακός

Διαιτητής: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Κορτέσης (Αθηνών), Κοκμοτός (Ρεθύμνου)

4ος: Βισκαδούρος (Ηρακλείου)

 

Ώρα 15:00 “Γ. Παραλυκίδης”:  Αιγινιακός – Τρίκαλα

Διαιτητής: Μήτσιος (Ηπείρου)

Βοηθοί: Καραλής (Ηπείρου), Μωυσιάδης (Γρεβενών)

4ος: Τσετσίλας (Γρεβενών)

 

Ώρα 15:00 Δημοτικό Αιγείου:  Παναιγιάλειος – Πανθρακικός 

Διαιτητής: Κούλης (Ηλείας)

Βοηθοί: Σεφέρης (Κορινθίας), Σταματάκος (Λακωνίας)

4ος: Γκοβέσης (Αρκαδίας)

 

Ώρα 15:00 “Γρ. Λαμπράκης”:  Καλλιθέα – Σπάρτη 

Διαιτητής: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)

Βοηθοί: Σοφός, Παγούρας (Βοιωτίας)

4ος: Σταθόπουλος (Δυτ. Αττικής)

 

Ώρα 15:00 Δημοτικό Σερρών:  Πανσερραϊκός – Λαμία

Διαιτητής: Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)

Βοηθοί: Γρεβένης (Χαλκιδικής), Νίκζας (Λάρισας)

4ος: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here