Συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα που διοργανώνει η Α’ Περιφέρεια Θράκης και Ανατολικής Μακεδονίας.
Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
Ώρα 12:00 Κ.Γ. Αμυγδαλεώνα Αμυγδαλεώνας – ΑΟ Σερρών
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 17 Δεκεμβρίου
Ώρα 11:00 Κ.Γ. Αλεξ/πολης Εθνικός Αλεξ/πολης – ΑΕ Κομοτηνής
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 17 Δεκεμβρίου
Ώρα 13:00 Κ.Γ. Σουφλίου Έβρος Σουφλίου – Άθλος Ορεστιάδας
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
Ώρα 16:00 Κ.Γ. Ορεστιάδας ΑΟ Ορεστιάδας – Εθνικός Αλεξ/πολης Β’
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 17 Δεκεμβρίου
Κ.Γ. Σουφλίου Ώρα 11:00 Έβρος Σουφλίου – Άθλος Ορεστιάδας
Κ.Γ. Αλεξ/πολης Ώρα 13:00 Εθνικός Αλεξ/πολης – Ερμογένης Ξάνθης
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
Κ.Γ. Ορεστιάδας Ώρα 14:00 ΑΟ Ορεστιάδας – Εθνικός Αλεξ/πολης Β’
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
Ώρα 12:30 Κ.Γ. Νικήσιανης Λέαινες Αμφίπολης – ΑΟ Καβάλας Β’
Ώρα 17:00 ΔΗΓΑ ΓΣ Δράμας – Άρτεμις Σερρών
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
Ώρα 13:00 Κ.Γ. Θάσου Ανδροσθένης Θάσου – ΑΟ Χρυσούπολης
Ώρα 16:00 Κ.Γ. Αμυγδαλεώνα Αμυγδαλεώνας – Ερμογένης Ξάνθης Β’
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
Ώρα 12:00 Κ.Γ. Ορεστιάδας ΑΟ Ορεστιάδας – Έβρος Σουφλίου
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
Ώρα 13:00 ΔΗΓΑ ΓΣ Δράμας – Άρτεμις Σερρών
Ώρα 19:00 ΔΗΓΑ ΓΣ Δράμας Β’ – Γαία Δράμας Β’
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
Ώρα 11:00 Κ.Γ. Θάσου Ανδροσθένης Θάσου – ΑΟ Χρυσούπολης
Ώρα 14:00 Κ.Γ. Αμυγδαλεώνα Αμυγδαλεώνας – Ερμογένης Ξάνθης Β’
Ώρα 14:30 Κ.Γ. Καβάλας ΑΟ Καβάλας – ΑΟ Καβάλας Γ’
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
Ώρα 15:00 Κ.Γ. Κομοτηνής ΑΕ Κομοτηνής Β’ – Ερμογένης Ξάνθης
Ώρα 16:00 ΔΑΚ Ξάνθης Ερμογένης Ξάνθης Γ’ – ΠΑΣ Θράκες
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
Ώρα 10:00 Κ.Γ. Αλεξ/πολης Νίκη Αλεξ/πολης – Αμαζόνες Μαΐστρου Β’
Ώρα 10:00 Κ.Γ. Ορεστιάδας ΑΟ Ορεστιάδας – Έβρος Σουφλίου
Ώρα 14:00 Κ.Γ. Αλεξ/πολης Φοίνικας Αλεξ/πολης – Θύελλα Φερών