ΕΠΣ Ξάνθης: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Ανακοινώθηκαν από την  επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Ξάνθης, τα ονόματα των διαιτητών στους αγώνες του Σαββατοκύριακου σε Α1, Α2, Β’ και Γ’ κατηγορίες.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και τους διαιτητές:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ
12η αγωνιστική (Κυριακή 4 Δεκεμβρίου, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Πετεινού: Άρης Πετεινού – ΑΟ Βιστωνίδας  (Τσεβελεκίδης, Ζαφειρίου, Οτουζμπίρ)
Γήπεδο Μαγικού: Αστέρας Μαγικού – Νέστος Κύρνου (Ουζουνίδης, Ελευθεράκης, Δέλλιος)
Γήπεδο Μαγγάνων: Άρης Αβάτου – Αναγέννηση Θαλασσιάς (Γκαιτατζής, Εμπλιούκ, Αγγελακόπουλος)
Γήπεδο Κιμμερίων: ΑΕ Ξάνθης – Ηρακλής Ν. Ζυγού ( Τσοπουλίδης, Κηλικιώτης, Χρυσέλης Γ.)
Γήπεδο Εχίνου: Εχίνος Σπορ – Ασπίδα Ξάνθης ( Κωνσταντινίδης, Γκώγος, Πασχαλίδης Γ.)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ
12η αγωνιστική (Σάββατο 3 Δεκεμβρίου, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Νεάπολης: Απόλλων Ξάνθης – Δόξα Μυρωδάτου (Τζεβελεκίδης, Κηλικιώτης, Πασχαλίδης )

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ
12η αγωνιστική (Κυριακή 4 Δεκεμβρίου, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Ερασμίου: Κεσσάνη Ερασμίου – Ερμής Μάνδρας (Καλοπήτας, Κοτινούδης, Πασχαλίδης Α. )
Γήπεδο Γενησέας: Ελπίδα Γενησέας – Ορφέας Ν. Αμισσού (Δρακίδης, Χατζημωυσιάδης, Μαγγίνας )
Γήπεδο Κεντητής: Κεντητή Ξάνθης – Π. Μελάς Κουτσού ( Γιαπουτζής, Καραλεύθερης, Καρπουζέλης )
Άτλας Σελίνου – Κεραυνός Λευκόπετρας 3-0 α.α

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Μ’ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ
12η αγωνιστική (Σάββατο 4 Δεκεμβρίου, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Τοξοτών: Αετός Τοξοτών – Φίλιππος Δροσερού (Ουζουνίδης, Κωνσταντινίδης, Γιαπουτζής)
Γήπεδο Μέλισσας: Μέλισσα Ξάνθης – ΑΠΟ Ξάνθης (Τσοπουλίδης, Κουλά Χουσείν, Καρπουζέλης)
Γήπεδο Κιμμερίων: Εθνικός Κιμμερίων – Ερ. Αστέρας Σελέρου ( Ζαφειρίου, Μαγγίνας, Γκέκας)
Γήπεδο Σελίνου: Ελπίδες Ξάνθης – Ατρόμητος Ξάνθης (Γκαιτατζής, Εμπλιούκ, Ιωαννίδης)
Γήπεδο Σημάντρων: ΠΑΣ Φιλίων – Ελπίδα Σουνίου (Καλοπήτας, Χατζημωυσιάδης, Σιάκκας)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Μ’ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ
12η αγωνιστική (Κυριακή 4 Δεκεμβρίου, Ώρα 11:00)

Γήπεδο Γοργόνας: Αετός Γοργόνας – Κοτύλη Ξάνθης (Κοτινούδης, Καλοπήτας, Λιάρου)
Γήπεδο Διομήδειας: Απόλλων Διομήδειας – Δόξα Σταυρούπολης (Ελευθεράκης, Εμίν Κεχαγιά, Μαγγίνας)
Γήπεδο Χρύσας: Αναγέννηση Π. Χρύσας – Σμίνθη Ξάνθης (Καρπουζέλης, Οτουζμπίρ, Σιάκκας)
Γήπεδο : ΑΠΟΞ Ραιδεστός – ΑΕΚ Κυψέλης (Καραλευθέρης, Δέλλιος, Μπένος)
Ρεμβιακός Ξάνθης – Κεραυνός Π. Κατραμίου 0-3 α.α

Ρεπό: Ασπίς Πηγαδίων

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Μ’ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here