Κύπελλο Ελλάδος: Οι διαιτητές που ορίστηκαν για τους κρίσιμους μεσοβδόμαδους αγώνες της Ξάνθης και του Πανθρακικού

 

Η εβδομάδα που ξεκίνησε έχει αναμετρήσεις για την δεύτερη αγωνιστική των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδος. H Ξάνθη φιλοξενεί την Πέμπτη την Καλλονή ενώ μια μέρα νωρίτερα ο Πανθρακικός δοκιμάζεται στο Αγρίνιο με τον Παναιτωλικό.

Αναλυτικά οι τριπλέτες που ανακοινώθηκε από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ότι  θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 2ης αγωνιστικής:

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 30 Νοεμβρίου
ΑΕΛ – Πανελευσινιακός (15:00, AEL FC Arena)
Διαιτητής: Σκουλάς (Σερρών)
Βοηθοί: Ευθυμιάδης, Ζέρβας (Πιερίας)
4ος: Συμεωνίδης (Πιερίας)

Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου
Τρίκαλα – ΠΑΟΚ (17:15, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Διπλάρης (Καρδίτσας), Καραλής (Ηπείρου)
4ος: Ζούγρας (Κοζάνης)

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τρίτη 29 Νοεμβρίου

Πλατανιάς – Σπάρτη (15:00 Γήπεδο Περιβολίων)
Διαιτητής: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Τρουλινός (Ηρακλείου), Κοκμοτός (Ρεθύμνου)
4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου
ΑΟ Χανιά – Ολυμπιακός (19:30, Γήπεδο Περιβολίων)
Διαιτητής: Σελίμος (Λακωνίας)
Βοηθοί: Βλάσσης (Λασιθίου), Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)
4ος: Βισκαδούρος (Ηρακλείου)

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 30 Νοεμβρίου
Ηρακλής – Απόλλων Σμύρνης (17:15, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
Διαιτητής: Κουμπαράκης (Θράκης)
Βοηθοί: Σίπκας (Πέλλας), Δημητριάδης (Καστοριάς)
4ος: Κιγιντζή (Θράκης)

ΟΦΗ – Παναθηναϊκός (19:30, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Δημητριάδης (Μακεδονίας), Καλφάκης (Χανίων)
4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων)

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τρίτη 29 Νοεμβρίου

Αγροτικός Αστ. – ΠΑΣ Γιάννινα (15:00, «Δ. Κοντικάκης»)
Διαιτητής: Κιοτζένης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Λάζαρης (Καβάλας), Χατζημωυσιάδης (Ξάνθης)
4ος: Γκουγκούδης (Σερρών)

Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου
Ξάνθη – Καλλονή (15:00, Ξάνθη Arena)
Διαιτητής: Φωτιάδης (Σερρών)
Βοηθοί: Κωτούλας (Σερρών), Καραΐσκος (Έβρου)
4ος: Κυριαζίδης (Έβρου)

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ
Τρίτη 29 Νοεμβρίου
Άρης – Αστέρας Τρίπολης (17:15, «Κλ. Βικελίδης»)
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Κελάζογλου (Χαλκδικής)
4ος: Σημαιάκης (Χαλκδικής)

Βέροια – Αιγινιακός (17:15, Δημ. Στάδιο Βέροιας)
Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Νικολαΐδης (Μακεδονίας), Μωυσιάδης (Ηπείρου)
4ος: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Τρίτη 29 Νοεμβρίου
Αν. Καρδίτσας – ΑΕΚ (19:30, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Κουντουρέλλης (Αθηνών), Κωνστάντιος (Εύβοιας)
4ος: Καραλιόλιος (Γρεβενών)

Τετάρτη 30 Νοεμβρίου
Κέρκυρα – Λαμία (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Διαιτητής: Ρούσσος – Μπεκερτζής (Πρέβεζας)
Βοηθοί: Καλφόγλου (Θεσπρωτίας), Κολοσιώνης (Αιτ/νίας)
4ος: Αθανασίου (Άρτας)

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 30 Νοεμβρίου
Παναιτωλικός – Πανθρακικός (15:00, Γήπεδο Παναιτωλικού)
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Μεσσήνης (Αχαΐας), Σκορδίλης (Κέρκυρας)
4ος: Παπαδόπουλος (Αχαΐας)

Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου
Καλλιθέα – Ατρόμητος (17:15, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Βεργέτης (Αρκαδίας), Παλαμίδας (Λακωνίας)
4ος: Μιχελής (Πειραιά)

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 30 Νοεμβρίου
Κισσαμικός – Πανιώνιος (17:15, Μάλεμε)
Διαιτητής: Φουκάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Κουράκης, Νικολακάκης (Ηρακλείου)
4ος: Βοσκάκης (Ρεθύμνου)

Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου
Λεβαδειακός – Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς)
Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Τουμπακάρης (Αθηνών), Κοντιζάς (Πειραιά)
4ος: Λάμπρου (Εύβοιας)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here