ΕΠΣ Έβρου: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Έβρου οι διαιτητές της 8ης αγωνιστικής στην Α’ Κατηγορία και της 7ης στην Β’ Κατηγορία.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές στις δυο κατηγορίες:

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 27 Νοεμβρίου, Ώρα 15:00)
“Φωτης Κοσμάς”: Εθνικός Αλεξ/πολης − Α.Ο Ποντιακός (Σιδηρόπουλος, Κ. Κίτσος, Τερζόπουλος)
Γήπεδο Δραγανας: Ιπποκράτης − Θράκη Φερών (Κυριαζίδης, Βασιλόπουλος, Καραίσκος)
Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας − Ατρόμητος Ασπρονερίου (Σαβούδης, Χρ. Κίτσος, Χρηστίδου)
Γήπεδο Καστανέων: Άρδας Καστανεών − Ακρίτας Νέας Βύσσας (Σιβούδης, Παλαιοπάνης, Σταφύλας)
Γήπεδο Διδυμοτείχου: Α.Ε. Διδυμοτείχου − Έβρος Σουφλίου (Σημίδης, Γεωργακούδης, Κτιστόπουλος)
Γήπεδο Ανθειας: Ένωση Άνθειας Αρίστεινου − Αλεξ (Στρατούδης, Κωνσταντακης, Κονταρας)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η Αγωνιστική)
Σάββατο 26/11, Ωρα 15.00 Γήπεδο Χιλής: ΑΕ Ν. Χιλής − Α.Ο. Μαΐστρου (Σημίδης, Β. Στρατούδης, Τερζόπουλος)
Σάββατο 26/11, Ωρα 15.00 Γήπεδο Δορίσκου: ΑΟ Δορίσκου Α.Ο.Καππαδοκών (Σαμουρκασίδης, Χ. Στρατούδης, Κωνογλου)
Κυριακή 27/11, Ωρα 11.00 Γήπεδο Αγνάντιας: ΑΟ Μοναστηρακίου − Α.Ο.Αγνάντια (Κ20 Εθνικός Αλ.) (Κωνσταντάκης, Πανταζόπουλος, Τρύπης)
Κυριακή 27/11, Ωρα 11.00 Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα − ΑΟ Αρίστεινου (Κονταρας, Καραισκος, Γιαννόπουλος)
Κυριακή 27/11, Ωρα 11.00 Γήπεδο Νίψας: Π.Α.Ε Νιψας − ΑΕΚ Έβρου (Σιδηρόπουλος, Ουζουνίδης, Τερζόπουλος)
Κυριακή 27/11, Ωρα 15.00 Γήπεδο Απαλού: Νίκη Απαλού − Ασπίδα Βρυσούλας (Ουζουνίδης, Χ. Στρατούδης, Τρύπης)
Ρεπό: ΑΟ Μάκρης

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η Αγωνιστική)
Σάββατο 26/11, Ωρα 15.00 Γήπεδο Σιδήρου: Πυρσός Σιδηρούς − Δόξα Ελληνοχωρίου (Παπας, Σουμάκας, Τουντζιαράκης)
Κυριακή 27/11, Ωρα 11.00 Γήπεδο Κυανής: Ένωση Κυανής Ασβεστάδων − Άρης Πραγγίου (Κ20 ΑΕΔ)(Διαμαντής, Χρηστίδου, Τσίκας)
Κυριακή 27/11, Ωρα 11.00 Γήπεδο Καρωτής: Δόξα Δόξης − Θύελλα Παλιουρίου (Δαλης, Τσομπανίδης, Χατζόπουλος)
Κυριακή 27/11, Ωρα 11.00 Γήπεδο Τυχερού: AΟ Τυχερού − Ακρίτας Δαδιάς (Κτιστόπουλος, Τουντζιαράκης, Παπαχρήστου)
Κυριακή 27/11, Ωρα 15.00 Γήπεδο Ισαακίου: ΟΦΙ Ισαακίου − Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς (Δαλης, Κελεσίδης, Σουμάκας)
Αναγέννηση Μεταξάδων − Ορφέας Σοφικού 0-3 α.α.

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η Αγωνιστική)
Σάββατο 26/11, Ωρα 15.00 Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου − Ακρίτας Ορμενίου (Βασιλόπουλος, Σαβούδης, Κ. Κίτσος)
Σάββατο 26/11, Ωρα 15.00 Γήπεδο Φυλακίου: Ομόνοια Φυλακίου − ΑΟ Νεοχωρίου (Κτιστόπουλος, Χρ. Κίτσος, Ζανιας)
Σάββατο 26/11, Ωρα 15.00 Γήπεδο Θουρίου: Ασπίδα Θουρίου − Ορφέας Δικαίων (Σουμάκας, Θεοδωρακέλης, Παπαχρήστου)
Κυριακή 27/11, Ωρα 11.00 Γήπεδο Οινόης: Ένωση Οινόης − Δόξα Στέρνας (Σιβούδης, Παλαιοπάνης, Σταφυλας)
Κυριακή 27/11, Ωρα 11.00 Γήπεδο Χειμωνίου: Δόξα Ορεστιάδας − Ηρακλής Σαγήνης (Σουμακας, Ζανιας, Χρ. κίτσος)
Κυριακή 27/11, Ωρα 15.00 Γήπεδο Πενταλόφου: Π.Α.Ε. Πενταλόφου − Π.Α.Ε. Ριζίων (Διαμαντης, Πέγιος, Τσίκας)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here