Συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα που διοργανώνει η Α’ Περιφέρεια Θράκης και Ανατολικής Μακεδονίας.
Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 20 Νοεμβρίου
Κ.Γ. Κοιλάδας Ώρα 14:00 ΑΟ Σερρών – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 19 Νοεμβρίου
Κ.Γ. Αλεξ/πολης Ώρα 14:00 ΓΕΑ – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 20 Νοεμβρίου
Κ.Γ. Ορεστιάδας Ώρα 17:00 ΑΟ Ορεστιάδας – Άθλος Ορεστιάδας
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 20 Νοεμβρίου
Κ.Γ. Σουφλίου Ώρα 12:00 Έβρος Σουφλίου – Ερμογένης Ξάνθης
Κ.Γ. Ορεστιάδας Ώρα 15:00 ΑΟ Ορεστιάδας – Άθλος Ορεστιάδας
Κ.Γ. Αλεξ/πολης Ώρα 12:00 Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β΄ – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 20 Νοεμβρίου
Κ.Γ. Αμυγδαλεώνα Ώρα 14:00 Αμυγδαλεώνας – Ανδροσθένης Θάσου
ΔΑΚ Ξάνθης Ώρα 11:00 Ερμογένης Ξάνθης Β΄ – ΑΟ Καβάλας
Ρεπό έχει ο ΑΟ Χρυσούπολης
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 19 Νοεμβρίου
Κομοτηνής Ώρα 20:00 ΑΕ Κομοτηνής – Ακαδημία Κομοτηνής
Κυριακή 20 Νοεμβρίου
Κ.Γ. Μπαλτατζής Ώρα 14:00 ΠΑΣ Θράκες – Ερμογένης Ξάνθης
Ρεπό έχουν οι Αμαζόνες Μαΐστρου
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 20 Νοεμβρίου
Κ.Γ. Σουφλίου Ώρα 19:00 Έβρος Σουφλίου – Θύελλα Φερών
ΑΟ Ορεστιάδας – Νίκη Αλεξανδρούπολης (Κυριακή 15/01/2017)
Ρεπό έχει η Νέα Βύσσα
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 20 Νοεμβρίου
Κ.Γ. Καβάλας Ώρα 16:00 ΑΟ Καβάλας – ΑΟ Χρυσούπολης
Κ.Γ. Αμυγδαλεώνα Ώρα 12:00 Αμυγδαλεώνας – Ανδροσθένης Θάσου
ΔΑΚ Ξάνθης Ώρα 13:00 Ερμογένης Ξάνθης Β΄ – ΑΟ Καβάλας Γ΄
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 20 Νοεμβρίου
Κ.Γ. Μαΐστρου Ώρα 14:00 Αμαζόνες Μαΐστρου – ΑΕ Κομοτηνής Β΄
Κ.Γ. Μπαλτατζής Ώρα 12:00 ΠΑΣ Θράκες – Ερμογένης Ξάνθης
ΑΕ Κομοτηνής – Ακαδημία Κομοτηνής (Κυριακή 27/11/2016)
Ρεπό έχει ο Ερμογένης Ξάνθης Γ΄
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κ.Γ. Αλεξ/πολης Ώρα 13:00 Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Αμαζόνες Μαΐστρου Β΄
Κ.Γ. Σουφλίου Ώρα 17:00 Έβρος Σουφλίου – Θύελλα Φερών
ΑΟ Ορεστιάδας – Νίκη Αλεξανδρούπολης (Κυριακή 15/01/2017)