Α2 Ανδρών: Ο Γιαννακόπουλος παρακολούθησε την ΓΕΑ ενόψει του γειτονικού ντέρμπι με την ΑΕ Κομοτηνής

Στο “Μιχάλης Παρασκευόπουλος” βρέθηκε ο προπονητής της ΑΕ Κομοτηνής Ανέστης Γιαννακόπουλος την Κυριακή ώστε να παρακολουθήσει την προσεχή αντίπαλο της ομάδα του, ΓΕ Αλεξανδρούπολης που ηττήθηκε και από τις Σέρρες με 0-3 σετ.

Ο Γιαννακόπουλος βρέθηκε στην Αλεξανδρούπολη μετά την επιστροφή της ομάδα του από την Θεσσαλονίκη και την ήττα αυτής μετα από καλή εμφάνιση με 3-1 σετ από τον Μακεδονικό και με την ευκαιρία της παρουσίας του στην πόλη έκανε “scouting”, πριν την μάχη ΑΕ Κομοτηνής και ΓΕ Αλεξανδρούπολης την επόμενη αγωνιστική.

Θυμίζουμε οι δυο ομαδες μετά από δυο αγώνες μετρούν ισάριθμες ήττες και μηδεν βαθμούς.