ΕΠΣ Ξάνθης: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ξάνθης οι τριπλέτες που θα σφυρίξουν τους αγώνες της ένατης αγωνιστικής στα πρωταθλήματα της Α1, Α2, Β’ και Γ’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Ξάνθης. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα στις τέσσερις κατηγορίες και οι διαιτητές έχουν ως εξής:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 6 Νοεμβρίου, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Φελώνης:  ΑΟ Βιστωνίδας – ΑΕ Ξάνθης (Τζεβελεκίδης, Κηλικιώτης, Βαμβακίδης)

Γήπεδο Μαγικού:  Αστέρας Μαγικού – Ασπίδα Ξάνθης (Κωνσταντινίδης, Αγγελακόπουλος, Καλοπήτας)

Γήπεδο Πετεινού: Άρης Πετεινού – Ηρακλής Ν. Ζυγού (Ουζουνίδης, Ανεστίδης, Γκώγκος)

Γήπεδο Θαλασσιάς:  Αναγέννηση Θαλασσιάς – Νέστος Κύρνου (Γιαπουτζής, Πασχαλίδης Γ., Οτουζμπίρ)

Γήπεδο Εχίνου:  Εχίνος Σπορ – Άρης Αβάτου (Γκαϊτατζής, Ζαφειρίου, Χρυσέλης Α)

 

 

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 05 Νοεμβρίου, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Μάνδρας:  Ερμής Μάνδρας – Κεντητή Ξάνθης (Γιαπουτζής, Καραλευθέρης, Χρυσέλης Γ.)

Γήπεδο Γενησέας: Ελπίδα Γενησέας – Δόξα Μυρωδάτου (Κωνσταντινίδης, Κοτινούδης, Χρυσέλης Α.)

Γήπεδο Ερασμίου:  Κεσσάνη Ερασμίου – Παύλος Μελάς Κουτσού (Καλοπήτας, Τζεβελεκίδης, Πασχαλίδης Γ.)

Γήπεδο Νεάπολης: Απόλλων Ξάνθης – Άτλας Σελίνου (Γκαϊτατζής, Ζαφειρίου, Δρακίδης)

 

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 5 Νοεμβρίου, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Σελίνου:  Ελπίδες Ξάνθης – Ελπίδα Σουνίου (Ουζουνίδης, Σιάκκας, Ιωαννίδης)

Γήπεδο Μέλισσας:  Μέλισσα Ξάνθης – Ερυθρός Αστέρας Σελέρου (Ελευθεράκης, Μαγγίνας, Λιάρου)

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 6 Νοεμβρίου, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Αμοιρίδειο: ΑΠΟΞ Σκόντα – Εθνικός Κιμμερίων (Δέλλιος, Καρπουζέλης, Μπαγιούκ)

Γήπεδο Σημάντρων:  ΠΑΣ Φιλίων – Αετός Τοξοτών (Δρακίδης, Καραλευθέρης, Ζαχαρίου)

ΔΑΚ Ξάνθης:  Φίλιππος Δροσερού – Ατρόμητος Χρύσας (Σουρουτζίδης, Ελευθεράκης, Μπάνος)

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 6 Νοεμβρίου, Ώρα 11:00)

Γήπεδο Διομήδειας: Απόλλων Διομήδειας – Αναγέννηση Π. Χρύσας (Μαγγίνας, Πασχαλίδης Α., Εμίν Κεχαγιά)

Γήπεδο Γοργόνας: Αετός Γοργόνας – ΑΕΚ Κυψέλης (Κοτινούδης, Μπαγιούκ, Μπένος)

Γήπεδο Πηγαδίων: Ασπίς Πηγαδίων – Σμίνθη Ξάνθης (Δέλλιος, Αγγελακόπουλος, Καρπουζέλης)

Γήπεδο Σταυρούπολης: Δόξα Σταυρούπολης – Κεραυνός Π. Κατραμίου (Σουρουτζίδης, Γκώγκος, Μπιτζιλή)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here