ΕΠΣ Έβρου: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Έβρου οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής στην Α’ Κατηγορία και της 4ης στην Β’ Κατηγορία.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές στις δυο κατηγορίες:

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 6 Νοεμβρίου  Ώρα 15:00)
Ποντιακός − Άρδας Καστανεών (Σημίδης, Δερμεντζόγλου, Παλαιοπάνης)
Ορέστης Ορεστιάδας − Α.Ε. Διδυμοτείχου (Βασιλόπουλος, Διαμαντής, Καραίσκος)
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης − Ένωση Άνθεια Αριστείνου (Στρατούδης, Μπίρμπος, Σουμάκας)
Εθνικός Αλεξανδρούπολης − Α.Ο Αλεξανδρούπολης (Σιδηρόπουλος, Παπαδόπουλος, Χ. Στρατούδης)
Θράκη Φερών − Έβρος Σουφλίου (Σιβούδης, Γεωργακούδης, Κωνσταντινάκης)
Ατρόμητος Ασπρονερίου − Ακρίτας Νέας Βύσσας (Σουβαρας, Τσίκας, Απιδόπουλος)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η Αγωνιστική)
Σάββατο 5/11, Ωρα 15.00: Α.Ο.Καππαδοκών − ΑΕ Ν. Χιλής (Σιβούδης, Σαμουρκασίδης, Παπαχρήστου)
Σάββατο 5/11, Ωρα 15.00: Π.Α.Ε Νιψας ΑΟ Μοναστηρακίου (Βασιλόπουλος, Παπάς, Β. Στρατούδης)
Σάββατο 5/11, Ωρα 15.00: Ατρόμητος Άβαντα − ΑΟ Δορίσκου (Κτιστόπουλος, Θάνος, Καραίσκος)
Κυριακή 6/11, Ωρα 11.00: ΑΟ Αρίστεινου − Α.Ο.Αγνάντια (Κ20 Εθνικός) (Σταφυλας, Στρατούδης, Παλαιοπάνης)
Κυριακή 6/11, Ωρα 11.00: ΑΕΚ Έβρου − Ασπίδα Βρυσούλας (Κωνσταντινάκης, Πανταζόπουλος, Τρύπης)
Κυριακή 6/11, Ωρα 11.00: ΑΟ Μάκρης − Α.Ο. Μαΐστρου (Ουζουνίδης, Ναζιρόπουλος, Παπαχρηστίδου)
Ρεπό: Νίκη Απαλού

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η Αγωνιστική)
Σάββατο 5/11, Ωρα 15.00: Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς − Θύελλα Παλιουρίου (Σουβαρας, Τουντζιαράκης, Παπαδόπουλος)
Κυριακή 6/11, Ωρα 11.00: Ορφέας Σοφικού − Ένωση Κυανής Ασβεστάδων (Κεσούδης, Τσίκας, Απιδόπουλος)
Κυριακή 6/11, Ωρα 11.00: ΟΦΙ Ισαακίου − Άρης Πραγγίου (Κ20 ΑΕΔ) (Δαλης, Χρηστίδου, Θεοδωρακέλης)
Κυριακή 6/11, Ωρα 15.00: Δόξα Ελληνοχωρίου − Ακρίτας Δαδιάς (Καλαιτζίδης, Χρηστίδου, Κελεσίδης)
Κυριακή 6/11, Ωρα 15.00: Πυρσός Σιδηρούς − Δόξα Δόξας (Παππάς, Γιαννόπουλος, Κώνογλου)
AΟ Τυχερού − Αναγέννηση Μεταξάδων 3-0 α.α.

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η Αγωνιστική)
Σάββατο 5/11, Ωρα 15.00: Ηρακλής Σαγήνης − Π.Α.Ε. Πενταλόφου (Δαλης, Χατζόπουλος, Απιδόπουλος)
Σάββατο 5/11, Ωρα 15.00: Θύελλα Κυπρίνου − Ασπίδα Θουρίου (Κεσούδης, Τσομπανίδης, Ζανιας)
Σάββατο 5/11, Ωρα 15.00: Ένωση Οινόης − Δόξα Ορεστιάδας (Διαμαντής, Τσίκας, Χρ. Κίτσος)
Σάββατο 5/11, Ωρα 15.00: ΑΟ Νεοχωρίου − Ορφέας Δικαίων (Καλαιτζίδης, Χρηστίδου, Πέγιος)
Κυριακή 6/11, Ωρα 11.00: Ομόνοια Φυλακίου − Π.Α.Ε. Ριζίων
Κυριακή 6/11, Ωρα 15.00: Ακρίτας Ορμενίου − Δόξα Στέρνας (Δαλαμπούρας, Χρ. Κίτσος, Θεοδωρακέλης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here