ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Ανακοινώθηκαν από την ΕΚΑΣΑΜΑΘ οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου. Οι ορισμοί αφορούν την τρίτη αγωνιστική του πρωταθλήματος ανδρών, την πρεμιέρα του πρωταθλήματος γυναικών, την τέταρτη αγωννιστική στα πρωταθλήματα εφήβων και παίδων και την τρίτη αγωνιστική στο πρωτάθλημα κορασίδων.

Αναλυτικά οι ορισμοί για τις αναμετρήσεις στους ομίλους που μετέχουν ομάδες της Θράκης έχουν ως εξής:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ) – 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 5 Νοεμβρίου

Κ.Γ. Φερών  Ώρα 17:00  Θύελλα Φερών – Εθνικός Αλεξ/πολης (Ντούρας, Τσακιράκη)

Κ.Γ. Ποταμουδίων  Ώρα 20:00  Πάνθηρες Καβάλας – Λεύκιππος Ξάνθης (Μυσιρλής, Λάλλα)

Κ.Γ. Διδυμοτείχου  Ώρα 17:00  Σπάρτακος Διδ/χου – Ηρακλής Καβάλας (Παπαγερίδης, Γιαννούλης Στ.)

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα  20:00  Δημοκρίτειο Κομοτηνής – Φιλία Ορεστιάδας (Ρουκάς, Μπάμπης)

Κυριακή 6 Νοεμβρίου

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 15:00  Αίας Κομοτηνής – Έβρος Σουφλίου (Μπέης, Λυτροσυγκούνης)

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 13:00  Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης – Αρίων Ξάνθης (Παρασίδης, Μπάμπης)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ) – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 6 Νοεμβρίου

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 11:00 Εθνικός Αλεξ/πολης – Αίας Κομοτηνής (Παρασίδης, Μπάμπης)

Κ.Γ. Ορεστιάδας  Ώρα 15:00  Φιλία Ορεστιάδας – ΓΑΣ Κομοτηνή (Χατζόπουλος, Πετκόπουλος)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (4η Αγωνιστική)

Σάββατο 5 Νοεμβρίου

Κ.Γ. Ποταμουδίων  Ώρα 16:00  Αγία Βαρβάρα – Ασπίδα Ξάνθης (Λάλλα, Κανελόπουλος)

Κ.Γ. Ποταμουδίων  Ώρα 18:00  Αστέρας Καβάλας – Αίας Κομοτηνής (Μυσιρλής, Κανελόπουλος)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ (4η Αγωνιστική)

Σάββατο 5 Νοεμβρίου

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 12:00  ΑΕ Κομοτηνής – ΓΑΣ Κομοτηνή (Ντούρας, Τσακιράκη)

Κυριακή 6 Νοεμβρίου

Κ.Γ. Ορεστιάδας  Ώρα 17:00  Φιλία Ορεστιάδας – Εθνικός Αλεξ/πολης (Χατζόπουλος, Πετκόπουλος)

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (4η Αγωνιστική)

Σάββατο 5 Νοεμβρίου

Κ.Γ. Μπαλτατζής  Ώρα 16:00 Αρίων Ξάνθης – Χρυσούπολη (Ανεβλαβής, Καραγκεζίδης)

Κυριακή 6 Νοεμβρίου

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 11:00  Αίας Κομοτηνής – Ασπίς Ξάνθης (Κιοσές, Λυτροσυγκούνης)

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 13:00  ΓΑΣ Κομοτηνή – Λεύκιππος Ξάνθης (Μπέης, Κιοσές)

Κ.Γ. Ποταμουδίων  Ώρα 20:00  Ηρακλής Καβάλας – Ε.Κ. Ποταμουδίων (Καλφόπουλος, Σαρόγλου Αν.)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (3η Αγωνιστική)

Σάββατο 5 Νοεμβρίου

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 14:00  ΓΑΣ Κομοτηνή – Ε.Κ. Καβάλας (Παρασίδης, Καζάκος)

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 16:00  Αίας Κομοτηνής – Αστέρας Καβάλας (Παρασίδης, Καζάκος)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here