ΕΠΣ Ξάνθης: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Με ανακοίνωσή της η ΕΠΣ Ξάνθης, γνωστοποίησε το μεσημέρι της Παρασκευής τα ονόματα των διαιτητών σε όλους τους αγώνες των Α1, Α2, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικών Κατηγοριών του Σαββατοκύριακου.

Πριν περάσουμε στους ορισμούς, να αναφέρουμε πως υπάρχει και μία αλλαγή στο πρόγραμμα με τον αγώνα Αετός Τοξοτών – Ατρόμητος Χρύσας, της Β’ κατηγορίας, να μεταφέρεται στο πρωί της Κυριακής, αντί για το απόγευμα του Σαββάτου, που είχε αρχικά ορισθεί.

Οι ορισμοί έχουν ως εξής:

 

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 23 Οκτωβρίου, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Πετεινού: Άρης Πετεινού – Αστέρας Μαγικού (Καλοπίτας, Εμπλιούκ, Αγγελακόπουλος)

Γήπεδο Μαγγάνων: Άρης Αβάτου – Νέστος Κύρνου (Τσοπουλίδης, Κηλικιώτης, Βαμβακίδης)

ΔΑΚ: Ασπίδα Ξάνθης – ΑΟ Βιστωνίδας (Κωνσταντινίδης, Κοτινούδης, Ζαφειρίου)

Γήπεδο Εχίνου: Εχίνος Σπορ – Ηρακλής Ν. Ζυγού (Γκαϊτατζής, Βαχαβιώλος, Καρπουζέλης)

Γήπεδο Κιμμερίων: ΑΕ Ξάνθης – Αναγέννηση Θαλασσιάς (Ελευθεράκης, Χρυσέλης Α., Πασχαλίδης Γ.)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 22 Οκτωβρίου, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Σελίνου: Ατλας Σελινου – Ορφέας Ν. Αμισσού (Ζαφειρίου, Οτουζμπίρ, Βαχαβιώλος)

Γήπεδο Ερασμίου: Κεσσάνη Ερασμίου – Ελπίδα Γενησέας (Ελευθεράκης, Καλοπήτας, Μπένος)

Γήπεδο Μυρωδάτου: Δόξα Μυρωδάτου – Ερμής Μάνδρας (Ανεστίδης, Κοτινούδης, Χρυσέλης Α.)

Γήπεδο Νεάπολης: Απόλλων Ξάνθης – Παύλος Μελάς Κουτσού (Τσοπουλίδης, Κηλικιώτης, Βαμβακίδης)

Γήπεδο Κεντητής: Κεντητή Ξάνθης – Κεραυνός Λευκόπετρας (Κωνσταντινίδης, Καραλευθέρης, Χρυσέλης Γ.)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 22 Οκτωβρίου, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Κιμμερίων: Εθνικός Κιμμερίων – Φίλιππος Δροσερού (Ουζουνίδης, Πασχαλίδης Γ., Αγγελακόπουλος)

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 23 Οκτωβρίου, Ώρα 11:00)

Γήπεδο Τοξοτών: Αετός Τοξοτών – Ατρόμητος Χρύσας (Καραλευθέρης, Τζιβαρτζίδης, Εμίν Κεχαγιά)

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 23 Οκτωβρίου, Ώρα 15:00)
Γήπεδο Μέλισσας: Μέλισσα Ξάνθης – Ελπίδες Ξάνθης (Δέλλιος, Οτουζμπίρ, Μαγγίνας)

Γήπεδο Σουνίου: Ελπίς Σουνίου– ΑΠΟΞ Σκοντα (Καραλευθέρης, Χρυσέλης Γ., Μπιτζιλή)

Γήπεδο Σημαντρων: ΠΑΣ Φιλίων-Ερυθρός Αστέρας Σελερου (Ανεστίδης, Ζαχαρίου, Μπένος)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 23 Οκτωβρίου, Ώρα 11:00)

Γήπεδο Κοτύλης: Κοτύλη Ξάνθης-ΑΠΟΞ Ραιδεστός (Βαχαβιώλος, Γκαϊτατζής, Καρπουζέλης)

Γήπεδο Χρύσας: Αναγέννηση Π. Χρύσας- ΑΕΚ Κυψέλης (Κοτινούδης, Οτουζμπίρ, Λιάρου)

Γήπεδο Διομήδειας: Απόλλων Διομήδειας-Κεραυνός Π. Κατραμίου (Μαγγίνας, Δέλλιος, Σιάκκας)

Γήπεδο Γοργόνας: Αετός Γοργόνας-Ασπίς Πηγαδίων (Καλοπήτας, Χρυσέλης Α., Γκέκας)

Ρεμβιακός Ξάνθης- Σμίνθη Ξάνθης 0-3 α.α.

Ρεπό: Δόξα Σταυρούπολης

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here