Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΚΑΣΑΜΑΘ η κλήρωση του παιδικού πρωταθλήματος, το οποίο θα διεξαχθεί σε τέσσερις ομίλους.
Πέντε ομάδες της Θράκης βρίσκονται στον τρίτο όμιλο μαζί με τη Χρυσούπολη και δύο ομάδες της Καβάλας, ενώ οι υπόλοιπες επτά βρίσκονται μαζί στον τέταρτο όμιλο. Στην επόμενη φάση θα περάσουν οι δύο πρώτες ομάδες κάθε ομίλου.
Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του 3ου και του 4ου ομίλου στο οποίο μετέχουν οι ομάδες της Θράκης (το πρωτάθλημα ξεκινάει το Σαββατοκύριακο 8 και 9 Οκτωβρίου):
Γ΄ Όμιλος
1η – Αγωνιστική – 8η
Ασπίδα Ξάνθης – Λεύκιππος Ξάνθης
ΑΟ Χρυσούπολης – Ένωση Ποταμουδίων
ΓΑΣ Κομοτηνή – Ηρακλής Καβάλας
Αρίων Ξάνθης – Αίας Κομοτηνής
2η – Αγωνιστική – 9η
Αρίων Ξάνθης – Λεύκιππος Ξάνθης
Αίας Κομοτηνής – ΓΑΣ Κομοτηνή
Ηρακλής Καβάλας – ΑΟ Χρυσούπολης
Ένωση Ποταμουδίων – Ασπίδα Ξάνθης
3η – Αγωνιστική – 10η
Ασπίδα Ξάνθης – Ηρακλής Καβάλας
ΑΟ Χρυσούπολης – Αίας Κομοτηνής
ΓΑΣ Κομοτηνή – Αρίων Ξάνθης
Λεύκιππος Ξάνθης – Ένωση Ποταμουδίων
4η – Αγωνιστική – 11η
ΓΑΣ Κομοτηνή – Λεύκιππος Ξάνθης
Αρίων Ξάνθης – ΑΟ Χρυσούπολης
Αίας Κομοτηνής – Ασπίδα Ξάνθης
Ηρακλής Καβάλας – Ένωση Ποταμουδίων
5η – Αγωνιστική – 12η
Ασπίδα Ξάνθης – Αρίων Ξάνθης
ΑΟ Χρυσούπολης – ΓΑΣ Κομοτηνή
Ένωση Ποταμουδίων – Αίας Κομοτηνής
Λεύκιππος Ξάνθης – Ηρακλής Καβάλας
6η – Αγωνιστική – 13η
ΑΟ Χρυσούπολης – Λεύκιππος Ξάνθης
ΓΑΣ Κομοτηνή – Ασπίδα Ξάνθης
Αρίων Ξάνθης – Ένωση Ποταμουδίων
Αίας Κομοτηνής – Ηρακλής Καβάλας
7η – Αγωνιστική – 14η
Ασπίδα Ξάνθης – ΑΟ Χρυσούπολης
Ηρακλής Καβάλας – Αρίων Ξάνθης
Ένωση Ποταμουδίων – ΓΑΣ Κομοτηνή
Λεύκιππος Ξάνθης – Αίας Κομοτηνής
Δ΄ Όμιλος
1η – Αγωνιστική – 8η
Θύελλα Φερρών – Σπάρτακος Διδυμοτείχου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΑΕ Κομοτηνής
Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – Έβρος Σουφλίου
Ρεπό: Φιλία Ορεστιάδας
2η – Αγωνιστική – 9η
Έβρος Σουφλίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
ΑΕ Κομοτηνής – Θύελλα Φερρών
Σπάρτακος Διδυμοτείχου – Φιλία Ορεστιάδας
Ρεπό: Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης
3η – Αγωνιστική – 10η
Φιλία Ορεστιάδας – ΑΕ Κομοτηνής
Θύελλα Φερρών – Έβρος Σουφλίου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης
Ρεπό: Σπάρτακος Διδυμοτείχου
4η – Αγωνιστική – 11η
Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – Θύελλα Φερρών
Έβρος Σουφλίου – Φιλία Ορεστιάδας
ΑΕ Κομοτηνής – Σπάρτακος Διδυμοτείχου
Ρεπό: Εθνικός Αλεξανδρούπολης
5η – Αγωνιστική – 12η
Φιλία Ορεστιάδας – Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης
Θύελλα Φερρών – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Σπάρτακος Διδυμοτείχου – Έβρος Σουφλίου
Ρεπό: ΑΕ Κομοτηνής
6η – Αγωνιστική – 13η
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Φιλία Ορεστιάδας
Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – Σπάρτακος Διδυμοτείχου
Έβρος Σουφλίου – ΑΕ Κομοτηνής
Ρεπό: Θύελλα Φερρών
7η – Αγωνιστική – 14η
Φιλία Ορεστιάδας – Θύελλα Φερρών
ΑΕ Κομοτηνής – Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης
Σπάρτακος Διδυμοτείχου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Ρεπό: Έβρος Σουφλίου