ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Το αναλυτικό πρόγραμμα του πρωταθλήματος των ανδρών για τις ομάδες της Θράκης

 

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΚΑΣΑΜΑΘ η κλήρωση του πρωταθλήματος των ανδρών, το οποίο όπως και πέρσι θα πραγματοποιηθεί σε μία κατηγορία και χωρισμένο σε δύο ομίλους.

Οι ομάδες της Θράκης βρίσκονται όλες μαζί στο δεύτερο όμιλο, ενώ μαζί τους είναι και οι δύο ομάδες της Καβάλας, ο Ηρακλής και οι Πάνθηρες.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του 2ου ομίλου στο οποίο μετέχουν οι ομάδες της Θράκης (το πρωτάθλημα ξεκινάει το Σαββατοκύριακο 8 και 9 Οκτωβρίου):

1η – Αγωνιστική – 12η

Θύελλα Φερών – Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης

Πάνθηρες Καβάλας – Δημοκρίτειο Κομοτηνής

Σπάρτακος Διδ/χου – Αρίων Ξάνθης

Αίας Κομοτηνής – Φιλία Ορεστιάδας

Έβρος Σουφλίου – Εθνικός Αλεξ/πολης

Ηρακλής Καβάλας – Λεύκιππος Ξάνθης

 

2η – Αγωνιστική – 13η

Λεύκιππος Ξάνθης – Έβρος Σουφλίου

Εθνικός Αλεξ/πολης – Αίας Κομοτηνής

Φιλία Ορεστιάδας – Σπάρτακος Διδ/χου

Αρίων Ξάνθης – Πάνθηρες Καβάλας

Δημοκρίτειο Κομοτηνής – Θύελλα Φερών

Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης – Ηρακλής Καβάλας

 

3η – Αγωνιστική – 14η

Θύελλα Φερών – Αρίων Ξάνθης

Πάνθηρες Καβάλας – Φιλία Ορεστιάδας

Σπάρτακος Διδ/χου – Εθνικός Αλεξ/πολης

Αίας Κομοτηνής – Λεύκιππος Ξάνθης

Έβρος Σουφλίου – Ηρακλής Καβάλας

Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης – Δημοκρίτειο Κομοτηνής

 

4η – Αγωνιστική – 15η

Έβρος Σουφλίου – Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης

Ηρακλής Καβάλας – Αίας Κομοτηνής

Λεύκιππος Ξάνθης – Σπάρτακος Διδ/χου

Εθνικός Αλεξ/πολης – Πάνθηρες Καβάλας

Φιλία Ορεστιάδας – Θύελλας Φερών

Αρίων Ξάνθης – Δημοκρίτειο Κομοτηνής

 

5η – Αγωνιστική – 16η

Θύελλα Φερών – Εθνικός Αλεξ/πολης

Πάνθηρες Καβάλας – Λεύκιππος Ξάνθης

Σπάρτακος Διδ/χου – Ηρακλής Καβάλας

Αίας Κομοτηνής – Έβρος Σουφλίου

Δημοκρίτειο Κομοτηνής – Φιλία Ορεστιάδας

Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης – Αρίων Ξάνθης

 

6η – Αγωνιστική – 17η

Αίας Κομοτηνής – Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης

Έβρος Σουφλίου – Σπάρτακος Διδ/χου

Ηρακλής Καβάλας – Πάνθηρες Καβάλας

Λεύκιππος Ξάνθης – Θύελλα Φερών

Εθνικός Αλεξ/πολης – Δημοκρίτειο Κομοτηνής

Φιλία Ορεστιάδας – Αρίων Ξάνθης

 

7η – Αγωνιστική – 18η

Θύελλα Φερών – Ηρακλής Καβάλας

Πάνθηρες Καβάλας – Έβρος Συφλίου

Σπάρτακος Διδ/χου – Αίας Κομοτηνής

Αρίων Ξάνθης – Εθνικός Αλεξ/πολης

Δημοκρίτειο Κομοτηνής – Λεύκιππος Ξάνθης

Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης – Φιλία Ορεστιάδας

 

8η – Αγωνιστική – 19η

Σπάρτακος Διδ/χου – Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης

Αίας Κομοτηνής – Πάνθηρες Καβάλας

Έβρος Σουφλίου – Θύελλα Φερών

Ηρακλής Καβάλας – Δημοκρίτειο Κομοτηνής

Λεύκιππος Ξάνθης – Αρίων Ξάνθης

Εθνικός Αλεξ/πολης – Φιλία Ορεστιάδας

 

9η – Αγωνιστική – 20η

Θύελλας Φερών – Αίας Κομοτηνής

Πάνθηρες Καβάλας – Σπάρτακος Διδ/χου

Φιλία Ορεστιάδας – Λεύκιππος Ξάνθης

Αρίων Ξάνθης – Ηρακλής Καβάλας

Δημοκρίτειο Κομοτηνής – Έβρος Σουφλίου

Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης – Εθνικός Αλεξ/πολης

 

10η – Αγωνιστική – 21η

Πάνθηρες Καβάλας – Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης

Σπάρτακος Διδ/χου – Θύελλα Φερών

Αίας Κομοτηνής – Δημοκρίτειο Κομοτηνής

Έβρος Σουφλίου – Αρίων Ξάνθης

Ηρακλής Καβάλας – Φιλία Ορεστιάδας

Λεύκιππος Ξάνθης – Εθνικός Αλεξ/πολης

 

11η – Αγωνιστική – 22η

Θύελλα Φερών – Πάνθηρες Καβάλας

Εθνικός Αλεξ/πολης – Ηρακλής Καβάλας

Φιλία Ορεστιάδας – Έβρος Σουφλίου

Αρίων Ξάνθης – Αίας Κομοτηνής

Δημοκρίτειο Κομοτηνής – Σπάρτακος Διδ/χου

Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης – Λεύκιππος Ξάνθης

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here