Διπλή κλήση για Φώτη και Βασιλειάδου του ΑΟ Θράκης στην Εθνική Κορασίδων

Ο κ. Αντώνης Πριόνας ανακοίνωσε τα ονόματα των ποδοσφαιριστριών που θα συμμετάσχουν στις προπονήσεις προεπιλογής της Εθνικής Κορασίδων, που θα πραγματοποιηθούν στις 15 και 17 Ιουνίου σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, αντίστοιχα.

Ανάμεσα στα κορίτσια που κλήθηκαν να μετέχουν στις προπονήσεις της Θεσσαλονίκης, στις αθλητικές εγκαταστάσεις «Planet FC» στο Αγρόκτημα Θέρμης βρίσκονται και δύο παίκτριες του Αθλητικού Ομίλου Θράκης, ο λόγος για τις Αναστασία Φώτη και Δόμνα Βασιλειάδου. Η Φώτη που βρίσκεται και στην αποστολή της Επίλεκτης Μεικτής ομάδας της Θράκης που θα αγωνιστεί στο Βαλκανικό τουρνουά Γυναικείου ποδοσφαίρου(θυμηθείτε ΕΔΩ)

Θεσσαλονίκη – Αθλητικές εγκαταστάσεις Planet FC Αγρόκτημα Θέρμης, ώρα 16:30

ΤΖΕΛΕΠΗ ΜΑΡΙΑ, ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΗ
ΤΣΙΑΡΑ ΑΡΕΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝ, ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΦΩΤΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΑΘΛ. ΟΜΙΛΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΔΟΜΝΑ, ΑΘΛ. ΟΜΙΛΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΣΑΛΑ ΣΟΦΙΑ, ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΞΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ, ΜΑΓΗΣΙΑΚΟΣ
ΔΡΟΣΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ, ΛΑΡΙΣΑ
ΑΚΡΙΒΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΛΑΡΙΣΑ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΣΟΦΙΑ, ΛΑΡΙΣΑ
ΒΛΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΛΑΡΙΣΑ
ΚΑΡΑΤΣΙΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΚΑΒΑΛΑ
ΠΡΟΞΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΑΣ ΠΑΟΚ
ΣΩΤΗΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ, ΑΣ ΠΑΟΚ
ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΑΣ ΠΑΟΚ
ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ, ΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ, ΑΣ ΠΑΟΚ
ΤΟΣΟΥΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΑΣ ΠΑΟΚ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ
ΜΕΤΙΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ
ΓΟΥΝΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ, ΑΚΑΔ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΒΝΤΟΛΙ ΜΑΡΙΑ, ΒΟΛΟΣ
ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ, ΒΟΛΟΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ, ΝΕΦΕΛΕΣ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ, ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

Αθήνα – Αθλητικές εγκαταστάσεις Αγίου Κοσμά, ώρα 16:30

ΒΕΛΕΓΡΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ, ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΗΛΙΑΔΗ, ΣΟΦΙΑ, ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ, ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΔΡΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΧΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΨΥΧΑΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΓΛΑΙΑ, ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΧΡΟΝΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΟΥΛΑ, ΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΧΡΟΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ, ΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΦΡΑΡΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑ, ΟΦΗ
ΜΑΥΡΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ, ΟΦΗ
ΞΕΝΟΚΤΙΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ, ΟΦΗ
ΚΟΥΤΣΟΥ ΑΛΗΘΙΝΗ ΧΑΡΟΥΛΑ, ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΜΑΛΕ  ΜΕΛΙΝΑ, ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΓΑΤΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΚΟΠΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΚΡΙΕΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΣΚΟΥΛΙΚΑΡΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΦΥΤΙΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΤΑΓΡΑΠ ΣΟΥΖΑΝΑ, ΑΣΤΙΡ
ΤΟΥΛΟΥΜΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΛΕΝΗ, ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΖΩΗ, ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΑΛΛΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΛΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΑΟ ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ
ΤΣΑΦΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ
ΨΑΛΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ
ΒΑΡΣΑΜΗ ΜΑΡΙΑ, ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΛΥΚΟΦΡΥΔΗ ΙΣΙΔΩΡΑ, ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΠΙΤΖΑ ΜΑΡΙΑ, ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΥΡΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ, ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΑΛΑΝΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ, ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
ΝΤΑΗ ΘΕΟΔΩΡΑ, ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΜΠΙΡΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ, ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΝΤΕΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΡΙΦΤΗ ΛΟΥΚΙΑ, ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ