ΕΠΣ Έβρου: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στο φινάλε των πρωταθλημάτων σε όλες τις κατηγορίες

Ανακοινώθηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Έβρου οι τριπλέτες των αγώνων του Σαββατοκύριακου για την 22η και τελευταία αγωνιστική της Α’ και των τριών ομίλων της Β’ κατηγορίας.

Αναλυτικά οι διαιτητές που ορίστηκαν και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα της ΕΠΣ Έβρου:

A’ KAΤΗΓΟΡΙΑ (22η αγωνιστική)
Κυριακή, 16:00, Ένωση Άνθειας Αρίστεινου-Ποντιακός (Σουβαρας, Μπρίμπος, Στρατούδης)
Κυριακή, 16:00, Ιπποκράτης-ΠΑΕ Πενταλόφου (Σιβούδης, Χρ. Στρατουδης, Κων/κης)
Κυριακή, 16:00, Άρδας Καστανεών-Ένωση Μεταξαδων Παλιουρίου (Δαλης, Τσομπανίδης, Χατζόπουλος)
Κυριακή, 16:00, ΠΑΕ Ριζίων-Α.Ε. Διδυμοτείχου (Κεσούδης, Χρηστίδου, Χρ. Κίτσος)
Κυριακή, 16:00, Άλεξ-Ορέστης Ορεστιάδας (Σημίδης, Θάνος, Tερζόπουλος)
Ρεπό: Α.Ο. Μαΐστρου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ KAΤΗΓΟΡΙΑ (22η αγωνιστική) – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο, 16:00, Νίκη Απαλού-Α.Ε.Ν. Χιλής (Παπαδόπουλος, Σουμάκας, Ναζιρόπουλος)
Σάββατο, 16:00, AEK Έβρου-Θράκη Φερών (Σαμουρκασίδης, Γιαννόπουλος, Κώνογλου)
Κυριακή, 11:00, ΠΑΕ Νίψας-Ατρόμητος Άβαντα (Δερμεντζόγλου, Τόλιος, Κελεσίδης)
Κυριακή, 11:00, Α.Ο. Μάκρης-Α.Ο. Αρίστεινου (Κων/κης, Πανταζόπουλος, Τρύπης)
Κυριακή, 11:00, A.Ο. Δορίσκου-Κ20 Εθνικού Αλεξανδρούπολης (Σταφυλας, Κώνογλου, Σουμάκας)
Α.Ο. Μοναστηρακίου-Α.Σ. Πέπλου 3-0 α.α.

Β’ KAΤΗΓΟΡΙΑ (22η αγωνιστική) – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο, 16:00, Α.Ο. Κορνοφωλιάς-Ακρίτας Δαδιάς (Δερμεντζόγλου, Τερζόπουλος, Ευαγγελόπουλος)
Σάββατο, 16:00, Ατρόμητος Ασπρονερίου-Ομόνοια Λυκόφης (Δαλαμπούρας, Παλαιοπάνης, Χρηστίδου)
Σάββατο, 16:00, Ορφέας Σοφικού-Πυρσός Σιδηρούς (Δάλης, Καλαιτζίδης, Απιδόπουλος)
Σάββατο, 16:00, Α.Ο. Τυχερού-Δόξα Ελληνοχωρίου (Στρατούδης, Τόλιος, Σταγγόπουλος)
Ασπίδα Βρυσούλας-Ο.Φ.Ι. Ισαακίου 3-0 α.α.
Ρεπό: Ένωση Κυανής Ασβεστάδων

Β’ KAΤΗΓΟΡΙΑ (22η αγωνιστική) – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο, 16:00, Ακρίτας Ορμενίου-Θύελλα Κυπρίνου (Τοκμακίδης, Τσίκας, Χρ. Κίτσος)
Σάββατο, 16:00, Δόξα Δόξας-Α.Ο. Νεοχωρίου (Βασιλόπουλος, Μπρίμπος, Θάνος)
Σάββατο, 16:00, Ομόνοια Φυλακίου-Ηρακλής Σαγήνης (Σαβούδης, Θεοδωρακέλης, Τσιαμπούρας)
Κυριακή, 16:00, Ένωση Οινόης-Ορφέας Δικαίων (Δαλαμπούρας, Τουντζιαράκης, Παπαχρήστου)
Κυριακή, 16:00, Ακρίτας Νέας Βύσσας-Ασπίδα Θουρίου (Παπαδόπουλος, Παλαιοπάνης, Καλαιτζίδης)
Κυριακή, 16:00, Δόξα Στέρνας-Δόξα Ορεστιάδας (Ουζουνίδης, Απιδόπουλος, Σαβούδης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here