ΕΠΣ Ξάνθης: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες

Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ξάνθης οι διαιτητές που ορίστηκαν να διευθύνουν τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα της Ξάνθης.

Αναλυτικά οι διαιτητές και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου και στις τρεις κατηγορίες της ΕΠΣ Ξάνθης:

Α’ κατηγορία(25η αγωνιστική)

Κυριακή 3/4, Ώρα 16:00

Γήπεδο Μαγικού: Αστήρ Μαγικού – Εχίνος Σπορ (Καλαμάτας, Κοτινούδης, Κηλικιώτης)
Γήπεδο ΑΟΞ: Ορφέας Puma Ξάνθης – Άρης Πετεινού (Καλοπήτας, Εμπλιούκ, Γκιαούρης)
Γήπεδο Λευκόπετρας: Κεραυνός Λευκόπετρας – ΑΟ Βιστωνίδας (Γιαπουτζής, Ουζουνίδης, Οτουζμπίρ)
Γήπεδο ΔΑΚ: Ασπίς Ξάνθης – Νέστος Κύρνου (Μπουραζάνης, Χατζημωυσιάδης, Βασίλας)
Γήπεδο Θαλασσιάς: Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ηρακλής Ν. Ζυγού (Ανεστίδης, Κούλα Χουσ., Μαγγίνας)
Γήπεδο Κιμμερίων: ΑΕ Ξάνθης – Ελπίς Γενησέας (Τσοπουλίδης, Χρυσέλης Απ., Διαμαντόπουλος)
Γήπεδο Μαγγάνων: Άρης Αβάτου – Ερμής Μάνδρας (Τζεβελεκίδης, Ελευθεράκης, Γκοντόλιας)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Β’ κατηγορία(22η αγωνιστική)

Σάββατο 2/4, Ώρα 16:00

Γήπεδο Σελίνου: Άτλας Σελίνου – Ελπίδες Ξάνθης (Κωνσταντινίδης Σ., Δρακίδης, Καραλευθέρης)
Γήπεδο Σελέρου: Ερ. Αστέρας Σελέρου – ΠΑΣ Φιλίων (Ουζουνίδης, Γκώγκος, Εμίν Κεχαγιά)
Γήπεδο Κεντητής: Κεντητή – Κεσσάνη Ερασμίου (Γκιαούρης, Βαμβακίδης, Βαχαβιώλος)
Γήπεδο Νεάπολης: Απόλλων Ξάνθης – Ατρόμητος Χρύσας (Ελευθεράκης, Γκέκας, Χαραλαμπίδου)
Γήπεδο Μέλισσας: Μέλισσα – Ορφέας Ν. Αμισσού (Τσοπουλίδης, Σπάρταλης, Πασχαλίδης Αθ.)
Γήπεδο Σουνίου: Ελπίς Σουνίου – Π. Μελάς Κουτσού (Μαγγίνας, Πασχαλίδης Γ., Αλεξανδρίδης)

Ρεπό: Δόξα Μυρωδάτου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Γ’ κατηγορία(23η αγωνιστική)

Κυριακή 3/4, Ώρα 11:00

Γήπεδο Π. Κατραμίου: Κεραυνός Π. Κατραμίου – Σμίνθη (Δρακίδης, Κωνσταντινίδης Σ., Οτουζμπίρ)
Γήπεδο Χρύσας: Αναγέννηση Π. Χρύσας – ΑΠΟΞ Ραιδεστός (Κοτινούδης, Διαμαντόπουλος, Σουρουτζίδης)
Γήπεδο Λεύκης: Ρεμβιακός – Ασπίς Πηγαδίων (Γκαϊτατζής, Βασίλας, Αγγελακόπουλος)
Γήπεδο Σταυρούπολης: Δόξα Σταυρούπολης – Εθνικός Κιμμερίων (Καραλευθέρης, Κηλικιώτης, Γκέκας)
Γήπεδο Γοργόνας: Αετός Γοργόνας – Απόλλων Διομήδειας (Χρυσέλης Απ., Εμίν Κεχαγιά, Χρυσέλης Γ.)
Γήπεδο Αμοιρίδειο: ΑΠΟΞ Σκόντα – Κοτύλη Ξάνθης (Ανεστίδης, Χαραλαμπίδου, Τζιβαρτζίδης)

Κυριακή 3/4, Ώρα 16:00

Γήπεδο Κύψελης: ΑΕΚ Κυψέλης – Αετός Τοξοτών (Ζαφειρίου, Γκώγκος, Καρπουζέλης)

Ρεπό: Φίλιππος Δροσερού

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here