Ανακοινώθηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ξάνθης οι διαιτητές που ορίστηκαν να διευθύνουν τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου.
Αναλυτικά:
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (17η αγωνιστική)
Κυριακή 24/1, Ωρα 15:00
Γήπεδο Μαγικού: Αστήρ Μαγικού – ΑΕ Ξάνθης (Τσοπουλίδης, Γκιαούρη, Διαμαντόπουλος)
Γήπεδο Μαγγάνων: Άρης Αβάτου – Αναγέννηση Θαλασσιάς (Ουζουνίδης, Βασίλας, Χαραλαμπίδου)
Γήπεδο Μάνδρας: Ερμής Μάνδρας – Ασπίς Ξάνθης (Τζεβελεκίδης, Χατζημωυσιάδης, Κούλα Χασάν)
Γήπεδο Γενησέας: Ελπίς Γενησέας – Κεραυνός Λευκόπετρας (Ελευθεράκης, Μαγγίνας, Γκώγος)
Γήπεδο Ν. Ζυγού: Ηρακλής Ν. Ζυγού – Ορφέας Puma Ξάνθης (Μπουραζάνη, Εμπλιούκ, Κοτινούδης)
Γήπεδο Κύρνου: Νέστος Κύρνου – Εχίνος Σπορ (Κωνσταντινίδης Σ., Πασχαλίδης Γ., Χρυσέλης Απ.)
Γήπεδο Φελώνης: ΑΟ Βιστωνίδας – Άρης Πετεινού (Γκαϊτατζής, Καλοπήτας, Οτουζμπίρ)
ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η αγωνιστική)
Σάββατο 23/1, Ώρα 15:00
Γήπεδο Ν. Αμισσού: Ορφέας Ν. Αμισσού – Ελπίδες Ξάνθης (Τσοπουλίδης, Ελευθεράκης, Γκαϊτατζής)
Γήπεδο Χρύσας: Ατρόμητος Χρύσας – Π. Μελάς Κουτσού (Μαγγίνας, Καραλευθέρης, Αγγελακόπουλος)
Γήπεδο Ερασμίου: Κεσσάνη Ερασμίου – Μέλισσα Ξάνθης (Γκιαούρης, Βασίλας, Οτουζμπίρ)
Γήπεδο Σημάντρων: ΠΑΣ Φιλίων – Δόξα Μυρωδάτου (Ζαφειρίου, Χαραλαμπίδου, Δρακίδης)
Γήπεδο Σελίνου: Άτλας Σελίνου – Απόλλων Ξάνθης (Κοτινούδης, Πασχαλίδης Α., Κωνσταντινίδης Σ.)
Γήπεδο Σελέρου: Ερ. Αστέρας Σελέρου – Κεντητή Ξάνθης (Καλοπήτας, Μπουραζάνης, Εμίν Κεχαγιά)
Ρεπό: Ένωση Ελπίς Σουνίου
ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η αγωνιστική)
Σάββατο 23/1, Ωρα 15:00
Γήπεδο Κυψέλης: ΑΕΚ Κυψέλης – Αετός Γοργόνας (Γκώγος, Χρυσέλης Απ., Βαχαβιώλος)
Γήπεδο Πηγαδίων: Ασπίς Πηγαδίων – ΑΠΟΞ Σκόντα (Ουζουνίδης, Αλεξανδρίδης, Κηλικιώτης)
Γήπεδο Γοργόνας: Σμίνθη Ξάνθης – ΑΠΟΞ Ραιδεστός (Βαμβακίδης, Πασχαλϊδης Γ., Χρυσέλης Γ.)
Κυριακή 24/1, Ωρα 11:00
Γήπεδο Σταυρούπολης: Δόξα Σταυρούπολης – Ρεμβιακός Ξάνθης (Δέλλιος, Μπουραζάνης Ελ., Εμίν Κεχαγιά)
Γήπεδο Τοξοτών: Αετός Τοξοτών – Κεραυνός Π. Κατραμίου (Τζεβελεκίδης, Διαμαντόπουλος, Χρυσέλης Απ.)
Κυριακή 24/1, Ωρα 13:00
Γήπεδο Κιμμερίων: Εθνικός Κιμμερίων – Αναγέννηση Π. ΧρύσαςΧρύσας (Βαμβακίδης, Αλεξανδρίδης, Δρακίδης)
Γήπεδο Κοτύλης: Κοτύλη Ξάνθης – Φίλιππος Δροσερού (Καραλευθέρης, Αγγελακόπουλος, Χρυσέλης Γ.)
Ρεπό: Απόλλων Διομήδειας