ΕΣΠΕΘΡ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε όλα τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα

Με αρκετά παιχνίδια συνεχίζονται αυτό το Σαββατοκύριακο τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα που διοργανώνονται από την Ενωση Σωματείων πετοσφαίρισης Θράκης και Ανατολικής Μακεδονίας. Αναλυτικά το πρόγραμμα ανά πρωτάθλημα:

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ

Κυριακή 24/01, Ωρα 15:00, Κλειστό Ομόνοιας Σερρών: Ελπίς Α.Σ. – ΑΟ Ορεστιάδας

Κυριακή 24/01, Ωρα 19:00, Κλειστό Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

Κυριακή 24/01, Ωρα 16:00, Κλειστό Σερρών:  ΑΟ Σερρών – Αμυγδαλεώνας

Κυριακή 24/01, Ωρα 20:00, Κλειστό «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»: ΓΕ Αλεξανδρούπολης  – ΑΕ Κομοτηνής

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

Σάββατο 23/01, Ωρα 18:00, Κλειστό Μαΐστρου: Νίκη Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Νέας Βύσσας

Κυριακή 24/01, Ωρα 14:00, Κλειστό Νέας Βύσσας: ΑΟ Νέας Βύσσας – Θυελλα Φερών

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

Κυριακή 24/01, Ωρα 11:00, Κλειστό Θάσου: Ανδροσθένης Θάσου – ΑΕ Κομοτηνής

Κυριακή 24/01, Ωρα 12:00, Κλειστό Κομοτηνής: ΑΣ Ακαδημία Κομοτηνής – ΠΑΣ Θράκες

Κυριακή 24/01, Ωρα 16:00, Κλειστό Ξάνθης: Ερμογένης Ξάνθης – Χρυσούπολη

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

Κυριακή 24/01, Ωρα 17:00, Κλειστό Καβάλας: Καβάλα – Αμυγδαλεώνας

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

Κυριακή 24/01, Ωρα 13:30, Κλειστό «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Ορεστιάδας

Κυριακή 24/01, Ωρα 15:00, Κλειστό Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – Άθλος Ορεστιάδας

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ)

Κυριακή 24/01, Ωρα 14:00, Κλειστό Μαΐστρου: Αμαζόνες Μαϊστρου – ΑΟ Ορεστιάδας

Κυριακή 24/01, Ωρα 15:30, Κλειστό «Μιχάλης Παρασκευόπουλος»: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Νίκη Αλεξανδρούπολης

Κυριακή 24/01, Ωρα 17:00, Κλειστό Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου  – Θυελλα Φερών

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

Σάββατο 23/1, Ωρα 15:30, Κλειστό Ξάνθης:  Ερμογένης Ξάνθης Β –  ΑΣ Ακαδηξμία Κομοτηνής

Κυριακή 24/01, Ωρα 10:00, Κλειστό Κομοτηνής: ΑΣ Ακαδημία Κομοτηνής – ΠΑΣ Θράκες

Κυριακή 24/01, Ωρα 13:00, Κλειστό Θάσου: Ανδροσθένης Θάσου – Ερμογένης Ξάνθης Β

Κυριακή 24/01, Ωρα 14:00, Κλειστό Ξάνθης: Ερμογένης Ξάνθης – Χρυσούπολη

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

Κυριακή 24/01, Ωρα 13:00, Κλειστό καβάλας: Καβάλα Β- Αρτεμις

Κυριακή 24/01, Ωρα 15:00, Κλειστό Καβάλας: Καβάλα – Αμυγδαλεώνας

 

Материалы по теме:

Γκραν πρι στίβου για μαθητές Δημοτικού την Κυριακή από τον Πολυνίκη Ορεστιάδας
Αυτήν την Κυριακή 17 Μαρτίου θα πραγματοποιηθεί το 4ο Gran Prix Στίβου για παιδιά στην Ορεστιάδα. Οι αγώνες θα γίνουν στο δημοτικό στάδιο Ορεστιάδας και θα περιλαμβάνουν ...
Αποκλεισμός της Εθνικής Παίδων του Μούχλια στον “τελικό” με την Ρωσία…
  Η Εθνική παίδων του Σουφλιώτη Δημήτρη Μούχλια (1 πόντος από μπλοκ) που και πάλι χρησιμοποιήθηκε ελάχιστα από τον Ζαλμά πάλεψε απέναντι στη Ρωσία αλλά ...
Δύο μέτρα, δυο σταθμά: Άναβάλλονται λόγω αγροτών οι αγώνες στην Θράκη, πάνε κανονικά οι θρακιώτικες ομάδες στην Θεσσαλονίκη!!!
Τουλάχιστον ερωτηματικά προκαλούν οι τελευταίες αναβολές που ανακοίνωση η Ελληνική Ομοσπονδία Πετοσφαίρισης στα πρωταθλήματα της Α2 Κατηγορίας Ανδρών και Γυναικών λόγω των αγροτικών μπλόκων, ...
Τεσσάρα της Ξάνθης στην Κέρκυρα
Ανταπόκριση από την Ξάνθη: Νεκτάριος Αμποβιανίδης  -   Άνετη ήταν και η νέα επικράτηση επί της Κέρκυρας για την ομάδα Κ-17 της ...
Νέο σωματείο από την Αλεξανδρούπολη δηλώθηκε στα πρωταθλήματα μπάσκετ της ΕΚΑΣΑΜΑΘ!
  Βλέποντας τις ομάδες που έλαβαν μέρος στην κλήρωση του πρωταθλήματος νεανίδων είδαμε ένα σωματείο το οποίο δεν είχε ποτέ αγωνιστικά τμήματα, ενώ δεν είχε ...