Έξι παμπαίδες και τρεις παγκορασίδες από έξι σωματεία της Θράκης στο καμπ των Εθνικών

Ανταπόκριση από την Θεσσαλονίκη: Κώστας Καραγιάννης

Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές Σωτήρης Δρίκος, Τάκης Φλώρος, Νίκος Ζαλμάς ανακοίνωσαν τα ονόματα των αθλητών και των αθλητριών που θα συμμετάσχουν στο καμπ προετοιμασίας που θα διεξαχθεί στο αθλητικό κέντρο Ατέρμων στο Κιλκίς.

Σκοπός του καμπ είναι η αξιολόγηση μέσα από τις προπονήσεις και τους αγώνες που θα διεξαχθούν, των αθλητών και των αθλητριών από τους οποίους θα στελεχωθούν οι Εθνικές ομάδες Παμπαίδων – Παγκορασίδων του 2015. Συνολικά έχουν κληθεί έξι αθλητές και τρεις αθλήτριες από έξι σωματεία της Θράκης. Αναλυτικά οι αθλητές και οι αθλήτριες που κλήθηκαν είναι οι εξής:

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΠΕΤΡΟΣ ΖΑΪΜΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΒΑΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ: ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ
ΠΕΡΣΕΑΣ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: ΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ: ΑΓΚΙΜ ΚΟΤZΑΪ
Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ: ΤΑΣΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Α.Σ.Α ΕΒΡΟΣ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΧΛΙΑΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΣ ΣΕΡΡΩΝ: ΧΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ, ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΝΔΡΑΒΙΖΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ
ΟΠΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ: ΦΑΝΗΣ ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΡΣΙΝΟΣ, ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ, ΑΓΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΑΚΑ: ΧΑΠΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΦΑΜ ΦΟΙΒΟΣ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΒΙΘΑΚΗΣ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ: ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΥΓΙΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ: ΝΙΚΟΣ ΚΟΒΑΤΣΕΦ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ, ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΓΓΑΝΑΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ, ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΕΛΙΓΓΙΩΤΗΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ: ΙΑΣΟΝΑΣ ΜΑΝΤΖΙΟΣ
ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ: ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ
ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗΣ
ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ: ΝΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ
Γ.Σ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ: ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΤΣΙΟΣ 
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ: ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ: ΦΟΙΒΟΣ ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΡΗΣ
ΑΓΣ ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΑΠΤΗΣ
ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ: ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80: ΦΡΟΙΞΟΣ ΚΩΤΣΑΚΗΣ
Α.Ο. ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΠΑΜΦΙΛΩΝ: ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΟΥ: ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΝΑΣΑΡΟΣ
ΦΟΚ ΧΙΟΥ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΝΙΗΛ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕΓΚΛΙΔΗ, ΣΟΦΙΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ, ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΖΑΡΛΗ
ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ: ΑΝΝΑ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ, ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΖΩΙΔΟΥ 
ΑΣ ΆΡΗΣ: ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΥ, ΑΡΙΑΔΝΗ ΚΑΘΑΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ: ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: ΕΥΡΙΔΙΚΗ ΜΑΝΔΡΑΟΥ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ: ΕΥΤΕΡΠΗ ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΟΥ 
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ: ΜΑΡΙΑ ΣΑΛΑΓΚΟΥΔΗ
ΠΡΟΜΗΕΘΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: ΜΑΡΙΑ ΑΡΜΟΥΤΣΗ 
ΔΑΣΩ: ΕΛΕΝΑ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ: ΣΤΕΛΛΑ ΕΠΙΚΟΥΡΟΥ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ: ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΕΛΕΠΗ, ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΧΟΥΝΤΑ 
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ: ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΤΣΑΙΛΑ 
ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ: ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΙΑΔΗ, ΛΙΑ ΧΑΒΙΑΡΑ 
ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ 
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ: ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗ, ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΑΤΖΗ, ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΜΠΑΜΠΙΡΗ 
ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΦΟΙΒΟΣ: ΛΙΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΝΤΑΛ, ΔΩΡΟΝΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ: ΜΑΡΙΑ-ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ 
ΙΡΙΔΑ: ΟΛΓΑ ΖΑΜΠΑΤΗ 
ΑΡΤΕΜΙΣ: ΕΛΕΝΑ ΓΚΙΟΥΡΔΑ 
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ: ΙΩΑΝΝΑ ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ, ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΖΙΝΙΕΡΗ 
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ: ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ 
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ: ΜΑΡΙΑ ΜΙΚΕΛΗ 
ΠΟΡΦΥΡΑΣ: ΜΑΡΙΑ ΧΟΝΔΡΟΥΔΑΚΗ 
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ: ΙΩΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΟΥ 
ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ: ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΣΚΟΥΤΗ 
ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ: ΑΝΝΑ ΦΛΑΜΟΥΡΙΔΟΥ 
ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ: ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑΝΝΙΚΗ 
ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΘΥΚΡΑΤΗ 
ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ: ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΑΝΙΩΤΗ 
ΘΥΕΛΛΑ ΦΕΡΡΩΝ: ΑΝΝΑ ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ 
ΕΡΜΗΣ ΔΡΑΜΑΣ: ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΜΠΡΑΚΗ
ΑΟ ΒΥΣΣΑ: ΒΑΓΙΑ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ 
ΦΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ: ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 
ΕΡΜΗΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ: ΑΘΗΝΑ ΚΑΤΣΙΜΑΝΗ 
ΦΓΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ: ΕΥΑ ΜΠΑΚΑΛΗ 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ: ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΝΤΙΚΑΚΗ 
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ: ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΡΟΦΥΛΙΔΟΥ 
ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ: ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΟΪΜΤΖΗ 
ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑ 
ΑΘΛΕΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: ΑΝΝΑ ΓΕΝΕΙΑΤΑΚΗ 
ΟΠΕΡ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΙΣΣΑ 
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΤΣΙΟΓΚΑ 
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ 
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ 
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ: ΕΙΡΗΝΗ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: ΠΑΡΘΕΝΑ ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ 
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΚΛΙΔΟΥ 
ΕΑ ΛΑΡΙΣΑΣ: ΕΒΙΤΑ ΓΙΤΣΗ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 
ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ: ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΟΥΡΛΗ 
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ: ΕΙΡΗΝΗ ΓΑΤΣΑ 
ΑΣ ΝΗΡΕΑΣ ΧΙΟΥ: ΜΑΡΙΑ ΚΥΛΑΔΙΤΗ 
ΑΣ ΝΗΡΕΑΣ ΧΙΟΥ: ΚΛΕΙΩ ΚΡΙΜΙΖΗ 
ΑΣΠ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ: ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ: ΜΥΡΤΩ ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΤΣΑΡΟΥ 
ΓΣ ΑΡΓΟΥΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΟΤΙΤΣΑ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ

Материалы по теме:

Α2 Ανδρών: Περίπατος του πρωτοπόρου Άθλου με τον ΑΟΟ στο… «ντέρμπι» της Ορεστιάδας
  Στην πρώτη μεταξύ τους συνάντηση και ίσως και ... τελευταία μεταξύ του Άθλου Ορεστιάδας και των ... φανελών του ΑΟ Ορεστιάδας, οι πρωτοπόροι και ...
ΕΣΠΕΘΡ: Μόνο ένα παιχνίδι αυτή τη βδομάδα για το Πρωτάθλημα Ανδρών
Με το παιχνίδι ανάμεσα στη ΓΕ Αλεξανδρούπολης και τον Έβρο Σουφλίου ολοκληρώνεται η 7η αγωνιστική για το Πρωτάθλημα Ανδρών της ΕΣΠΕΘΡ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΠΕΘΡ – ...
ΕΚΑΣΑΜΑΘ: “Αφεντικό” της Αλεξανδρούπολης ο Εθνικός νίκησε δύσκολα την Ολυμπιάδα
  Σε ένα δυνατό και όμορφο παιχνίδι, το οποίο κρίθηκε στο τέταρτο δεκάλεπτο, ο Εθνικός νίκησε την Ολυμπιάδα στο ντέρμπι της Αλεξανδρούπολης με 55-65, μένοντας ...
Α2 Ανδρων: Αποχαιρετά την ΑΕ Κομοτηνής και επιστρέφει στον Έβρο ο Σταύρος Αρχοντούδης
Παρελθόν από την Αθλητική Ένωση Κομοτηνής αποτελεί ο Σταύρος Αρχοντούδης, ο οποίος δεν τα βρήκε με την διοίκηση της ομάδας της Κομοτηνής και πλέον ...
Οι θρακιώτικες παρουσίες στο γκραν πρι στίβου του Αργους Ορεστικού
Ανταπόκριση από την Θεσσαλονίκη: Κώστας Καραγιάννης -  Το Αργος Ορεστικό φιλοξένησε την Τετάρτη (3/7) το 3ο Γκραν Πρι της σεζόν, το οποίο ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here