Η ατζέντα του θρακιώτη φιλάθλου (Κυριακή 21/12)

Δείτε όλες τις αθλητικές δραστηριότητες της ημέρας που οφείλει να γνωρίζει ο κάθε θρακιώτης φίλαθλος που σέβεται τον εαυτό του. Όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι ώρες έναρξης με ένα κλικ, για να… μη χάσετε την μπάλα!

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  21  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ  2014

 

 

10:30  Ενωσιακό Γήπεδο ΕΠΣ Κέκρυρας:  ΑΟ Κέρκυρα – Πανθρακικός (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ15, Βόρειος Όμιλος, 10η αγωνιστική)

11:00  Γήπεδο ΠΕΑΚΙ Ανατολής Ιωαννίνων:  ΠΑΣ Γιαννινα – Πανθρακικός (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ17, Βόρειος Όμιλος, 10η αγωνιστική)

11:00  Γήπεδο ΕΠΣ Μαγνησίας:  Νίκη Βόλου – Skoda Ξάνθη (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ17, Βόρειος Όμιλος, 10η αγωνιστική) – ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

11:00  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Ξάνθης (Ποδόσφαιρο, Β’ Κατηγορία, 1ος Όμιλος, 13η αγωνιστική)

14:45  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (Ποδόσφαιρο, Β’ Κατηγορία, 11η αγωνιστική)

15:00  Δημοτικό Στάδιο «Δημήτρης Μπακιρτζής», Σουφλί:  Έβρος Σουφλίου – Άρης Θεσσαλονίκης (Ποδόσφαιρο, Γ’ Εθνική, Α’ Όμιλος, 12η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS

15:00  Δημοτικό Στάδιο Φιλώτα:  Θύελλα Φιλώτα  – Εθνικός Αλεξανδρούπολης  (Ποδόσφαιρο, Γ’ Εθνική, Α’ Όμιλος, 12η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)  

15:00  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Ξάνθης (Ποδόσφαιρο, Β’ Κατηγορία, 2ος Όμιλος, 12η αγωνιστική)

16:00  Κλειστό Γυμναστήριο «Δημήτρης Κραχτίδης», Δράμα:  ΠΑΟΚ Δράμας – Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης (Χαντμπολ, Β’ Εθνική Ανδρών, 7ος όμιλος, 4η αγωνιστική)

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο Κομοτηνής:  ΓΑΣ Κομοτηνή – Ανατόλια (Μπάσκετ, Β’ Εθνική, Βόρειος Όμιλος, 11η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο Ευόσμου, Θεσσαλονίκη: Αίας Ευόσμου – Ασπίδα Ξάνθης (Μπάσκετ, Β’ Εθνική, Βόρειος Όμιλος, 11η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο «Μιχάλης Παρασκευόπουλος», Αλεξανδρούπολη: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Θύελλα Φερών (Βόλεϊ, ΕΣΠΕΘΡ, Β’ Εθνική Γυναικών, 8η αγωνιστική)

 

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο «Νίκος Σαμαράς», Ορεστιάδα: ΑΟ Ορεστιάδας – ΑΕ Κομοτηνής (Βόλεϊ, ΕΣΠΕΘΡ, Β’ Εθνική Γυναικών, 8η αγωνιστική)

 

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο Καβάλας: Καβάλα – Ερμογένης Ξάνθης (Βόλεϊ, ΕΣΠΕΘΡ, Β’ Εθνική Γυναικών, 8η αγωνιστική)

17:15  Στάδιο «Θεόδωρος Κολοκοτρώνης», Τρίπολη:  Αστέρας Τρίπολης – Skoda Ξάνθη  (Ποδόσφαιρο, Super League, 16η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση τηλεοπτικά από Novasports και ιντερνετικά από το ThrakiSportS)

18:00  Κλειστό Γυμναστήριο «Ιωάννης Ζηρίνης», Κηφισιά, Αθήνα: Κηφισιά – Εθνικός Αλεξανδρούπολης  (Βόλεϊ, Volley League, 9η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

18:00  Κατσάνειο Κλειστό Γυμναστήριο Θεσσαλονίκης:  Ηρακλής Θεσσαλονίκης – ΓΕ Αλεξανδρούπολης (Βόλεϊ, Κύπελλο Ελλάδος, Β’ φάση, νοκάουτ αγώνας)

19:00  Κλειστό Γυμναστήριο Καβάλας:  Καβάλα – Ερμογένης Ξάνθης  (Βόλεϊ, ΕΣΠΕΘΡ, Β’ Εθνική Ανδρών, 4η αγωνιστική)