ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακού σε όλες τις κατηγορίες

Ανταπόκριση από την Αλεξανδρούπολη: Λεωνίδας Κάλφας

–  Με τους αγώνες της δέκατης αγωνιστικής συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Έβρου, στην Β’ Κατηγορία, αφού η Α’ θα ξεκινήσει από το νέο έτος. Αναλυτικά το πρόγραμμα, όπως έχει ανακοινωθεί από την Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Έβρου:

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Α’ ΟΜΙΛΟΣ (10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Χιλής: ΑΕΚ Έβρου – Νίψα (13/12 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Αριστείνου: Αριστείνο-Αγνάντια (14/12 Ωρα 11.00)
Γήπεδο Λουτρών: Μοναστηράκι-Αραράτ (14/12 Ωρα 15.00)
Γήπεδο ΚΤΕΟ: Μάκρη – Δορίσκος (14/12 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Πόρου: Βρυσούλα – Μαίστρος(14/12 Ωρα 15.00)
Ρεπό: Πέπλος
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Β’ ΟΜΙΛΟΣ (10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Διδυμοτείχου: Βασιλεύς Κάρολος-Κορνοφωλιά (13/12 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Θουρίου: Θούριο – Σιδηρώ (13/12 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Δόξας: Δόξα Δόξης-Παλιούρι (14/12 Ωρα 11.00)
Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Ελληνοχώρι- Άρης Πραγγίου (14/12 Ωρα 11.00)
Γήπεδο Δαδιάς: Δαδιά – Σοφικό (14/12 Ωρα 15.00)
Ρεπό: Ισαάκιο

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου- Φυλάκιο (13/12 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – Ηρακλής Σαγήνης (14/12 Ωρα 11.00)
Γήπεδο Οινόης: Ένωση Οινόης-Πύργος (14/12 Ωρα 11.00)
Γήπεδο Χειμωνίου: Δόξα Ορεστιάδας- Ακρίτας Ν. Βύσσας (14/12 Ωρα 15.00)
Ρεπό: ΠΑΕ Πεντάλοφος, Α.Μ.Ο.Αμπελακίων

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ, (10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ από το νέο έτος)
Γήπεδο Αρδανίου: Θράκη Φερών-Ποντιακός Αλεξανδρούπολης
Γήπεδο Λυκόφης: Ομόνοια Λυκόφης-Ενωση Ανθειας Αρίστεινου
Γήπεδο Δραγανάς: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης-Καππαδοκία
Γήπεδο Απαλού: Απαλός – ΑΛΕΞ
Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα – ΣΑΟΣ Σαμοθράκης
ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Α’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ
 
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ από το νέο έτος)
Γήπεδο Καστανιάς: Άρδας Καστανέων – Ορέστης Ορεστιαδας
Γήπεδο Ριζίων: ΠΑΕ Ριζίων – ΑΕ Διδυμοτείχου
Γήπεδο Κυανής: Ένωση Κυανής/Ασβεστάδων – ΑΟ Νεοχωρίου
Γήπεδο Ασπρονερίου: Ασπρονερι-Θύελλα Κυπρίνου
Ρεπό: Αναγέννηση Μεταξάδων
ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Α’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Материалы по теме:

Βοήθεια από… Πανθρακικό στον Αστέρα Τρίπολης για το ματς με Μπεσίκτας
Αποστολή στην Κωνσταντινούπολη: Θοδωρής Τσούτσος -  Στην Κωνσταντινούπολη βρίσκονται από το απόγευμα της Τετάρτης δυο άνθρωποι αρκετά γνώριμοι στις προπονητικές εγκαταστάσεις του Πανθρακικού: ο Τζαφέρ ...
Photos: 100 κλικ από τον τελικό του Regions Cup ΕΠΣ Θράκης – ΕΠΣ Εύβοιας
Αποστολή στo Λιτόχωρο: Κώστας Καραγιάννης -  Η ομάδα της ΕΠΣ Θράκης δυστυχώς δεν τα κατάφερε στον μεγάλο τελικό για την ελληνική φάση του Regions ...
ΕΠΣ Θράκης: Παίρνει τον Νεαζή Αλή από το Κόσμιο ο Σάββας Αϊβάζης
  Ο Νεαζή Αλή θα συνεχίσει την καριέρα του στον Μέγα Αλέξανδρο Ιάσμου. Ο πρωην μέσος του ΑΟ Φιλίας την περασμένη σαιζόν, μετά την διάλυση της ...
Για την προσεχή εβδομάδα κλήθηκε η Ξάνθη (και) για την πιθανή ανάκληση της άδειάς της από την ΕΠΟ
Δεν φτάνει που η ΠΑΕ Ξάνθη έχει να αντιμετωπίσει την πιθανή ανάκληση του πιστοποιητικού της από την ΕΕΑ και την αποβολή από το πρωτάθλημα ...
Super League: Επικράτησε ο Μάντζιος του Παράσχου στην Ριζούπολη
Σημαντικό διπλό του Άρη με 0-1 μέσα στην Ριζούπολη κόντρα στον Απόλλωνα Σμύρνης, στο πλαίσιο της 18ης αγωνιστικής της Super League 1. Ο Γιώργος ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here