ΕΠΣ Θράκης: Oι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

Ανταπόκριση από την Κομοτηνή: Γιάννης Παπαδόπουλος

– Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Θράκης οι διαιτητές για τη δωδέκατη αγωνιστική της Α1 Ερασιτεχνικής Κατηγορίας, για τη δέκατη αγωνιστική της Α2 και της Β’ Κατηγορίας, για την όγδοη αγωνιστική του Παιδικού Πρωταθλήματος, καθώς και στα Πρωταθλήματα Προπαίδων και Junior, Projunior και Bambini.

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών:

 

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ
(12η αγωνιστική, Σάββατο 06/12, Ωρα 14:45)

Γήπεδο Προσκυνητών: Δόξα Προσκυνητών – Αστέρας Αιγείρου (Δρούζας – Μωραΐτης, Μπαλάφας)

Γήπεδο Σαπών: Ελπίδα Σαπών – Ορφέας Ξυλαγανής (Ρόϊδος – Γκιόσης, Ανδρεόπουλος)

Γήπεδο Σώστη: Δόξα Σώστη – Φιλία (Τοπούζης – Δημητριάδης, Δανδανίδης)

Γήπεδο Αγ. Θεοδώρων: Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου (Τσιαβδαρίδης – Χούσκογλου, Πολυχρονίδης)

 

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ
(10η αγωνιστική, Σάββατο 06/12, Ώρα 14:45)

Γήπεδο Αρίσβης: Τοξότες Αρίσβης – Αναγέννηση Παγουρίων (Μπερμπέρ – Κοτσαρίδης, Παπαδόπουλος)

Γήπεδο Εκτενεπόλ: Πόντος Κομοτηνής – Ένωση Αμαξάδων (Χαρίτσης – Καρακασίδης, Ντοσίδης)

Γήπεδο Αρριανών: Ηρακλής Σαπών – Ν. Καλλίστη (Δρακίδης – Χαμαλίδης, Μουμίν)

(10η αγωνιστική, Κυριακή 07/12, Ώρα 11:00)

Γήπεδο Στρύμης: Ορφέας Στρύμης – Δόξα Γρατινής (Χαρίτσης – Ανδριέλος, Μιχαηλίδης)

Γήπεδο Κάλχα: Αλανότοπος – Αγιοχώρι (Δημητριάδης – Κιραμέτ, Δεδικούσης)

Γήπεδο Φαναρίου: Φανάρι – Προοδευτική Λυκείου (Κακουλίδης – Μπαλάφας, Καρακασίδης)

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ
(10η αγωνιστική, Κυριακή 07/12, Ώρα 14:45)

Γήπεδο Μέγα Πιστού: Μέγα Πιστό – ΠΑΕ Ποντίων (Τσιαβδαρίδης – Κορομπέλης, Παντικίδης)

Γήπεδο Φιλύρας: Φιλύρα – Βιστωνίδα Κοπτερού (Μπερμπέρ – Τσιλφίδου, Βόγλης)

Γήπεδο Ασωμάτων: Ένωση Ασωμάτων – ΠΑΟΚ Ηφαίστου (Χαμαλίδης – Παπαδόπουλος, Καραγεωργίου)

Γήπεδο Στρύμης: Δόξα Κρωβύλης – Μύστακας (Χούσκογλου – Τζιώτζιος, Δάρας)

Γήπεδο ΕΠΣ Ρ/Σ: Δόξα Υφαντών – Δοκός (Ρόϊδος – Σαρίδης, Ζηλούδης)

Γήπεδο Πολυάνθου: Κομψάτος Πολυάνθου – Ατσάλι Αρχοντικών (Δανδανίδης – Μωραΐτης, Καραγιάννης)

 

Παιδικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (8η Αγωνιστική, Σάββατο 06/12, 11:00)

Γήπεδο Φύλακα: ΠΑΕ Ποντίων – Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων (Ανδρεόπουλος – Μπαλάφας, Καρακασίδης)

Γήπεδο Άλσους: Φιλία – Αετός Μίσχου (Δάρας – Παπαδόπουλος, Παντικίδης)

Γήπεδο ΕΠΣ Ρ/Σ (Ώρα 10:30):  Πανθρακικός – Δόξα Υφαντών (Ντοσίδης – Χαραλαμπόπουλος, Πολυχρονίδης)

Γήπεδο Σώστη: Δόξα Σώστη – Μ.Α. Ιάσμου (Δεδικούσης – Δανδανίδης, Μουμίν)

Παιδικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (8η Αγωνιστική, Κυριακή 07/12, 11:00)

Γήπεδο Ν. Σιδηροχωρίου: Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Ελπίδα Σαπών (Καραγεωργίου – Μωραΐτης, Γκιόσης)

Γήπεδο Προσκυνητών: Δόξα Προσκυνητών – ΠΑΟΚ Κοσμίου (Καραγιάννης – Τσιλφίδου, Μπερμπέρ)

 

Πρωτάθλημα Προπαίδων ΕΠΣ Θράκης (Όλοι οι αγώνες στα Γήπεδα της ΕΠΣ Θράκης στο Ραδιοφωνικό Σταθμό)

Σάββατο 06/12, 13:00: Πανθρακικός Α’ – Σπάρτακος (Ανδριέλος – Βόγλης, Τζελέπης)

Σάββατο 06/12, 14:30: Πανθρακικός Β’ – ΠΑΟΚ (Βόγλης – Ανδριέλος, Τζελέπης)

 

Πρωτάθλημα Junior ΕΠΣ Θράκης (Όλοι οι αγώνες στα Γήπεδα της ΕΠΣ Θράκης στο Ραδιοφωνικό Σταθμό)

Κυριακή 07/12, 10:30: ΠΑΟΚ Δοκού – Πανθρακικός Α’ (Στρακαντούνας)

Κυριακή 07/12, 11:30: Πανθρακικός Β’ – ΠΑΟΚ Β’ (Κορομπέλης)

Κυριακή 07/12, 12:30: ΠΑΟΚ Α’ – ΠΑΟ (Ζηλούδης)

Κυριακή 07/12, 13:30: Σπάρτακος Α – Σπάρτακος Β’ (Σαρίδης)

 

Πρωτάθλημα ProJunior ΕΠΣ Θράκης (Όλοι οι αγώνες στα Γήπεδα της ΕΠΣ Θράκης στο Ραδιοφωνικό Σταθμό)

Κυριακή 07/12, 10:30: Σπάρτακος Α’ – ΠΑΟ (Κορομπέλης)

Κυριακή 07/12, 11:30: ΠΑΟΚ Α’ – ΠΑΟΚ Ιάσμου (Στρακαντούνας)

Κυριακή 07/12, 12:30: Πανθρακικός Β’ – ΠΑΟΚ Β’ (Σαρίδης)

Κυριακή 07/12, 13:30: Σπάρτακος Β’ – Πανθρακικός Α’ (Ζηλούδης)

 

Πρωτάθλημα Bambini ΕΠΣ Θράκης (Όλοι οι αγώνες στα Γήπεδα της ΕΠΣ Θράκης στο Ραδιοφωνικό Σταθμό)

Σάββατο 06/12, 12:00: ΠΑΟΚ Α’ – Σπάρτακος (Μιχαηλίδης)

Σάββατο 06/12, 12:00: Πανθρακικός Β’ – ΠΑΟΚ Β’ (Δεδικούσης)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here