ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες

Ανταπόκριση από την Αλεξανδρούπολη: Λεωνίδας Κάλφας

–  Με τους αγώνες της ένατης αγωνιστικής συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Έβρου, τόσο στην Α’ όσο και στην Β’ Κατηγορία. Αναλυτικά το πρόγραμμα, όπως έχει ανακοινωθεί από την Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Έβρου:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΣΑΒΒΑΤΟ 6/12/14, ΩΡΑ 15.00)
Γήπεδο Άνθειας: Ενωση Ανθειας Αρίστεινου- Απαλός
Γήπεδο : ΑΛΕΞ – Καππαδοκία
Γήπεδο Λυκόφης: Ομόνοια Λυκόφης-Θράκη Φερών
Γήπεδο : Ποντιακός Αλεξανδρούπολης – Ατρόμητος Άβαντα
Γήπεδο Σαμοθράκης: ΣΑΟΣ Σαμοθράκης – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης (Κυριακή 7/12)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Α’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ
 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 7/12/14, ΩΡΑ 15.00)
Γήπεδο : Αναγέννηση Μεταξάδων – Ένωση Κυανής / Ασβεστάδων
Γήπεδο Διδυμοτείχου: ΑΕ Διδυμοτείχου-Ασπρονερι
Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου – Νεοχώρι
Γήπεδο Ριζίων: ΠΑΕ Ριζίων – Άρδας Καστανέων
Ρεπό: Ορέστης Ορεστιαδας

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Α’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Α’ ΟΜΙΛΟΣ (9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Μαίστρου: Μαίστρος- Νίψα (6/12 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Αριστείνου: Αριστείνο-Μοναστηράκι (7/12 Ωρα 11.00)
Γήπεδο Δορίσκου: Δορίσκος- ΑΕΚ Έβρου (7/12 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Μ. Αετών: Αραράτ-Βρυσούλα (7/12 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Αγναντίων: Αγνάντια-Πέπλος (7/12 Ωρα 15.00)
Ρεπό: Μάκρη

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Β’ ΟΜΙΛΟΣ (9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Κορνοφωλιάς: Κορνοφωλιά- Ελληνοχώρι (6/12 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Παλιουρίου: Παλιούρι-Ισάακιο (6/12 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Σοφικού: Σοφικό – Θούριο (7/12 Ωρα 11.00)
Γήπεδο Πραγγίου: Άρης Πραγγίου – Σιδηρώ (7/12 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Δόξας: Δόξα Δόξης-Βασιλεύς Κάρολος (7/12 Ωρα 15.00)
Ρεπό: Δαδιά

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Σαγήνης: Ηρακλής Σαγήνης-Ακρίτας Ν. Βύσσας (6/12 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Αμπελακίων: Α.Μ.Ο.Αμπελακίων-Ένωση Οινόης (7/12 Ωρα 11.00)
Γήπεδο Πύργου: Πύργος- Στέρνα (7/12 Ωρα 11.00)
Γήπεδο Φυλακίου: Δόξα Ορεστιάδας (7/12 Ωρα 15.00)
Ρεπό: ΠΑΕ Πεντάλοφος,Ακρίτας Ορμενίου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here