ΕΠΣ Θράκης: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες

Ανταπόκριση από την Κομοτηνή: Γιάννης Παπαδόπουλος

– Με τους αγώνες της 11ης και τελευταίας αγωνιστικής για τον πρώτο γύρο στην Α1 κατηγορία και της 9ης αγωνιστικής στην Α2 και στη Β’ κατηγορία συνεχίζονται κανονικά το προσεχές Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Θράκης. Επίσης συνεχίζεται και το Παιδικό Πρωτάθλημα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ
(11η αγωνιστική, Σάββατο 29/11, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Κοσμίου: ΠΑΟΚ Κοσμίου – Δόξα Προσκυνητών

Γήπεδο Μίσχου: Αετός Μίσχου – Ελπίδα Σαπών

Γήπεδο Μεσούνης: Αστέρας Αιγείρου – Δόξα Σώστη

Γήπεδο Ξυλαγανής: Ορφέας Ξυλαγανής – Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων

Γήπεδο Άλσους: Φιλία – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου

ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ
(9η αγωνιστική, Σάββατο 29/11, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Μεσοχωρίου: Αναγέννηση Παγουρίων – Πόντος Κομοτηνής

Γήπεδο Αρίσβης: Τοξότες Αρίσβης – Ηρακλής Σαπών

Γήπεδο Αμαξάδων: Ένωση Αμαξάδων – Ορφέας Στρύμης

(9η αγωνιστική, Κυριακή 30/11, Ώρα 11:00)

Γήπεδο Ν. Καλλίστης: Ν. Καλλίστη – Αλανότοπος

Γήπεδο Γρατινής: Δόξα Γρατινής – Φανάρι

Γήπεδο Αγιοχωρίου: Αγιοχώρι – Προοδευτική Λυκείου

ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ
(9η αγωνιστική, Κυριακή 30/11, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Φύλακα: ΠΑΕ Ποντίων – Φιλύρα

Γήπεδο Μέγα Πιστού: Μέγα Πιστό – Ένωση Ασωμάτων

Γήπεδο Κοπτερού: Βιστωνίδα Κοπτερού – Ελπίδες Κομοτηνής

ΠΑΟΚ Ηφαίστου – Δόξα Κρωβύλης

Γήπεδο Αμαράντων: Λίσσος Λοφαρίου – ΑΕ Κομοτηνής

Γήπεδο Αρριανών: Μύστακας – Δόξα Υφαντών

Γήπεδο Δοκού: Δοκός – Ατσάλι Αρχοντικών

Ρεπό έχει ο Κομψάτος Πολυάνθου

ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Παιδικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (7η Αγωνιστική, Σάββατο 29/11)

Γήπεδο Ξυλαγανής, 11:30: Ορφέας Ξυλαγανής – ΠΑΕ Ποντίων

Γήπεδο Υφαντών, 11:00: Δόξα Υφαντών – Μ.Α. Ιάσμου

Παιδικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (7η Αγωνιστική, Κυριακή 30/11, 11:00)

Γήπεδο Ν. Σιδηροχωρίου: Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Δόξα Προσκυνητών

Γήπεδο Κοσμίου: ΠΑΟΚ Κοσμίου – Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων

Γήπεδο Παρασκευούδη: Αστέρας Αιγείρου – Δόξα Σώστη

Παιδικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (7η Αγωνιστική, Τετάρτη 03/12, 11:00)

Γήπεδο Άλσους: Φιλία – Πανθρακικός

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here