ΕΠΣ Θράκης: Oι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

Ανταπόκριση από την Κομοτηνή: Γιάννης Παπαδόπουλος

– Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Θράκης οι διαιτητές για την δέκατη αγωνιστική της Α1 Ερασιτεχνικής Κατηγορίας, για την όγδοη αγωνιστική της Α2 και της Β’ Κατηγορίας, για την έκτη αγωνιστική του Παιδικού Πρωταθλήματος, καθώς και στα Πρωταθλήματα Προπαίδων και Junior, Pro Junior και Bambini.

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών:

 

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ
(10η αγωνιστική, Σάββατο 22/11, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Σώστη: Δόξα Σώστη – ΠΑΟΚ Κοσμίου (Δρακίδης – Μπερμπέρ, Μπαλάφας)

Γήπεδο Αγ. Θεοδώρων: Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων – Αετός Μίσχου (Δρούζας – Χαρίτσης, Γκιόσης)

Γήπεδο Ν. Σιδηροχωρίου: Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Αστέρας Αιγείρου (Τοπούζης – Δημητριάδης, Μωραΐτης)

Γήπεδο Άλσους: Φιλία – Ορφέας Ξυλαγανής (Κουμπαράκης – Τσιαβδαρίδης, Σαμουρκασίδης)

ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ
(8η αγωνιστική, Σάββατο 22/11, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Σαπών: Ηρακλής Σαπών – Αναγέννηση Παγουρίων (Κακουλίδης – Ρόϊδος, Ζηλούδης)

Γήπεδο Στρύμης: Ορφέας Στρύμης – Πόντος Κομοτηνής (Χαμαλίδης – Τζιώτζιος, Καρακασίδης)

Γήπεδο Κάλχα: Αλανότοπος – Τοξότες Αρίσβης (Χούσκογλου – Κοτσαρίδης, Ραΐφ)

(8η αγωνιστική, Κυριακή 23/11, Ώρα 11:00)

Γήπεδο Φαναρίου: Φανάρι – Ένωση Αμαξάδων (Παπαγεωργίου – Γιασάρης, Πολυχρονίδης)

Γήπεδο Αρριανών: Προοδευτική Λυκείου – Ν. Καλλίστη (Κουμπαράκης – Χαραλαμπόπουλος, Μουμίν)

Γήπεδο Αγιοχωρίου: Αγιοχώρι – Δόξα Γρατινής (Ανδρεόπουλος – Χούσκογλου, Τσιλφίδου)

ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ
(8η αγωνιστική, Κυριακή 23/11, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Ασωμάτων: Ένωση Ασωμάτων – ΠΑΕ Ποντίων (Δρακίδης – Βασιλείου, Βόγλης)

Γήπεδο ΕΠΣ Θράκης Ρ/Σ: Ελπίδες Κομοτηνής – Φιλύρα (Δημητριάδης – Παπαδόπουλος, Καραγκιόζης)

Γήπεδο Κρωβύλης: Δόξα Κρωβύλης – Μέγα Πιστό (Μπερμπέρ – Δεδικούσης, Πετράς)

Γήπεδο Παραδημής: ΑΕ Κομοτηνής – Βιστωνίδα Κοπτερού (Κακουλίδης – Κιραμέτ, Ντοσίδης)

Γήπεδο Υφαντών: Δόξα Υφαντών – ΠΑΟΚ Ηφαίστου (Παπαγεωργίου – Στοΐτσης, Κορομπέλης)

Γήπεδο Πολυάνθου: Κομψάτος Πολυάνθου – Λίσσος Λοφαρίου (Ρόϊδος – Σαμουρκασίδης, Μιχαηλίδης)

Γήπεδο Αρχοντικών: Ατσάλι Αρχοντικών – Μύστακας (Δανδανίδης – Χαρίτσης, Τανανάκη)

ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Παιδικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (6η Αγωνιστική, Σάββατο 22/11, 11:00)

Γήπεδο Υφαντών: Δόξα Υφαντών – Αστέρας Αιγείρου (Δεδικούσης – Μπαλάφας, Τζελέπης)

Παιδικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (6η Αγωνιστική, Κυριακή 23/11, 11:00)

Γήπεδο Προσκυνητών: Δόξα Προσκυνητών – Ελπίδα Σαπών (Μιχαηλίδης – Δανδανίδης, Τζελέπης)

Γήπεδο Αγ. Θεοδώρων: Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου (Δάρας – Μπερμπέρ, Στρακαντούνας)

Γήπεδο Κοσμίου: ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ορφέας Ξυλαγανής (Ντοσίδης – Καρακασίδης, Παντικίδης)

Γήπεδο Μεσούνης: Πανθρακικός – Αετός Μίσχου (Ζηλούδης – Τζιώτζιος, Τανανάκη)

Γήπεδο Ιάσμου: Μ.Α. Ιάσμου – Φιλία (Κορομπέλης – Δημητριάδης, Κελεσίδης)

 

Πρωτάθλημα Προπαίδων ΕΠΣ Θράκης (Όλοι οι αγώνες στα Γήπεδα της ΕΠΣ Θράκης στο Ραδιοφωνικό Σταθμό)

Σάββατο 22/11, 14:00: Φιλία – ΠΑΟΚ (Μουμίν – Χαραλαμπόπουλος, Καραγκιόζης)

Σάββατο 22/11, 15:30: ΠΑΟ – Πανθρακικός Α’ (Ντοσίδης – Ραΐφ, Κελεσίδης)

 

Πρωτάθλημα Junior ΕΠΣ Θράκης (Όλοι οι αγώνες στα Γήπεδα της ΕΠΣ Θράκης στο Ραδιοφωνικό Σταθμό)

Σάββατο 22/11, 12:00: Πανθρακικός Β’ – Ροδόπη 87′ (Ανδρεόπουλος)

Κυριακή 23/11, 10:30: Πανθρακικός Α’ – Σπάρτακος Α’ (Στοΐτσης)

Κυριακή 23/11, 11:30: Σπάρτακος Β’ – Σπάρτακος Γ’ (Βόγλης)

Κυριακή 23/11, 12:30: ΠΑΟΚ Δοκού – ΠΑΟΚ (Κιραμέτ)

Κυριακή 23/11, 13:30: ΠΑΟ – Φιλία (Παπαδόπουλος)

 

Πρωτάθλημα ProJunior ΕΠΣ Θράκης (Όλοι οι αγώνες στα Γήπεδα της ΕΠΣ Θράκης στο Ραδιοφωνικό Σταθμό)

Κυριακή 23/11, 10:30: Σπάρτακος Β’ – Σπάρτακος Γ’ (Κιραμέτ)

Κυριακή 23/11, 11:30: ΠΑΟΚ Ιάσμου – Πανθρακικός Β’ (Στοΐτσης)

Κυριακή 23/11, 12:30: ΠΑΟ – ΠΑΟΚ Β’ (Βόγλης)

Κυριακή 23/11, 13:30: Πανθρακικός Α’ – ΠΑΟΚ Α’ (Καραγκιόζης)

 

Πρωτάθλημα Bambini ΕΠΣ Θράκης (Όλοι οι αγώνες στα Γήπεδα της ΕΠΣ Θράκης στο Ραδιοφωνικό Σταθμό)

Σάββατο 22/11, 13:00: Σπάρτακος – Πανθρακικός Α’ (Χαραλαμπόπουλος)

Σάββατο 22/11, 13:00: ΠΑΟΚ Β’ – ΠΑΟΚ Α’ (Καραγκιόζης)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here