ΕΠΣ Έβρου: Oι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

Ανταπόκριση από την Αλεξανδρούπολη: Λεωνίδας Κάλφας

–  Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Έβρου οι διαιτητικές τριπλέτες για τους αγώνες της έβδομης αγωνιστικής στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Έβρου, τόσο στην Α’ όσο και στην Β’ Κατηγορία.

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΣΑΒΒΑΤΟ 22/11/14, ΩΡΑ 15.00)
Θράκη Φερών-Καππαδοκία (Δερμετζόγλου, Κ. Κίτσος, Νάνος)
 Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης- Ποντιακός Αλεξανδρούπολης (Κυριαζίδης, Μπρίμπος, Τερζόπουλος)
Ομόνοια Λυκόφης-Απαλός (Τονίδης, Βασιλειάδης,Παπαγεωργιου)
Ατρόμητος Άβαντα-  ΑΛΕΞ (Βασιλοπουλος,Καραισκος,Γεωργακουδης)
ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Α’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ
 
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 23/11/14, ΩΡΑ 15.00)
Άρδας Καστανέων-Νεοχώρι (Βασιλοπουλος,Καραισκος, Τουντζιαρακης)
ΑΕ Διδυμοτείχου-Αναγέννηση Μεταξάδων (Τονιδης, Σαμουρκασίδης, Νάνος)
Κυανή-Ορέστης Ορεστιαδας (Σκινδρης, Βασιλειάδης, Παλαιοπανης)
Ρίζια-Ασπρονερι (Σιδηροπουλος,Κεσούδης, Γιασλάς)
Ρεπό: Θύελλα Κυπρίνου
ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Α’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Α’ ΟΜΙΛΟΣ (7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Αριστείνο- Νίψα (22/11 Ωρα 15.00) (Καγούδης, Πέγιος, Γιασλάς)
Αραράτ-Δορίσκος (23/11 Ωρα 11.00) (Κουτσουλας, Χαλκιάς, Ευαγγελοπουλος)
Πέπλος-ΑΕΚ Έβρου (23/11 Ωρα 15.00) (Σουμακας, Κίτσος Χρ., Σταφυλάς)
Αγνάντια-Μάκρη (23/11 Ωρα 15.00) (Κτιστοπουλος, Μπαλιάκας, Στρατούδης)
Μοναστηράκι-Βρυσούλα (23/11 Ωρα 15.00) (Καγουδης, Ξενος,Τρυπης)
Ρεπό: Μαίστρος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Β’ ΟΜΙΛΟΣ (7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Βασιλεύς Κάρολος-Ελληνοχώρι (22/11 Ωρα 15.00) (Πεχλεβανουδης, Στ. Χρηστιδου, Σταγκοπουλος)
Ισάκιο – Θούριο (22/11 Ωρα 15.00) (Σιβουδης, Παπαδοπουλος, Ουζουνίδης)
Δόξα Δόξης-Σιδηρώ (23/11 Ωρα 15.00) (Πεχλεβανουδης, Δαλης, Τσικας)
Κορνοφωλιά- Σοφικό (23/11 Ωρα 15.00) (Τσοπουλιδης, Κωνσταντάκης, Βουρδουκλης)
Παλιούρι-Δαδιά (23/11 Ωρα 15.00) (Σιβουδης, Παπαδοπουλος, Ουζουνιδης)
Ρεπό: Άρης Πραγγίου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΠΑΕ Πεντάλοφος-Δόξα Ορεστιάδας (22/11 Ωρα 15.00) (Σκινδρης,Κεσούδης,Τσικας)
Α.Μ.Ο.Αμπελακίων-Ακρίτας Ν. Βύσσας (22/11 Ωρα 15.00) (Πεχλεβανουδης,Χαραλαμπιδης,Τσομπανιδης)
Πύργος-Φυλάκιο (22/11 Ωρα 15.00) (Δαλαμπουρας, Σταγκόπουλος, Στ. Χρηστίδου)
Ένωση Οινόης-Δόξα Στέρνας (23/11 Ωρα 11.00) (Σκινδρης, Δαλαμπούρας, Κεσουδης)
Ρεπό:Ακρίτας Ορμενίου, Ηρακλής Σαγήνης

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΗΣ Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Материалы по теме:

Γ’ Εθνική: Χωρίς πολλές αλλαγές η νέα χρονιά στον Ορφέα Ξάνθης
  Όλες οι ομάδες έχουν ξεκινήσει την οργάνωση και τις κινήσεις τους ενόψει της νέας σεζόν, και ο Ορφέα Ξάνθης που τη χρονιά που μας ...
Εκπνέει η προθεσμία δηλώσεων συμμετοχής ομάδων στα πρωταθλήματα
Ανταπόκριση από την Κομοτηνή: Δημήτρης Μπακιρτζής -  Εκπνέει την Παρασκευή η προθεσμία δήλωσης συμμετοχής ομάδων στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα των ΕΠΣ Έβρου, Θράκης και Ξάνθης. ...
Το αποχαιρετιστήριο(;) μήνυμα ευγνωμοσύνης του Μπάμπη Χατζημεστή για τον Χρήστο Πανόπουλο
Μια ξεχωριστή ανάρτηση έκανε ο Μπάμπης Χατζημεστής μέσα από το προφίλ του Ορφέα Ξάνθης, αφού με αυτήν ευχαρίστησε τον Χρήστο Πανόπουλο για την προσφορά ...
O Σταθάκης θα φοράει… Puma!
Ανταπόκριση από την Αλεξανδρούπολη: Λεωνίδας Κάλφας -  Η ΑΕΚ, στην οποία θα αγωνίζεται ο Αλεξανδρουπολίτης, Σταύρος Σταθάκης, ήρθε σε συμφωνία με την ...
ΕΠΣ Ξάνθης: Διπλή μεταγραφική ενίσχυση εκτός Ξάνθης για τον Ερμή Μάνδρας
  Την πρώτη του νίκη στο πρωτάθλημα κατέκτησε ο Ερμής Μάνδρας το Σάββατο επικρατώντας 4-1 της Κεσσανης Ερασμίου ενω ανακοίνωσε και δυο ποδοσφαιριστές. Τον μέσο Χαράλαμπο ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here