ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες

Ανταπόκριση από την Αλεξανδρούπολη: Λεωνίδας Κάλφας

–  Με τους αγώνες της έβδομης αγωνιστικής συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Έβρου, τόσο στην Α’ όσο και στην Β’ Κατηγορία. Αναλυτικά το πρόγραμμα, όπως έχει ανακοινωθεί από την Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Έβρου:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΣΑΒΒΑΤΟ 22/11/14, ΩΡΑ 15.00)
Γήπεδο Άνθειας: Ενωση Ανθειας Αρίστεινου-ΣΑΟΣ Σαμοθράκης 5-0 (έγινε Τετάρτη 19/11)
Γήπεδο Αρδανίου: Θράκη Φερών-Καππαδοκία
Γήπεδο Δραγανάς: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης- Ποντιακός Αλεξανδρούπολης
Γήπεδο Λυκόφης: Ομόνοια Λυκόφης-Απαλός
Γήπεδο  Άβαντα:Ατρόμητος Άβαντα-  ΑΛΕΞ 

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Α’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ
 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 23/11/14, ΩΡΑ 15.00)
Γήπεδο Καστανιάς: Άρδας Καστανέων-Νεοχώρι
Γήπεδο Διδυμοτείχου: ΑΕ Διδυμοτείχου-Αναγέννηση Μεταξάδων
Γήπεδο Κυανής: Κυανή-Ορέστης Ορεστιαδας
Γήπεδο Ριζίων: Ρίζια-Ασπρονερι
Ρεπό: Θύελλα Κυπρίνου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Α’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Α’ ΟΜΙΛΟΣ (7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Αριστείνου: Αριστείνο- Νίψα (22/11 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Μ. Αετών: Αραράτ-Δορίσκος (23/11 Ωρα 11.00)
Γήπεδο Πέπλου: Πέπλος-ΑΕΚ Έβρου (23/11 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Αγναντίων: Αγνάντια-Μάκρη (23/11 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Λουτρών: Μοναστηράκι-Βρυσούλα (23/11 Ωρα 15.00)
Ρεπό: Μαίστρος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Β’ ΟΜΙΛΟΣ (7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Διδυμοτείχου: Βασιλεύς Κάρολος-Ελληνοχώρι (22/11 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Ισαακίου: Ισάκιο – Θούριο (22/11 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Δόξας: Δόξα Δόξης-Σιδηρώ (23/11 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Κορνοφωλιάς: Κορνοφωλιά- Σοφικό (23/11 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Παλιουρίου: Παλιούρι-Δαδιά (23/11 Ωρα 15.00)
Ρεπό: Άρης Πραγγίου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Πενταλόφου: ΠΑΕ Πεντάλοφος-Δόξα Ορεστιάδας (22/11 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Αμπελακίων: Α.Μ.Ο.Αμπελακίων-Ακρίτας Ν. Βύσσας (22/11 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Πύργου: Πύργος-Φυλάκιο (22/11 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Οινόης: Ένωση Οινόης-Δόξα Στέρνας (23/11 Ωρα 11.00)
Ρεπό:Ακρίτας Ορμενίου, Ηρακλής Σαγήνης

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here