ΕΠΣ Θράκης: Oι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Θράκης οι διαιτητές για την ένατη αγωνιστική της Α1 Ερασιτεχνικής Κατηγορίας, για την έβδομη αγωνιστική της Α2 και της Β’ Κατηγορίας, για την πέμπτη αγωνιστική του Παιδικού Πρωταθλήματος, καθώς και στα Πρωταθλήματα Προπαίδων και Junior, Projunior και Bambini.

Για ακόμα μία αγωνιστική η ΕΠΣ Θράκης όρισε κανονικά διαιτητές στο παιχνίδι του Ιάσμου και μένει να δούμε αν η ομάδα του Μέγα Αλέξανδρου κατέβει να αγωνιστεί κανονικά το Σάββατο ή δεν θα κατέβει και θα αποχωρήσει από το πρωτάθλημα.

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών:

 

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ
(9η αγωνιστική, Σάββατο 15/11, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Ιάσμου: Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου – Ελπίδα Σαπών (Παπαγεωργίου – Δανδανίδης, Ραΐφ)

Γήπεδο Προσκυνητών: Δόξα Προσκυνητών – Δόξα Σώστη (Τσιαβδαρίδης – Δημητριάδης, Τζιώτζιος)

Γήπεδο Κοσμίου: ΠΑΟΚ Κοσμίου – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου (Χούσκογλου – Μωραΐτης, Ανδριέλος)

Γήπεδο Μίσχου: Αετός Μίσχου – Φιλία (Ρόϊδος – Μπαλάφας, Πολυχρονίδης)

Γήπεδο Μεσούνης: Αστέρας Αιγείρου – Ορφέας Ξυλαγανής (Δρακίδης – Χαρίτσης, Γκιόσης)

 

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ
(7η αγωνιστική, Σάββατο 15/11, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Μεσοχωρίου: Αναγέννηση Παγουρίων – Ορφέας Στρύμης (Ανδρεόπουλος – Κοτσαρίδης, Παπαδόπουλος)

Γήπεδο Σαπών: Ηρακλής Σαπών – Αλανότοπος (Χαμαλίδης – Ευγενίδου, Καρακασίδης)

Γήπεδο Εκτενεπόλ: Πόντος Κομοτηνής – Φανάρι (Μπερμπέρ – Βόγλης, Τσιλφίδου)

(7η αγωνιστική, Κυριακή 16/11, Ώρα 11:00)

Γήπεδο Αρίσβης: Τοξότες Αρίσβης – Προοδευτική Λυκείου (Κακουλίδης – Βασιλείου, Ντοσίδης)

Γήπεδο Αμαξάδων: Ένωση Αμαξάδων – Αγιοχώρι (Ρόϊδος – Γκιόσης, Δάρας)

Γήπεδο Ν. Καλλίστης: Ν. Καλλίστη – Δόξα Γρατινής (Παπαγεωργίου – Μωραΐτης, Ραΐφ)

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ
(7η αγωνιστική, Κυριακή 16/11, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Φύλακα: ΠΑΕ Ποντίων – Ελπίδες Κομοτηνής (Δρούζας – Κορομπέλης, Δεδικούσης)

Γήπεδο Ασωμάτων: Ένωση Ασωμάτων – Δόξα Κρωβύλης (Τζιώτζιος – Χούσκογλου, Στρακαντούνας)

Γήπεδο Φιλύρας: Φιλύρα – ΑΕ Κομοτηνής (Τσιαβδαρίδης – Τανανάκη, Παντικίδης)

Γήπεδο Μέγα Πιστού: Μέγα Πιστό – Δόξα Υφαντών (Ζηλούδης – Χαρίτσης, Δαβίτης)

Γήπεδο Κοπτερού: Βιστωνίδα Κοπτερού – Κομψάτος Πολυάνθου (Χαμαλίδης – Παπαδόπουλος, Καραγκιόζης)

ΠΑΟΚ Ηφαίστου – Ατσάλι Αρχοντικών (Δρακίδης – Κιραμέτ, Καραγεωργίου)

Γήπεδο Αμαράντων: Λίσσος Λοφαρίου – Δοκός (Κιγιτζή – Μπαλάφας, Ντοσίδης)

 

Παιδικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (5η Αγωνιστική, Σάββατο 15/11, 11:00)

Γήπεδο Σαπών: Ελπίδα Σαπών – ΠΑΕ Ποντίων (Καραγεωργίου – Βόγλης, Δαβίτης)

Δόξα Προσκυνητών – Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων (Ντοσίδης – Σαμουρκασίδης, Καραγκιόζης)

Παιδικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (5η Αγωνιστική, Κυριακή 16/11, 11:00)

Γήπεδο Ν. Σιδηροχωρίου: Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Ορφέας Ξυλαγανής (Παπαδόπουλος – Μπαλάφας, Καραγκιόζης)

Γήπεδο Μίσχου: Αετός Μίσχου – Δόξα Σώστη (Δαβίτης – Ευγενίδου, Πετράς)

Γήπεδο Παρασκευούδη: Πανθρακικός – Μ.Α. Ιάσμου (Ανδριέλος – Τζιώτζιος, Στρακαντούνας)

Γήπεδο Άλσους: Φιλία – Αστέρας Αιγείρου (Μουμίν – Τζελέπης, Κελεσίδης)

 

Πρωτάθλημα Προπαίδων ΕΠΣ Θράκης (Όλοι οι αγώνες στα Γήπεδα της ΕΠΣ Θράκης στο Ραδιοφωνικό Σταθμό)

Σάββατο 15/11, 14:30: Πανθρακικός Β’ – Σπάρτακος (Ζηλούδης – Τανανάκη, Παντικίδης)

Σάββατο 15/11, 16:00: ΠΑΟΚ – ΠΑΟ (Δάρας – Ντοσίδης, Παντικίδης)

 

Πρωτάθλημα Junior ΕΠΣ Θράκης (Όλοι οι αγώνες στα Γήπεδα της ΕΠΣ Θράκης στο Ραδιοφωνικό Σταθμό)

Κυριακή 16/11, 10:30: Σπάρτακος Γ’ – Σπάρτακος Α’ (Καραγιάννης)

Κυριακή 16/11, 11:30: Πανθρακικός Β’ – ΠΑΟ (Δεδικούσης)

Κυριακή 16/11, 12:30: ΠΑΟΚ Β’ – Σπάρτακος Β’ (Κορομπέλης)

Κυριακή 16/11, 13:30: Φιλία – ΠΑΟΚ Δοκού (Κιραμέτ)

Κυριακή 16/11, 14:30: ΠΑΟΚ Α’ – Πανθρακικός Β’ (Ραΐφ)

 

Πρωτάθλημα ProJunior ΕΠΣ Θράκης (Όλοι οι αγώνες στα Γήπεδα της ΕΠΣ Θράκης στο Ραδιοφωνικό Σταθμό)

Κυριακή 16/11, 10:30: ΠΑΟ – ΠΑΟΚ Ιάσμου (Δεδικούσης)

Κυριακή 16/11, 11:30: Σπάρτακος Α’ – Πανθρακικός Α’ (Καραγιάννης)

Κυριακή 16/11, 12:30: ΠΑΟΚ Β’ – Σπάρτακος Β’ (Κορομπέλης)

Κυριακή 16/11, 13:30: Πανθρακικός Β’ – ΠΑΟΚ Α’ (Καραγεωργίου)

 

Πρωτάθλημα Bambini ΕΠΣ Θράκης (Όλοι οι αγώνες στα Γήπεδα της ΕΠΣ Θράκης στο Ραδιοφωνικό Σταθμό)

Σάββατο 15/11, 13:00: ΠΑΟΚ Β’ – Πανθρακικός Α’ (Δάρας)

Σάββατο 15/11, 13:00: Πανθρακικός Β’ – ΠΑΟΚ Α’ (Στρακαντούνας)

Материалы по теме:

Τα επόμενα φιλικά παιχνίδια του Πανθρακικού
Ανταπόκριση από Κομοτηνή: Γιάννης Κεσόπουλος -  Αν και στο τέλος της εβδομάδας ολοκληρώνεται το βασικό στάδιο της προετοιμασίας του Πανθρακικού στο Μπάνσκο ...
Στην ΑΕΚ ο Γιάννης Παπαδημητρίου ως επικεφαλής των ακαδημιών της
Νέος επικεφαλής στην ακαδημία της ΑΕΚ είναι από τη Δευτέρα (1/3) ο Γιάννης Παπαδημητρίου ο οποίος είχε συνδέσει το όνομα του με την Ξάνθη όπου τα ...
Μπάμπης Χατζημεστής: «Δεν έχω λεφτά να βγάλω το Puma από τον τίτλο του Ορφέα»
Ανταπόκριση από την Ξάνθη: Νεκτάριος Αμποβιανίδης -  Μια μικρή.... βόμβα περιελάμβανε η συνέντευξη του μεγαλοπαράγοντα του Ορφέα Ξάνθης Μπάμπη Χατζημεστή στο συνάδελφο ...
Επιβεβαίωση: Ο Δερμιτζάκης έκλεψε τον Στάθη
Ανταπόκριση από την Κρήτη: Λάζαρος Φιλιππίδης -  Στον ΟΦΗ θα συνεχίσει την καριέρα του ο Γιάννης Στάθης, ο οποίος ανακοινώθηκε και επίσημα ...
Football League: Κορυφή η Βέροια των Δερμιτζάκη-Αποστολίδη μετά το διπλό του Ολυμπιακού Βόλου στην Καβάλα! Αποτελέσματα, βαθμολογίες και η τελευταία αγωνιστική
Στην κορυφή της βαθμολογίας πέρασε ξανά η Βέροια η οποία κέρδισε με 2-1 στην έδρα της τον Πιερικό και εκμεταλλεύτηκε με τον καλύτερο τρόπο, ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here