ΕΠΣ Ξάνθης: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες

Ανταπόκριση από την Ξάνθη : Νεκτάριος Αμποβιανίδης

– Έγιναν γνωστά τα ονόματα των διαιτητών που θα σφυρίξουν τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Ξάνθης.

Αναλυτικά:

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ (Σάββατο 8/11, 15:00)
Ηρακλής Ν. Ζυγού – Αναγέννηση Θαλασσιάς  (Κωσταντινίδης Κ., Κουλά, Πατηνιώτης)
Ασπίδα Ξάνθης – Θράκη Συδινής  (Γκιαούρης, Βασίλας, Οτουζμπίρ)
Ερμής Μάνδρας – Ελπίς Σουνίου  (Ανεστίδης, Χατζημωϋσιάδης, Ζαφειρίου)
Ορφέας Puma – Ορφέας 2005  (Κοριάνογλου, Χαραλαμπίδου, Πασχαλίδης Α.)
Εχίνος Σπορ – Π. Μελάς Κουτσού  (Γκαϊτατζής, Χρυσέλης, Φραγκουλίδης)
Άρης Αβάτου – Ελπίς Γενησέας  (Μπουραζάνης, Κηλικιώτης, Μαγγίνας)
Αστέρας Μαγικού – ΑΟ Βιστωνίδας  Κωσταντινίδης Σ., Εμπλιούκ, Πασχαλίδης Γ.)

Β’1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ (Κυριακή 9/11, 11:00)
Δόξα Σταυρούπολης – Ατρόμητος Χρύσας (Γκέκας, Ανεστίδης, Βαμβακίδης)
ΑΕ Ξάνθης – Κεσσάνη Ερασμίου  (Κωσταντινίδης Κ., Γκιαούρης, Γκοντόλιας)
ΑΠΟΞ Σκοντα – Ακαδημία Βιστωνίδας  (Κοριάνογλου, Δέλλιος, Αγγελακόπουλος)
Σμίνθη – Άρης Πετεινού  (Μαγγίνας, Πατηνιώτης, Γκώγος)
Εθνικός Ολβίου – Ρεμβιακός 2011  (Γκαϊτατζής, Ελευθεράκης, Κοτινούδης)
Σήμαντρα Σπορ – Απόλλων Ξάνθης  (Γαβριηλίδης, Καραλευθέρης, Βαχαβιώλος)
ΠΑΣ Φιλίων – Μέλισσα  Ουζουνίδης, Αλεξανδρίδης, Καλοπητάς)

Β’2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ (Κυριακή 9/11, 15:00)
Κεντητή – Ελπίδες Ξάνθης   (Ζαφειρίου, Αλεξανδρίδης, Λιάρου)
Ορφέας Ν. Αμισσού – Άτλας Σελίνου  (Μπουραζάνης, Χρυσέλης, Γκοντόλιας)
ΑΕΚ Κυψέλης – Κοτύλη  (Βαχαβιώλος, Οτουζμπίρ, Βαμβακίδης)
Κεραυνός Π. Κατραμίου – Εθνικός Κιμμερίων  Καραλευθέρης, Κοτινούδης, Βασίλας)
Δόξα Μυρωδάτου – Αναγέννηση Π. Χρύσας  (Κωσταντινίδης Σ., Χατζημωϋσιάδης, Γκέκας)
Νέστος Κύρνου – Νέα Ασπίς Πηγαδίων  (Ελευθεράκης, Δέλλιος, Μαρκαριάν)
Κεραυνός Λευκόπετρας – Ερ. Αστέρας Σελέρου  (Γκιαούρης, Γαβριηλίδης, Πασχαλίδης Γ.)

Материалы по теме:

ΕΠΣ Θράκης: Εμβόλιμη αγωνιστική την Τετάρτη! Το πρόγραμμα της 19ης αγωνιστικής στην Α’ Κατηγορία
Με τους αγώνες της 19ης εμβόλιμης αγωνιστικής στην Α’ κατηγορία συνεχίζεται την Τεταρτη η δράση στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Θρακης. Στην Α’ κατηγορία ξεχωριζει η ...
Euro 2020: Οκτώ γυναικείες ομάδες κατά ΑΝΤ1 για την σεξιστική εκπομπή «Στα πέναλτι», καμία από την Θράκη
Με επιστολή τους προς την ΕΠΟ και τον πρόεδρό της Θοδωρή Ζαγοράκη, επτά ομάδες (οι Ατρόμητος Αθηνών, Γιάννινα, Οδυσσέας Γλυφάδας, ΑΕΚ Μεσολογγίου, Ολυμπιάδα ...
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της ΕΠΣ Θράκης
Ανταπόκριση από την Κομοτηνή: Γιάννης Κεσόπουλος -  Με τους αγώνες της έβδομης αγωνιστικής των πλέι οφ και της έκτης  αγωνιστικής των πλέι ...
Φιλική αναμέτρηση ανάμεσα σε Ορφέα Ξάνθης και Αλεξανδρούπολη στο γήπεδο του ΑΟΞ
Την ερχόμενη Κυριακή 19 Σεπεμβρίου προγραμματίστηκε η φιλική αναμέτρηση ανάμεσα σε Ορφέα Ξάνθης και Αλεξανδρούπολη FC στις 17:00, στο γήπεδο του ΑΟΞ. Μετά τον αποκλεισμό ...
Ο Θρακιώτης που έπαιξε τελικό Κυπέλλου Πρωταθλητριών στο Γουέμπλεϊ
Ο μεγάλος τελικός του Τσάμπιονς Λιγκ ανάμεσα στην Μπάγερν και την Ντόρτμουντ διεξάγεται στο θρυλικό Γουέμπλεϊ, για την επέτειο των 150 χρόνων από ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here