ΕΠΣ Έβρου: Oι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες

Ανταπόκριση από την Αλεξανδρούπολη: Λεωνίδας Κάλφας

–  Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Έβρου οι διαιτητικές τριπλέτες για τους αγώνες της πέμπτης αγωνιστικής στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Έβρου, τόσο στην Α’ όσο και στην Β’ Κατηγορία.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/11/14, ΩΡΑ 15.00)

Γήπεδο Λυκόφης: Ομόνοια Λυκόφης-ΣΑΟΣ Σαμοθράκης 3-0 (Τετάρτη 5/11)

Γήπεδο Παλαγίας: Ποντιακός Αλεξανδρούπολης- ΑΛΕΞ (Κυριαζίδης, Σουμακας, Κιτσος Κ)

Γήπεδο Δραγανάς: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης-Ενωση Ανθειας Αρίστεινου (Βασιλόπουλος, Καραϊσκος, Τοντζιαράκης)

Γήπεδο Απαλού: Απαλός-Καππαδοκία (Δερμεντζογλου, Μπριμπας, Γιασλας)

Γήπεδο Αρδανίου: Θράκη Φερών –Ατρόμητος Άβαντα (Σιβουδης, Παλεοπάνης, Γεωργακούδης)

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

(5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 09/11/14, ΩΡΑ 15.00)

Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιαδας- Θύελλα Κυπρίνου (Σκινδρής, Παλαιογιάννης, Γεωργακούδης)

Γήπεδο Ασπρονερίου: Ασπρονερι-Νεοχώρι (Σουβαρας, Σουμακας, Τερζόπουλος)

Γήπεδο Κυανής:Κυανή-ΑΕ Διδυμοτείχου (Σιδηρόπουλος, Καραΐσκος, Δαλαμπουρας)

Γήπεδο Ριζίων: Ρίζια-Αναγέννηση Μεταξάδων (Βασιλόπουλος, Μπριμπος, Τσικας)

Ρεπό:Άρδας Καστανέων

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Α’ ΟΜΙΛΟΣ (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

(8/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο ΚΤΕΟ: Μάκρη- Μαίστρος (Κονταράς, Κωσνταντινίδης, Γιαννόπουλος)

(9/11 Ωρα 11.00) Γήπεδο Αγναντίων: Αγνάντια- ΑΕΚ Έβρου (Καγουδης, Κιτσος, Χρ. Ξένος)

(9/11 Ωρα 11.00) Γήπεδο Λουτρών : Μοναστηράκι-Δορίσκος (Παπαγεωργίου, Νανος, Γιασλας)

(9/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Πόρου: Βρυσούλα- Νίψα  (Δερμετζογλου, Χαλκιας, Ουζουνίδης)

(9/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Πέπλου: Πέπλος- Αραράτ  (Κονταρας, Αποστολίδης, Τρυπης)

Ρεπό: Αριστείνο

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Β’ ΟΜΙΛΟΣ (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

(9/11 Ωρα 11.00) Γήπεδο Διδυμοτείχου: Βασιλεύς Κάρολος- Σοφικό  (Κεσκουδης, Δαλαμπουρας, Χρηστίδου)

(9/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Δαδιάς: Δαδιά- Άρης Πραγγίου  (Κουτσουλας, Πεγιος, Στρατούδης)

(9/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Ελληνοχώρι-Σιδηρώ  (Τοκμακιδης, Δαλής, Κεσούδης)

(9/11 Ωρα 15.00)  Γήπεδο Ισαακίου: Ισάκιο – Κορνοφωλιά (Τσοπουλίδης, Σταγκόπουλος, Σταφυλάς)

(9/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Παλιουρίου: Παλιούρι- Θούριο  (Σιβούδης, Κιτσις Κ. Παπαδόπουλος)

Ρεπό:Δόξα Δόξης

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

(8/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου-Ηρακλής Σαγήνης (Δαλαμπουρας, Τσικας, Χαραλαμπίδης)

(8/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Πενταλόφου: ΠΑΕ Πεντάλοφος-Πύργος  (Σκινδρης, Τσομπανίδης, Χρηστίδου)

(8/11 Ωρα 15.00) Γήπεδο Οινόης: Ένωση Οινόης-Φυλάκιο  (Κεσούδης, Δαλής, Τζεμαλίδης)

(9/11 Ωρα 11.00)  Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας-Ακρίτας Ν. Βύσσας  (Σκινδρλης, Τοκμακίδης, Τσομπανίδης)

Ρεπό: Δόξα Ορεστιάδας, Α.Μ.Ο.Αμπελακίων 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here