ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Οι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

Ανταπόκριση από την Κομοτηνή: Γιάννης Παπαδόπουλος

– Τους διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η επιτροπή διαιτησίας της ΕΚΑΣΑΜΑΘ. Οι ορισμοί αφορούν τα πρωταθλήματα Ανδρών, Γυναικών, Εφήβων, Παίδων και Νεανίδων.

 

 Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών έχουν ως εξής:

 

Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ, 2ος ΌΜΙΛΟΣ (2η Αγωνιστική)

Κυριακή 9/11    14:00    Κ.Γ. Κομοτηνής    ΑΕ Κομοτηνής – Φιλία Ορεστιάδας (Αποστολίδης – Παρασίδης)

Κυριακή 9/11    15:00    Κ.Γ. Αλεξ/πολης   Εθνικός Αλεξ/πολης – Αρίων Ξάνθης (Σακελλαρίδης – Πανιτσούδης)

 

Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ, 2ος ΌΜΙΛΟΣ (2η Αγωνιστική)

Κυριακή  9/11    13:00    Κ.Γ. Αλεξ/πολης   Αλέξανδρος Αλέξ/πολης – Έβρος Σουφλίου (Σακελλαρίδης – Παπαγεωργίου Γ.)

Κυριακή  9/11    15:00    Κ.Γ. Διδ/χου        Σπάρτακος Διδ/χου – Αίαντας Κομοτηνής (Χατζόπουλος – Γιαννούλης Στ.)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΕΚΑΣΑΜΑΘ (1η Αγωνιστική)

9/11    14:00    Ομόνοιας    Πανσερραϊκός – Πάνθηρες Καβάλας (Νέδογλου Αρ. – Δαρνάκας)

 

3ος ΌΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ  (6η αγωνιστική)

8/11     17:00    Κ.Γ. Κομοτηνής   ΓΑΣ Κομοτηνής – ΑΕ Κομοτηνής (Τσακιράκη – Παρασίδης)

 

3ος ΌΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΩΝ  (3η αγωνιστική)

8/11    15:00    Κ.Γ. Καλαμίτσας    Ε.Κ. Καβάλας – Ηρακλής Αγ. Ιωάννη (Μπιλμπίλης – Βαρίκος)

8/11    19:00    Κ.Γ. Κομοτηνής    Αίας Κομοτηνής – Χρυσούπολη (Παπαγεωργίου Αθ – Οικονομίδου)

9/11    15:00    Κ.Γ. Μπαλτατζή    Αρίων Ξάνθης – Ε.Κ. Ποταμουδίων (Μπάμπης – Ευσταθιάδης)

 

4ος ΌΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΩΝ (3η αγωνιστική)

8/11    13:00    Κ.Γ. Κομοτηνής    ΑΕ Κομοτηνής – Θύελλα Φερών (Τσακιράκη – Παρασίδης)

8/11    15:00    Κ.Γ. Αλεξ/πολης   Αλέξανδρος Αλεξ/πολης – Σπάρτακος Διδ/χου (Πανιτσούδης – Παπαγεωργίου Γ.)

8/11    17:00    Κ.Γ. Ορεστιάδας   Φιλία Ορεστιάδας – Ολυμπιάδας Αλεξ/πολης (Χατζόπουλος – Γιαννούλης Στ.)

9/11    19:00    Κ.Γ. Κομοτηνής    ΓΑΣ Κομοτηνή – Εθνικός Αλεξ/πολης (Τσακιράκη – Παπαγεωργίου Αθ.)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (3η Αγωνιστική)

8/11    15:00    Κ.Γ. Ποταμουδίων   Πάνθηρες Καβάλας – Ε.Κ. Καβάλας (Κατρακάρης – Σαρόγλου Χρ.)

8/11    15:00    Κ.Γ. Κομοτηνής      ΓΑΣ Κομοτηνή – Ασπίδα Ξάνθης (Παπαγεωργίου Αθ – Σιμιτζής)

Материалы по теме:

ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Πάτησε κορυφή ο Εθνικός νικώντας το Δημοκρίτειο, διέλυσε το Σουφλί ο Αρίωνας! Η βαθμολογία στο Πρωτάθλημα Ανδρών
Με νίκες του Εθνικού Αλεξανδρούπολης και του Αρίωνα Ξάνθης απέναντι σε Δημοκρίτειο Κομοτηνής και Έβρο Σουφλίου αντίστοιχα, ολοκληρώθηκε την Κυριακή η 7η αγωνιστική στο ...
Video: Δείτε ολόκληρο τον θρίαμβο του ΓΑΣ Κομοτηνή στην Αρναία
Ανταπόκριση από Κομοτηνή: Γιάννης Παπαδόπουλος -  Δείτε σε βίντεο ολόκληρο τον αγώνα Απόλλωνα Αρναίας - ΓΑΣ Κομοτηνή, που έληξε με μεγάλη νίκη ...
Τέσσερις εκδρομές στην Πόλη για αγώνες της Ευρωλίγκα ετοιμάζει ο Σύνδεσμος Διαιτητών Θράκης
Ανταπόκριση από Κομοτηνή: Γιάννης Παπαδόπουλος -  Ο Σύνδεσμος Διαιτητών Καλαθοσφαίρισης Θράκης ετοιμάζει όχι μόνο μία ή δύο ή τρεις αλλά τέσσερις εκδρομές το προσεχές ...
Σαν σήμερα στον αθλητισμό της Θράκης μέσα από το αρχείο του ThrakiSportS (27 Δεκεμβρίου)
Τι συνέβη σαν σήμερα στα σπορ της Θράκης; Ποια ήταν τα πιο σημαντικά γεγονότα, όπως τα περιέγραψαν οι συνεργάτες του ThrakiSportS τα προηγούμενα χρόνια ...
Photos: Η βράβευση των Ολυμπιονικών Μάντη-Καγιαλή από το ζεύγος Λάσκαρη
  Αποστολή στην Θεσσαλονίκη: Γιάννης Παπαδόπουλος - Τον Τάκη Μάντη και τον (έχοντα και ξανθιώτικη καταγωγή) Παύλο Καγιαλή που κατέκτησαν το χάλκινο μετάλλιο στα 470 της ιστιοπλοΐας ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here