ΕΠΣ Θράκης: Oι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου όλων των κατηγοριών

Ανταπόκριση από την Κομοτηνή: Δημήτρης Μπακιρτζής

– Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Θράκης οι διαιτητές για την έκτη αγωνιστική της Α1 Ερασιτεχνικής Κατηγορίας, για την τέταρτη αγωνιστική της Α2 και της Β’ Κατηγορίας, για την τρίτη αγωνιστική του Παιδικού Πρωταθλήματος, καθώς και στα Πρωταθλήματα Προπαίδων και Junior, Projunior και Bambini.

 

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών:

 

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ
(7η αγωνιστική, Σάββατο 1/11, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Ιάσμου: Μ.Α. Ιάσμου – Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων (Χαμαλίδης – Γκιόσης, Πολυχρονίδης)

Γήπεδο Σώστη: Δόξα Σώστη – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου (Κακουλίδης – Λιόντος, Δανδανίδης)

Γήπεδο Σαπών: Ελπίδα Σαπών – Φιλία (Δρακίδης – Χούσκογλου, Δημητριάδης)

Γήπεδο Προσκυνητών: Δόξα Προσκυνητών – Ορφέας Ξυλαγανής (Τσιαβδαρίδης – Μωραΐτης, Σαμουρκασίδης)

Γήπεδο Κοσμίου: ΠΑΟΚ Κοσμίου – Αετός Μίσχου (Ρόϊδος – Τζιώτζιος, Καρακασίδης)

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ
(5η αγωνιστική, Σάββατο 1/11, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Μεσοχωρίου: Αναγέννηση Παγουρίων – Φανάρι (Μπερμπέρ – Μουμίν, Ντοσίδης)

Γήπεδο Κάλχα: Αλανότοπος – Προοδευτική Λυκείου (Κιγιτζή – Ραΐφ, Βόγλης)

Γήπεδο Στρύμης: Ορφέας Στρύμης – Αγιοχώρι (Παπαγεωργίου – Κοτσαρίδης, Ζηλούδης)

(5η αγωνιστική, Κυριακή 2/11, Ώρα 11:00)

Γήπεδο Σαπών: Ηρακλής Σαπών – Δόξα Γρατινής (Τσιαβδαρίδης – Γκιόσης, Τσιλφίδου)

Γήπεδο Εκτενεπόλ: Πόντος Κομοτηνής – Ν. Καλλίστη (Ανδρεόπουλος – Μωραΐτης, Δάρας)

Γήπεδο Αρίσβης: Τοξότες Αρίσβης – Ένωση Αμαξάδων (Δρούζας – Δανδανίδης, Παπαδόπουλος)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ
(5η αγωνιστική, Κυριακή 2/11, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Φύλακα: ΠΑΕ Ποντίων – ΑΕ Κομοτηνής (Ρόϊδος – Χαραλαμπόπουλος, Μιχαηλίδης)

Γήπεδο Κρωβύλης: Δόξα Κρωβύλης – Δόξα Υφαντών (Μπερμπέρ – Καραγεωργίου, Δεδικούσης)

Γήπεδο Μεσοχωρίου: Ελπίδες Κομοτηνής – Κομψάτος Πολυάνθου (Παπαγεωργίου – Μουμίν, Κορομπέλης)

Γήπεδο Ασωμάτων: Ένωση Ασωμάτων – Ατσάλι Αρχοντικών (Σαμουρκασίδης – Μπαλάφας, Καραγιάννης)

Γήπεδο Φιλύρας: Φιλύρα – Δοκός (Λιόντος – Παπαδόπουλος, Δαβίτης)

Γήπεδο Κοπτερού: Βιστωνίδα Κοπτερού – Μύστακας (Χαμαλίδης – Κιραμέτ, Ντοσίδης)

Γήπεδο Αμαράντων: Λίσσος Λοφαρίου – ΠΑΟΚ Ηφαίστου (Τζιώτζιος – Ανδριέλος, Καραγκιόζης)

 

Παιδικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (4η Αγωνιστική, Σάββατο 1/11, 11:00)

Γήπεδο Φύλακα: ΠΑΕ Ποντίων – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου (Ντοσίδης – Σαμουρκασίδης, Μιχαηλίδης)

Γήπεδο Μίσχου: Αετός Μίσχου – Δόξα Υφαντών (Ζηλούδης – Λιόντος, Χαραλαμπόπουλος

Γήπεδο Σαπών (12:00): Ελπίδα Σαπών – ΠΑΟΚ Κοσμίου (Παπαδόπουλος – Δάρας, Κελεσίδης)

Παιδικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (4η Αγωνιστική, Κυριακή 2/10, 11:00)

Γήπεδο Αγ. Θεοδώρων: Σπάρτακος – Ορφέας Ξυλαγανής (Χαραλαμπόπουλος – Τζιώτζιος, Καραγκιόζης)

Γήπεδο Ιάσμου: Μ.Α. Ιάσμου – Αστέρας Αιγείρου (Ανδριέλος – Καραγεωργίου, Τζελέπης)

Γήπεδο Σώστη (13:00): Δόξα Σώστη – Φιλία (Ραΐφ – Βόγλης, Παπαϊωάννου)

 

Πρωτάθλημα Προπαίδων ΕΠΣ Θράκης (Όλοι οι αγώνες στα Γήπεδα της ΕΠΣ Θράκης στο Ραδιοφωνικό Σταθμό)

Σάββατο 1/11, 11:30: Σπάρτακος – ΠΑΟ (Καραγιάννης – Δανδανίδης, Δαβίτης)

 

Πρωτάθλημα Junior ΕΠΣ Θράκης (Όλοι οι αγώνες στα Γήπεδα της ΕΠΣ Θράκης στο Ραδιοφωνικό Σταθμό)

Σάββατο 1/11, 14:00: Ροδόπη 87′ – Σπάρτακος Α’ (Καραγιάννης)

Κυριακή 2/11, 10:30: Φιλία – Πανθρακικός (Δεδικούσης)

Κυριακή 2/11, 11:30: Σπάρτακος Β’ – ΠΑΟ (Δεδικούσης)

Κυριακή 2/11, 12:30: ΠΑΟΚ Β’ – Σπάρτακος Γ’ (Μουμίν)

Κυριακή 2/11, 13:30: Ελπίδα Σαπών – ΠΑΟΚ Δοκού (Μουμίν)

Πρωτάθλημα Projunior ΕΠΣ Θράκης (Όλοι οι αγώνες στα Γήπεδα της ΕΠΣ Θράκης στο Ραδιοφωνικό Σταθμό)

Κυριακή 2/11, 10:30: ΠΑΟ – Πανθρακικός Β’ (Καραγεωργίου)

Κυριακή 2/11, 11:30: ΠΑΟΚ Β’ – Πανθρακικός Α’ (Καραγεωργίου)

Κυριακή 2/11, 12:30: ΠΑΟΚ Ιάσμου – Σπάρτακος Α’ (Κορομπέλης)

Κυριακή 2/11, 13:30: ΠΑΟΚ Α’ – Σπάρτακος Β’ (Κορομπέλης)

 

Πρωτάθλημα Bambini ΕΠΣ Θράκης (Όλοι οι αγώνες στα Γήπεδα της ΕΠΣ Θράκης στο Ραδιοφωνικό Σταθμό)

Σάββατο 1/11, 13:00: ΠΑΟΚ Α’ – Πανθρακικός Α’ (Δανδανίδης)

Σάββατο 1/11. 13:00: Πανθρακικός Β’ – Σπάρτακος (Δαβίτης)

Материалы по теме:

Super League 2: Γκολ για τον Ελίνι Δημούτσο στην κατηγορία στην… επέτειο του προηγούμενού του
Ο Ελίνι Δημούτσος βρήκε δίχτυα στη Super League 2 έπειτα από ακριβώς 11 χρόνια. Ο παίκτης της Ξάνθης πραγματοποιεί την πρώτη του σεζόν στο συγκεκριμένο ...
ΕΠΣ Θράκης: Δυο μεταγραφές και παραμονή Κουτσουκανίδη στον Σπάρτακο Αγ. Θεοδώρων!
  Mια από τις πιο δραστήριες ομάδες εντός και εκτός γηπέδου την περίοδο αυτή στην Α' ΕΠΣ Θράκης είναι ο  Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων. Η διοίκηση του ...
Φιλικοί αγώνες Εθνικού Αλεξανδρούπολης και Δόξας Δράμας
Ανταπόκριση από την Αλεξανδρούπολη: Ζαχαρίας Μπαλτζής- Μπορεί η ομάδα του Εθνικού Αλεξανδρούπολης την Κυριακή το μεσημέρι να αντιμετωπίζει σε ένα σημαντικό παιχνίδι την εκ ...
Γ’ Εθνική: Δοξάστηκαν οι Δόξες της Ροδόπης, ήττες για Ξανθιώτες και ΑΕΔ! Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία
  Με τους αγώνες της 8ης αγωνιστικής συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής στον 1o όμιλο έχοντας μεγάλες εκπλήξεις. Συγκεκριμένα, είχαμε μεγάλες νίκες των ομάδων της ...
Super League: «Πενηντάρησε» ο Πέτρος Μάνταλος με τα δυο γκολ επί του Ατρομήτου για το Κύπελλο
Σημαδιακός ήταν ο δεύτερος προημιτελικός με τον Ατρόμητο για τον Πέτρο Μάνταλο, καθώς όχι απλά έφτασε τα 50 γκολ στην καριέρα του σε συλλογικό ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here