ΕΠΣ Έβρου: Oι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες

Ανταπόκριση από την Αλεξανδρούπολη: Λεωνίδας Κάλφας

–  Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Έβρου οι διαιτητικές τριπλέτες για τους αγώνες της τέταρτης αγωνιστικής στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Έβρου, τόσο στην Α’ όσο και στην Β’ Κατηγορία. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
(4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΣΑΒΒΑΤΟ 02/11/14, ΩΡΑ 15.00)

Θράκη Φερών – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης (Κυριακίδης – Μπρίμπος – Σουμάκας)
ΣΑΟΣ – Απαλός (Κυριακή 2/11, Ωρα 15:00) (Βασιλόπουλος – Γιασλάς – Παπαδόπουλος)
Ενωση Ανθειας Αρίστειου – ΑΛΕΞ (Σουβαράς – Σαμουρκασίδης – Κίτσος)
Καππαδοκία – Ποντιακός Αλεξανδρούπολης (Τονίδης – Καραΐσκος – Τερζόπουλος)
Ατρμόμητος Άβαντα – Ομόνοια Λυκόφης (Βασιλόπουλος – Γιασλάς – Τουντζιαράκης)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 02/11/14, ΩΡΑ 15.00)
Άρδας Καστανέων- Κυανή (Σουβαράς – Μπρίμπος – Κεσούδης)
Αναγέννηση Μεταξάδων – Ασπρονέρι (Σκινδρής – Σαμουρκασίδης – Παλαιοπάνης) 
ΑΕ Διδυμοτείχου- Θύελλα Κυπρίνου (Τονίδης – Βασιλειάδης – Τερζόπουλος)
Νεοχώρι- Ορέστης Ορεστιάδας (Σιδηρόπουλος – Καραΐσκος – Δαλαμπούρας)
Ρεπό: Ρίζια

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Α’ ΟΜΙΛΟΣ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Πέπλου: Πέπλος – Αριστείνο (1/11 Ωρα 15.00) (Καγούδης – Κίτσος – Νάνος)
Γήπεδο Δορίσκου: Δορίσκος- Βρυσούλα (1/11 Ωρα 15.00) (Δερμετζόγλου – Ξένος – Παπαδόπουλος)
Γήπεδο Αραράτ-Μάκρη (2/11 Ωρα 11.00) (Κουτσούλας – Χαλκιάς – Στρατούδης)
Γήπεδο Μαίστρος- ΑΕΚ Έβρου(2/11 Ωρα 15.00) (Τσοπουλίδης – Αποστολίδης – Ουζουνίδης)
Γήπεδο Νίψα- Αγναντιά (2/11 Ωρα 15.00) (Δερμετζόγλου – Ουζουνίδης – Πέγιος)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Β’ ΟΜΙΛΟΣ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Ισαακίου: Ισάκιο – Δόξα Δόξης(1/11 Ωρα 15.00) (Πεχλεβανούδης – Δαλαμπούρας – Χριστίδου)
Γήπεδο Κορνοφωλιά- Δαδιά(2/11 Ωρα 11.00) (Τονίδης – Βασιλειάδης – Τερζόπουλος)
Γήπεδο Σοφικό- Ελληνοχώρι(2/11 Ωρα 11.00) (Κεσούδης – Δαλής – Πεχλεβανούδης)
Γήπεδο Άρης Πραγγίου-Θούριο(2/11 Ωρα 15.00) (Σιβούδης- Σταφυλάς – Κωνσταντάκης)
Γήπεδο Σιδηρώ-Παλιούρι(2/11 Ωρα 15.00) (Σουμάρκας – Βουρδουκλής – Τρύπης)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Πύργου: Πύργος- Ορμένιο (1/11 Ωρα 15.00) (Σκινδρής – Τσίκας – Τσομπανίδης)
Γήπεδο Πενταλόφου: Πεντάλοφος- Αμπελάκια (1/11 Ωρα 15.00) (Κεσούδης – Δάλης – Τζεμαλίδης)
Γήπεδο Ηρακλής Σαγήνης- Δόξα Ορεστιάδας (2/11 Ωρα 11.00) Σκίνδρης – Δαλαμπούρας – Χριστίδου)
Γήπεδο Φυλάκιο- Στέρνα (2/11 Ωρα 15.00) (Δαλής – Τσίκας – Τσομπανίδης)

Материалы по теме:

Κύπελλο Ερασιτεχνών: Σημαντική εμπειρία για την Θράκη Φερών ο αγώνας του “Ανθή Καραγιάννη” πάρα τον αποκλεισμό από την ιστορική Καβάλα
  Σύντομο αποδείχθηκε το πρωτο ταξίδι της κυπελλούχου της ΕΠΣ Έβρου στο Κύπελλο Ερασιτεχνών αφού η Θράκη Φερών ηττήθηκε με 2-0 από την δυνατή Καβαλα ...
Ξεκινάει ακαδημία η Ασπίδα Ξάνθης!
Ανταπόκριση από την Ξάνθη: Νεκτάριος Αμποβιανίδης - Νέο ξεκίνημα σε όλα τα επίπεδα για το ποδοσφαιρικό τμήμα της Ασπίδας Ξάνθης, καθώς αποφασίστηκε η επαναλειτουργία ...
Super League: Κάταγμα και τρεις εβδομάδες εκτός ο Φώτης Ιωαννίδης
Άσχημα τα νέα για τον νεαρό επιθετικό Φώτη Ιωαννίδη του Παναθηναικού που υπέστη κάταγμα, πράγμα που σημαίνει ότι θα χάσει τον αγώνα με τον ...
Επένδυση του ΑΟΞ με τρεις προσθήκες από τις Ακαδημίες του ΠΑΟΚ Κομοτηνής!
Η Ακαδημία του ΠΑΟΚ Κομοτηνής ανακοίνωσε τη συμφωνία με τον ΑΟΞ για την μεταγραφή τριών ταλαντούχων ποδοσφαιριστών στην Κ13 των Ξανθιωτών. Ο λόγος για τους ...
Από την Ξάνθη στον υπό διάλυση Ηρακλή ο 18χρονος διεθνής Ρετζίνο Καπτέλι
  Στον προετοιμασία του υπό διάλυση ωστόσο Ηρακλή ,της μοναδικής ομάδας που είναι άγνωστο αν θα πάρει μέρος σε κάποιο πρωτάθλημα, αφού δεν έχει αποσταλεί ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here