ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Οι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

Ανταπόκριση από την Κομοτηνή: Γιάννης Παπαδόπουλος

– Τους διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η επιτροπή διαιτησίας της ΕΚΑΣΑΜΑΘ. Οι ορισμοί αφορούν τα πρωταθλήματα Ανδρών, Εφήβων, Παίδων και Κορασίδων.

 

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών έχουν ως εξής:

 

Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ, 2ος ΌΜΙΛΟΣ (1η Αγωνιστική)

1/11    18:00    Κ.Γ. Φερών           Θύελλα Φερών – ΑΕ Κομοτηνής (Σακελλαρίδης – Ρούντσιος)

1/11    17:00    Κ.Γ. Ορεστιάδας    Φιλία Ορεστιάδας – Εθνικός Αλεξ/πολης (Παπαγερίδης – Χρηστίδης) 

 

Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ, 2ος ΌΜΙΛΟΣ (1η Αγωνιστική)

1/11    15:00    Κ.Γ. Αλεξ/πολης     Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης – Αλέξανδρος Αλεξ/πολης (Ντούρας – Παρασίδης)

2/11    19:00    Κ.Γ. Σουφλίου       Έβρος Σουφλίου – Σπάρτακος Διδ/χου (Χατζόπουλος – Γιαννούλης Στ.)

 

3ος Όμιλος Εφήβων (2η αγωνιστική)

1/11    12:00    Κ.Γ. Κομοτηνής    ΓΑΣ Κομοτηνή – Ασπίδα Ξάνθης (Αποστολίδης – Ζηκίδης)

2/11    14:00    Κ.Γ. Μπαλτατζής  Αρίων Ξάνθης – ΑΕ Κομοτηνής (Κολοκυθάς – Παντελάκη)

 

3ος Όμιλος Παίδων (7η αγωνιστική)

1/11    15:00    Κ.Γ. Χρυσούπολης     Χρυσούπολη – Ηρακλής Αγ. Ιωάννη (Λάλλα – Βαρίκος)

1/11    15:00    Κ.Γ. Ευμοίρου           Ασπίδα Ξάνθης – Ε.Κ. Καβάλας (Ρουκάς – Ευσταθιάδης)

1/11    16:00    Κ.Γ. Κομοτηνής         Αίας Κομοτηνής – Αρίων Ξάνθης (Αποστολίδης – Τσακιράκη)

Ρεπό έχει η Ε.Κ. Ποταμουδίων
 

4ος Όμιλος Παίδων (7η αγωνιστική)

1/11    17:00    Κ.Γ. Διδ/χου           Σπάρτακος Διδ/χου – ΑΕ Κομοτηνής (Χατζόπουλος – Γιαννούλης Στ.)

2/11    15:00    Κ.Γ. Κομοτηνής      ΓΑΣ Κομοτηνή – Φιλία Ορεστιάδας (Αποστολίδης – Νικολετοπούλου)

2/11    15:00    Κ.Γ. Αλεξ/πολης     Αλέξανδρος Αλεξ/πολης – Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης (Πανιτσούδης – Παπαγεωργίου Γ.)

2/11    17:00    Κ.Γ. Αλεξ/πολης     Εθνικός Αλεξ/πολης – Θύελλα Φερών (Σακελλαρίδης – Ρούντσιος)

 

2ος Όμιλος Κορασίδων (5η Αγωνιστική)

1/11    14:00    Κ.Γ. Ποταμουδίων    Ε.Κ. Καβάλας – Αστέρας Καβάλας (Σωτηρίου – Σαρόγλου Χρ.)

1/11    14:00    Κ.Γ. Κομοτηνής        Αίας Κομοτηνής – Πάνθηρες Καβάλας (Ζηκίδης – Τσακιράκη)

1/11    15:00    Κ.Γ. Ορεστιάδας       Φιλία Ορεστιάδας – Ασπίδα Ξάνθης (Παπαγερίδης – Χρηστίδης)

Материалы по теме:

ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Φουλ του άσσου και την Κυριακή! Τα αποτελέσματα της πρεμιέρας στο Πρωτάθλημα Ανδρών
  Με νίκες των γηπεδούχων και στα επτά παιχνίδια που είχαμε το Σαββατοκύριακο πραγματοποιήθηκε η πρεμιέρα στο πρωτάθλημα της ΕΚΑΣΑΜΑΘ. Στις σαββατιάτικες νίκες Εθνικού Αλεξανδρούπολης και Έβρου ...
Σε αγώνες της Elite Round του Uefa Euro U17 στην Γεωργία ορίστηκε ο Χασάν Κούλα!
Η UEFA ενημέρωσε την Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία για τους ορισμούς διαιτητών, βοηθών διαιτητών και παρατηρητών διαιτησίας της σε αγώνες των διοργανώσεων της, ανάμεσα τους ...
Σαν σήμερα στον αθλητισμό της Θράκης μέσα από το αρχείο του ThrakiSportS (26 Ιανουαρίου)
Τι συνέβη σαν σήμερα στα σπορ της Θράκης; Ποια ήταν τα πιο σημαντικά γεγονότα, όπως τα περιέγραψαν οι συνεργάτες του ThrakiSportS τα προηγούμενα χρόνια ...
Β’ Εθνική: Με τον πρωτοπόρο ΠΑΣ ο ΓΑΣ για την έκπληξη! Το πρόγραμμα και οι διαιτητές
Δύσκολη αποστολή κόντρα στον πρωτοπόρο ΠΑΣ Γιάννινα του Γιώργου Μανάκα έχει ο ΓΑΣ Κομοτηνή στην πρεμιέρα του 2020 για την 13η αγωνιστική της Β' ...
Super League: Κορυφαίος διαιτητής του πρώτου γύρου σε απόδοση ο Χρήστος Γκράνας σύμφωνα με το… «Master REF»
  Μπορεί ήδη να παίζεται ο δεύτερος γύρος και να έχουμε ολοκληρώσει την τρίτη αγωνιστική του, ωστόσο δεν έχει περάσει εβδομάδα και από την τυπική ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here