ΕΠΣ Ξάνθης: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες

Ανταπόκριση από την Ξάνθη: Νεκτάριος Αμποβιανίδης

– Χωρίς το μεγάλο ντέρμπι αλλά με πολύ ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις συνεχίζεται το Σάββατο το πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας με τα παιχνίδια της 5ης αγωνιστικής. Πολύ σημαντικά παιχνίδια περιλαμβάνει και το πρόγραμμα των δύο ομίλων της Β’ για την 6η αγωνιστική, με πολλά ντέρμπι κορυφής

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ  (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΣΑΒΒΑΤΟ 1/11, ΩΡΑ 15:00)
Ηρακλής Ν. Ζυγού – Ερμής Μάνδρας
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ασπίδα Ξάνθης
Θράκη Συδινής – Ορφέας Puma
Ελπίς Σουνίου – Εχίνος Σπορ
Ορφέας 2005 – Άρης Αβάτου
Π. Μελάς Κουτσού – Αστέρας Μαγικού
Ελπίδα Γενησέας – ΑΟ Βιστωνίδα

Β1’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ  (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11, ΩΡΑ 11:00)
Κεσσάνη Ερασμίου – Δόξα Σταυρούπολης
Ακαδημία Βιστωνίδας – Ατρόμητος Χρύσας
Άρης Πετεινού – ΑΕ Ξάνθης
Ρεμβιακός 2011 – ΑΠΟΞ Σκοντα
Απόλλων Ξάνθης – Σμίνθη
Μέλισσα – Εθνικός Ολβίου
ΠΑΣ Φιλίων – Σήμαντρα Σπορ

Β2′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ  (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11, ΩΡΑ 15:00)
Άτλας Σελίνου – Κεντητή
Κοτύλη – Ελπίδες Ξάνθης
Εθνικός Κιμμερίων – Ορφέας Ν. Αμισσού
Αναγέννηση Π. Χρύσας – ΑΕΚ Κυψέλης
Νέα Ασπίς Πηγαδίων – Κεραυνός Π. Κατραμίου
Ερ. Αστέρας Σελέρου – Δόξα Μυρωδάτου
Κεραυνός Λευκόπετρας – Νέστος Κύρνου

Материалы по теме:

Μετά τον Μάνταλο αρχηγός της ΑΕΚ πάλι πρώην παίκτης του ΑΟΞ! Συγχαρητήριο tweet από τον δικέφαλο
Μήνυμα επιβράβευσης στον Στράτο Σβάρνα έστειλε η ΑΕΚ επειδή φόρεσε το περιβραχιόνιο του αρχηγού στην αναμέτρηση με τον Βόλο, όταν αποχώρησε από τον αγωνιστικό ...
Photos: Η βράβευση του Βασίλη Στοάκη στα Δημοσιογραφικά Βραβεία του ΠΣΑΤ
Με το επαμειβόμενο βραβείο «Θεαγένης ο Θάσιος» βραβεύτηκε το βράδυ της Πέμπτης στο ανοιχτό θεατράκι της Πλατείας 1ης Μαΐου στο Πεδίον του Άρεως ο ...
LIVE η Γ’ Εθνική: Κόσμιο – Κιλκισιακός και Σουφλί – Ελευθερούπολη
Μεταδίδουν από το Σουφλί ο Νίκος Γκούντλης και από το Κόσμιο ο Δημήτρης Μπακιρτζής -  Παρακολουθήστε ζωντανά από το ThrakiSportS την εξέλιξη στους αγωνες ...
ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα των αγώνων της δεύτερης φάσης του Κυπέλλου
Ανταπόκριση από την Αλεξανδρούπολη: Λεωνίδας Κάλφας   - Με τους αγώνες της δεύτερης φάσης συνεχίζεται το προσεχές Σαββατοκύριακο 27-28 Σεπτεμβρίου η αγωνιστική δραστηριότητα στον Έβρο. Από ...
Super League: Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία του αναπτυξιακού πρωταθλήματος Κ15
  Με τους αγώνες της 5ης αγωνιστικής του δεύτερου γύρου συνεχίστηκε το πρόγραμμα για το παιδικό πρωτάθλημα Κ15 της Super League το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε. Η ομάδα ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here