ΕΠΣ Θράκης: Oι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου όλων των κατηγοριών

Ανταπόκριση από την Κομοτηνή: Δημήτρης Μπακιρτζής

– Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Θράκης οι διαιτητές για την έκτη αγωνιστική της Α1 Ερασιτεχνικής Κατηγορίας, για την τέταρτη αγωνιστική της Α2 και της Β’ Κατηγορίας, για την τρίτη αγωνιστική του Παιδικού Πρωταθλήματος, καθώς και στα Πρωταθλήματα Προπαίδων και Junior-Projunior.

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ
(6η αγωνιστική, Σάββατο 25/10, Ωρα 16:00)

Γήπεδο Ν. Σιδηροχωρίου: Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Μ.Α. Ιάσμου (Κιγιτζή – Κοτσαρίδης, Γκιόσης)

Γήπεδο Άλσους: Φιλία – Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων (Ρόϊδος – Χαρίτσης, Μωραΐτης)

Γήπεδο Ξυλαγανής: Ορφέας Ξυλαγανής – Δόξα Σώστη (Χούσκογλου – Μπαλάφας, Ραΐφ)

Γήπεδο Μεσούννης: Αστέρας Αιγείρου – Ελπίδα Σαπών (Τσιαβδαρίδης – Μπερμπέρ, Δανδανίδης)

Γήπεδο Μίσχου: Αετός Μίσχου – Δόξα Προσκυνητών (Κακουλίδης – Δημητριάδης, Πολυχρονίδης)

Ρεπό έχει ο ΠΑΟ Κοσμίου

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ
(4η αγωνιστική, Σάββατο 25/10, Ώρα 16:00)

Γήπεδο Αρριανών: Προοδευτική Λυκείου – Αναγέννηση Παγουρίων (Χαμαλίδης – Μουμίν, Δάρας)

Γήπεδο Αγιοχωρίου: Αγιοχώρι – Φανάρι (Γιασάρης – Καρακασίδης, Ζηλούδης)

Γήπεδο Γρατινής: Δόξα Γρατινής – Αλανότοπος (Δρούζας – Παπαδόπουλος, Ντοσίδης)

(4η αγωνιστική, Κυριακή 26/10, Ώρα 11:00)

Γήπεδο Ν. Καλλίστης: Ν. Καλλίστη – Ορφέας Στρύμης (Χούσκογλου – Βόγλης, Βασιλείου)

Γήπεδο Αμαξάδων: Ένωση Αμαξάδων – Ηρακλής Σαπών (Ρόϊδος – Μωραΐτης, Τζιώτζιος)

Γήπεδο Εκτενεπόλ: Πόντος Κομοτηνής – Τοξότες Αρίσβης (Παπαγεωργίου – Κιραμέτ, Τσιλφίδου)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ
(4η αγωνιστική, Κυριακή 26/10, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Υφαντών: Δόξα Υφαντών – ΠΑΕ Ποντίων (Τσιαβδαρίδης – Μουμίν, Ντοσίδης)

Γήπεδο Πολυάνθου: Κομψάτος Πολυάνθου – ΑΕ Κομοτηνής (Παπαγεωργίου – Καρακασίδης, Παπαδόπουλος)

Γήπεδο Αρχοντικών – Ατσάλι Αρχοντικών – Δόξα Κρωβύλης (Ανδρεόπουλος – Σαρίδης, Καραγκιόζης)

Γήπεδο Δοκού: Δοκός – Ελπίδες Κομοτηνής (Λιόντος – Ραΐφ, Καραγεωργίου)

Γήπεδο Αρριανών: Μύστακας – Φιλύρα (Μπερμπέρ – Τανανάκη, Δεδικούσης)

Γήπεδο Αμαράντων: Λίσσος Λοφαρίου – Μέγα Πιστό (Ζηλούδης – Χαρίτσης, Καραγιάννης)

ΠΑΟΚ Ηφαίστου – Βιστωνίδα Κοπτερού (Σαμουρκασίδης – Μπαλάφας, Μιχαηλίδης)

Ρεπό έχει η Ένωση Ασωμάτων

 

Παιδικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (3η Αγωνιστική, Σάββατο 25/10, 11:00)

Γήπεδο Φύλακα: ΠΑΕ Ποντίων – Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου (Παπαδόπουλος – Ανδρεόπουλος, Καραγκιόζης)

Γήπεδο Μίσχου: Αετός Μίσχου – Δόξα Υφαντών (Δάρας – Μπαλάφας, Δεδικούσης)

Παιδικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (3η Αγωνιστική, Κυριακή 26/10, 11:00)

Γήπεδο Αγ. Θεοδώρων: Σπάρτακος Αγ. Θεοδώρων – Ορφέας Ξυλαγανής (Ντοσίδης – Σαρίδης, Τανανάκη)

Γήπεδο Ιάσμου: Μ.Α. Ιάσμου – Αστέρας Αιγείρου (Μουμίν – Ανδριέλος, Λιόντος)

Γήπεδο Σώστη: Δόξα Σώστη – Φιλία (Ραΐφ – Πολυχρονίδης, Καραγκιόζης)

 

Πρωτάθλημα Προπαίδων ΕΠΣ Θράκης (Όλοι οι αγώνες στα Γήπεδα της ΕΠΣ Θράκης στο Ραδιοφωνικό Σταθμό)

Σάββατο 25/10, 11:30: Σπάρτακος – ΠΑΟ (Ζηλούδης – Καραγιάννης, Κελεσίδης)

Κυριακή 26/10, 14:30: ΠΑΟΚ – Ελπίδα Σαπών (Δανδανίδης – Γκιόσης, Βόγλης)

Κυριακή 26/10, 16:00: Φιλία – Πανθρακικός Β’ (Βόγλης – Δανδανίδης, Γκιόσης)

 

Πρωτάθλημα Junior-Projunior ΕΠΣ Θράκης (Όλοι οι αγώνες στα Γήπεδα της ΕΠΣ Θράκης στο Ραδιοφωνικό Σταθμό)

Σάββατο 25/10, 14:00: Ροδόπη 87′ – Σπάρτακος Α’ (Κελεσίδης)

Κυριακή 25/10, 10:30: Φιλία – Πανθρακικός (Δάρας)

Κυριακή 25/10, 10:30: ΠΑΟΚ Β’ – Πανθρακικός Α’ (Καραγεωργίου)

Κυριακή 25/10, 11:30: ΠΑΟΚ Β’ – Σπάρτακος Γ’ (Δάρας)

Κυριακή 25/10, 11:30: ΠΑΟ – Πανθρακικός Β’ (Μιχαηλίδης)

Κυριακή 25/10, 12:30: Σάπες – ΠΑΟΚ Δοκού (Μιχαηλίδης)

Κυριακή 25/10, 12:30: ΠΑΟΚ Ιάσμου – Σπάρτακος Α’ (Καραγεωργίου)

Κυριακή 25/10, 13:30: Σπάρτακος Β’ – ΠΑΟ (Κελεσίδης)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here