ΕΠΣ Έβρου: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ανταπόκριση από την Αλεξανδρούπολη: Λεωνίδας Κάλφας

– Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Έβρου οι διαιτητές για την δεύτερη αγωνιστική της Α’ και Β’  Ερασιτεχνικής Κατηγορίας.

 

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 

(3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΣΑΒΒΑΤΟ 25/10, ΩΡΑ 16:00)

Γήπεδο Παλαγίας: Ποντιακός Αλεξανδρούπολης – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου (Βασιλόπουλος, Καραΐσκος, Σαμουρκασίδης)

Γήπεδο Μ. Δαστερίδη: Καππαδοκία – ΣΑΟΣ (Κονταράς, Καγούδης, Γιασλάς)                                               

Γήπεδο ΚΤΕΟ: ΑΛΕΞ – Θράκη Φερών (Σιδηρόπουλος, Γεωργακούδης, Τουντζιαράκης)

Γήπεδο Δραγάνας: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Ομόνοια Λυκόφης (Σιβούδης, Σουμάκας, Τερζόπουλος)

Γήπεδο Απαλού: Απαλός – Ατρόμητος Άβαντα (Τονίδης, Μπρίμπος, Βασιλειάδης)

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

(3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 26/10, ΩΡΑ 15:00)

Γήπεδο Ορεστιάδος: Ορέστης Ορεστιάδας – ΑΕ Διδυμοτείχου (Κυριακίδης, Βασιλόπουλος, Καραΐσκος)

Γήπεδο Νεοχωρίου: Νεοχώρι – Μεταξάδες (Σιβούδης, Μπρίμπος, Βασιλειάδης)

Γήπεδο Κυπρίνου: Κυπρίνος – Αρδας Καστανέων (Σιδηρόπουλος, Δαλαμπούρας, Τερζόπουλος)

Γήπεδο Κυανής: Ενωση Κυανής Ασβεστάδων – Ρίζια (Σκιδρής, Κίτσος, Τουντζιαράκης)

Ρεπό:  Ασπρονέρι

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Γήπεδο Νίψας: Νίψα – Δορίσκος (Σουβαράς, Πέγιος, Κωνσταντάκης) (25/10, 16:00)

Γήπεδο Χιλής: ΑΕΚ Εβρου – Αραρατ (Σουβαράς, Μπαλιάκας, Στρατούδης) (26/10, 11:00)

Γήπεδο ΚΤΕΟ: Α.Ο. Μάκρης – Αρίστεινο (Τσοπουλίδης, Αποστολίδης, Παπαδόπουλος) (26/10, 11:00)

Γήπεδο Αγνάντιας: Αγνάντια – Μαΐστρος (Σουμάκας, Κίτσος, Βουρδούκης)  (26/10, 11:00)

Γήπεδο Λουτρών: Α.Ο. Μοναστηριακίου – Πέπλος (Κούτσουλας, Μπαλιάκας, Στρατούδης) (26/10, 15:00)

Ρεπό: Βρυσούλα

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Β’ ΟΜΙΛΟΣ (3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Γήπεδο Παλιουρίου: Θύελλα Παλιουρίου – Άρης Πραγγίου (Πεχλεβανούδης, Παπαδόπουλος, Σταφυλάς) (26/10, 15:00)

Γήπεδο Λαβάρων: Σιδηρώ – Ορφέας Σοφικού (Τσοπουλίδης, Νάνος, Γιαννόπουλος) (26/10, 15:00)

Γήπεδο Θουρίου: Ασπιδά Θουριού – Α.Ο Κορνοφωλιάς (Σκινδρής, Σταγκόπουλος, Χρηστίδου) (25/10, 16:00)

Γήπεδο Δαδιας: Ακρίτας Δαδιάς – Δόξα Δόξης (Τονίδης, Χαλκιάς, Κορδάλης) (26/10, 15:00)

Γήπεδο Ισαακίου: Βασιλεύς Κάρολος – Ο.Φ. Ισαακίου (Σκίνδρης, Δαλαμπούρας, Χρηστίδου) (26/10, 11:00)

Ρεπό: Δόξα Ελληνοχωρίου

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Γήπεδο Βύσσας: Βύσσα – Φυλάκιο (Τοκμανίδης, Τσομπανίδης, Τρύπης) (26/10, 15:00)

Γήπεδο Χειμωνίου: Δόξα Ορεστιάδας – Α.Σ.Πύργος (Τοκμανίδης, Δαλής, Δαλαμπούρας) (25/10, 16:00)

Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Α.Μ.Ο.Αμπελακίων (Κεσούδης, Τσίκας, Τσομπανίδης) (25/10, 16:00)

Γήπεδο Οινόης: Ένωση Οινόης – Π.Α.Ε. Πενταλόφου (Κεσούδης, Χρηστίδου, Κωνσταντάκης) (26/10, 15:00)

Ρεπό: Δόξα Στέρνας

Материалы по теме:

Κινητοποίηση για Μάνταλο την τελευταία μέρα των μεταγραφών και ανήμερα των γενεθλίων του
Τα 30 του χρόνια κλείνει ο Κομοτηναίος διεθνής αρχηγός της ΑΕΚ Πέτρος Μάνταλος, καθώς βρίσκεται στην Ελβετία την τις υποχρεώσεις με την Εθνική Ελλάδος ...
Γ’ Εθνική: Τέλος από την Δόξα Προσκυνητών ο Φουρκάν που πάει Τουρκία
  Παρελθόν για την Δόξα Προσκυνητών αποτελεί ο Αχμέτ Φουρκάν. Ο 21χρονος πρωην μέσος του Πανθρακικού που βρισκόταν από τον Φλεβάρη στην Δόξα Προσκυνητών συμμετέχοντας στο ...
Επιστροφή στις προπονήσεις για Ξάνθη με απουσίες Μπαξεβανίδη και Μάνταλου
  Ανταπόκριση από την Ξάνθη: Νεκτάριος Αμποβιανίδης -  Μετά το φιλικό στη Δράμα το Σάββατο και το ρεπό της Κυριακής, η Skoda ...
Photos: Η κοπή της πίτας της Ροδόπης ’87
Ανταπόκριση από την Κομοτηνή: Δημήτρης Μπακιρτζής -  Την καθιερωμένη βασιλόπιτά της έκοψε η γυναικεία ποδοσφαιρική ομάδα οδόπη ’87, στο πολιτιστικό στέκι των γυναικών του ...
Γ’ Εθνική: Προς διάλυση η κυπελλούχος ΑΕ Καραϊσκάκη και στον “αέρα” τρεις πρώην Πάνθρακες
  Εξαιρετικά δυσμενές είναι το περιβάλλον στην ΑΕ Καραϊσκάκης, που θεωρείται πολύ δύσκολο να καταφέρει να δηλώσει συμμετοχή στη Γ Εθνική της νέας σεζόν. Η ομάδα ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here