Ολοκληρώθηκε το «1ο MTB Xanthi Race». Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα

Ανταπόκριση από την Ξάνθη : Νεκτάριος Αμποβιανίδης

– Με απόλυτη επιτυχία πραγματοποιήθηκε στην Ξάνθη ο πρώτος Ποδηλατικός Αγώνας Βουνού που διοργάνωσε ο Ποδηλατικός Σύλλογος Ξάνθης  «Πήγασος»

Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα:

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ (33 χλμ)

Rank BiB Επίθετο Όνομα Ομάδα – Χορηγός Πόλη Κατηγορία Laps Χρόνος
1 121 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ VELOS BOTTECHIA ΘΕΣ/ΚΗ A2 2 Laps 01:44:47:151
2 108 Φλωρος Δημήτριος Δαιδαλος δραμας Δράμα A2 2 Laps 01:49:54:710
3 127 ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ ΚΑΒΑΛΑ A1 2 Laps 01:52:27:615
4 139 TSAKIRIS SAKIS TSAKIRIS SKI δραμα B2 2 Laps 01:54:34:888
5 107 Τσελεγκιδης Λευτέρης Δαίδαλος δραμας δραμα A2 2 Laps 01:55:29:734
6 146 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ   ΚΑΒΑΛΑ A2 2 Laps 01:57:27:186
7 132 Κυριαζης Γεωργιος Θράκας Ιππέας Ξανθη A1 2 Laps 01:57:46:292
8 138 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΒΑΛΑ A2 2 Laps 01:58:11:856
9 128 ΓΙΔΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ KΡΕΑΤΑΓΟΡΑ Ο ΑΛΕΚΟΣ-BIKERIDERS ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ B1 2 Laps 02:02:56:960
10 129 Μαϊχώσης Θεόδωρος ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Καβάλα A2 2 Laps 02:03:25:796
11 125 ΦΥΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ CYCLINGSPOT ΘΕΣ/ΚΗ B1 2 Laps 02:03:53:804
12 144 ΜΠΡΑΧΙΜΕΤΑΙ ΜΙΧΑΛΗΣ   ΚΙΛΚΙΣ E 2 Laps 02:06:43:876
13 120 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GPL team ΜΕΣΕΝΙΚΟΛΑΣ A2 2 Laps 02:07:13:429
14 103 ΣΑΡΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Sarikos Bikes Team ΞΑΝΘΗ E 2 Laps 02:07:14:665
15 104 Καραγιαννιδης Μαρινος   Ζυγος E 2 Laps 02:07:51:396
16 102 ΣΑΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Sarikos Bikes Team ΞΑΝΘΗ B1 2 Laps 02:09:07:315
17 118 ΠΑΤΣΙΟΣ κων/νος RED ZEPPELIN ΘΕΣ/ΚΗ B2 2 Laps 02:12:41:874
18 106 Γκοδοσιδης Ευθυμιος ΠΗΓΑΣΟΣ Ξανθη A2 2 Laps 02:12:50:58
19 113 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ ΚΑΒΑΛΑ A2 2 Laps 02:14:51:653
20 116 Δούρβας Νίκος Π.Σ ΞΑΝΘΗΣ “Ο ΠΗΓΑΣΟΣ” Ξάνθη A2 2 Laps 02:16:57:318
21 150 ΤΣΟΚΑΤΑΡΙΔΗΣ κων/νος ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ ΚΑΒΑΛΑ B1 2 Laps 02:17:36:767
22 111 ΚΑΖΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ ΚΑΒΑΛΑ B1 2 Laps 02:17:58:194
23 109 ΚΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δαιδαλος δραμας δραμα A2 2 Laps 02:20:38:484
24 110 ΡΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ CYCLOPOLI RACE TEAM KOMOTINI ΚΟΜΟΤΗΝΗ B2 2 Laps 02:20:40:120
25 119 Παρασκευόπουλος Νικηφόρος Πηγασος Ξάνθη A1 2 Laps 02:24:28:640
26 151 Μπέντας Ηλίας Ridecode Ορεστιαδα A1 2 Laps 02:25:10:692
27 122 ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Sarikos Bikes Team ΞΑΝΘΗ A2 2 Laps 02:27:04:619
28 105 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΞΑΝΘΗ A2 2 Laps 02:27:48:42
29 114 ΜΑΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ   ΚΑΒΑΛΑ A1 2 Laps 02:29:36:706
30 141 Αβραμίδης Γεωργιος Μαχητης σερρον Σέρρες B1 2 Laps 02:31:56:79
31 112 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΚΛΟΥΤΟΝ ΚΑΒΑΛΑ B1 2 Laps 02:38:37:535
32 137 ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΗΣ CUBE BIKES NEA MEΣΣΗΜΒΡΙΑ -ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ B1 2 Laps 02:39:36:862
33 152 ΚΟΥΚΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ TECH FOR ALL ΕΥΟΣΜΟΣ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ B1 2 Laps 02:41:32:770
34 131 ΠΑΡΣΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ CYCLOTRON ΚΑΒΑΛΑ B1 2 Laps 02:42:00:26
35 117 ΤΕΡΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ CYCLOTRON ΚΑΒΑΛΑ A2 2 Laps 02:43:28:821
36 149 Καμπουριδης ΔΗΜΗΤΡΗΣ     A2 2 Laps 02:45:54:525
37 134 παπακωνσταντινου κων/νος   θασος E 2 Laps 02:48:35:232
38 124 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ TECH FOR ALL ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ B1 -1 Lap 01:57:40:546
39 142 ΑΜΟΙΡΙΔΗς ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ A2 -1 Lap 01:57:42:81
40 115 ΜΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   ΓΕΡΑΚΑΣ A1 -1 Lap 01:58:13:174
41 133 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ TECH FOR ALL ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ B1 -1 Lap 02:09:38:372
42 147 ΜΑΝΤΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑΣ B1 -1 Lap 02:20:04:766
43 130 ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ ΚΑΒΑΛΑ B2 -1 Lap 02:22:34:220
44 145 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ ΚΑΒΑΛΑ A2 -1 Lap 02:34:53:909
  123 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΜΑΝΟΣ   Ξανθη B1   DNF
  126 ΠΟΛΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ ΚΑΒΑΛΑ A1   DNF
  140 ΤΑΟΥΣΙΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ TSAKIRIS SKI δραμα B1   DNF
  148 ΜΑΚΑΤΑΣΑΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ   ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑΣ B1   DNF
  135 Χατζηνικολάου Αντώνιος ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ “Ο ΠΗΓΑΣΟΣ” Ξάνθη A2   DNF
  143 ΚΑΡΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Sarikos Bikes Team RNOBF ΞΑΝΘΗ B1   DNF
  101 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ “Ο ΠΗΓΑΣΟΣ” ΞΑΝΘΗ A2   DNS
  136 ΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ κυκλοτρον/bike-center.gr ΚΑΒΑΛΑ B1   DNS

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α1 (33 χλμ)

Rank BiB Επίθετο Όνομα Ομάδα – Χορηγός Πόλη Laps Χρόνος
1 127 ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ ΚΑΒΑΛΑ 2 Laps 01:52:27:615
2 132 Κυριαζης Γεωργιος Θράκας Ιππέας Ξανθη 2 Laps 01:57:46:292
3 119 Παρασκευόπουλος Νικηφόρος Πηγασος Ξάνθη 2 Laps 02:24:28:640
4 151 Μπέντας Ηλίας Ridecode Ορεστιαδα 2 Laps 02:25:10:692
5 114 ΜΑΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ   ΚΑΒΑΛΑ 2 Laps 02:29:36:706
6 115 ΜΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   ΓΕΡΑΚΑΣ -1 Lap 01:58:13:174
  126 ΠΟΛΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ ΚΑΒΑΛΑ   DNF

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α2 (33 χλμ)

Rank BiB Επίθετο Όνομα Ομάδα – Χορηγός Πόλη Laps Χρόνος
1 121 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ VELOS BOTTECHIA ΘΕΣ/ΚΗ 2 Laps 01:44:47:151
2 108 Φλωρος Δημήτριος Δαιδαλος δραμας Δράμα 2 Laps 01:49:54:710
3 107 Τσελεγκιδης Λευτέρης Δαίδαλος δραμας δραμα 2 Laps 01:55:29:734
4 146 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ   ΚΑΒΑΛΑ 2 Laps 01:57:27:186
5 138 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΒΑΛΑΣ 2 Laps 01:58:11:856
6 129 Μαϊχώσης Θεόδωρος ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ Καβάλα 2 Laps 02:03:25:796
7 120 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GPL team ΜΕΣΕΝΙΚΟΛΑΣ 2 Laps 02:07:13:429
8 106 Γκοδοσιδης Ευθυμιος ΠΗΓΑΣΟΣ Ξανθη 2 Laps 02:12:50:58
9 113 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ ΚΑΒΑΛΑ 2 Laps 02:14:51:653
10 116 Δούρβας Νίκος Π.Σ ΞΑΝΘΗΣ “Ο ΠΗΓΑΣΟΣ” Ξάνθη 2 Laps 02:16:57:318
11 109 ΚΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δαιδαλος δραμας δραμα 2 Laps 02:20:38:484
12 122 ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Sarikos Bikes Team ΞΑΝΘΗ 2 Laps 02:27:04:619
13 105 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΞΑΝΘΗ 2 Laps 02:27:48:42
14 117 ΤΕΡΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ CYCLOTRON ΚΑΒΑΛΑ 2 Laps 02:43:28:821
15 149 Καμπουριδης ΔΗΜΗΤΡΗΣ     2 Laps 02:45:54:525
16 142 ΑΜΟΙΡΙΔΗς ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ -1 Laps 01:57:42:81
17 145 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ ΚΑΒΑΛΑ -1 Laps 02:34:53:909
  135 Χατζηνικολάου Αντώνιος ΠΗΓΑΣΟΣ Ξάνθη   DNF
  101 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗ   DNS

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β1 (33 χλμ)

Rank BiB Επίθετο Όνομα Ομάδα – Χορηγός Πόλη Χρόνος
1 128 ΓΙΔΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ KΡΕΑΤΑΓΟΡΑ Ο ΑΛΕΚΟΣ-BIKERIDERS ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 02:02:56:960
2 125 ΦΥΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ CYCLINGSPOT ΘΕΣ/ΚΗ 02:03:53:804
3 102 ΣΑΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Sarikos Bikes Team ΞΑΝΘΗ 02:09:07:315
4 150 ΤΣΟΚΑΤΑΡΙΔΗΣ κων/νος ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ ΚΑΒΑΛΑ 02:17:36:767
5 111 ΚΑΖΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ ΚΑΒΑΛΑ 02:17:58:194
6 141 Αβραμίδης Γεωργιος Μαχητης σερρον Σέρρες 02:31:56:79
7 112 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΚΛΟΥΤΟΝ ΚΑΒΑΛΑ 02:38:37:535
8 137 ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΗΣ CUBE BIKES NEA MEΣΣΗΜΒΡΙΑ -ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 02:39:36:862
9 152 ΚΟΥΚΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ TECH FOR ALL ΕΥΟΣΜΟΣ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 02:41:32:770
10 131 ΠΑΡΣΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ CYCLOTRON ΚΑΒΑΛΑ 02:42:00:26
11 124 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ TECH FOR ALL ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 01:57:40:546
12 133 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ TECH FOR ALL ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 02:09:38:372
13 147 ΜΑΝΤΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑΣ 02:20:04:766
  123 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΜΑΝΟΣ   Ξανθη DNF
  140 ΤΑΟΥΣΙΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ TSAKIRIS SKI δραμα DNF
  148 ΜΑΚΑΤΑΣΑΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ   ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑΣ DNF
  143 ΚΑΡΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Sarikos Bikes Team RNOBF ΞΑΝΘΗ DNF
  136 ΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ κυκλοτρον/bike-center.gr ΚΑΒΑΛΑ DNS

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β2 (33 χλμ)

Rank BiB Επίθετο Όνομα Ομάδα – Χορηγός Πόλη Laps Χρόνος
1 139 TSAKIRIS SAKIS TSAKIRIS SKI δραμα 2 Laps 01:54:34:888
2 118 ΠΑΤΣΙΟΣ κων/νος RED ZEPPELIN ΘΕΣ/ΚΗ 2 Laps 02:12:41:874
3 110 ΡΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ CYCLOPOLI RACE TEAM KOMOTINI ΚΟΜΟΤΗΝΗ 2 Laps 02:20:40:120
4 130 ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ ΚΑΒΑΛΑ -1 Lap 02:22:34:220

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Ε (33 χλμ)

Rank BiB Επίθετο Όνομα Ομάδα – Χορηγός Πόλη Laps Χρόνος
1 144 ΜΠΡΑΧΙΜΕΤΑΙ ΜΙΧΑΛΗΣ   ΚΙΛΚΙΣ 2 Laps 02:06:43:876
2 103 ΣΑΡΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Sarikos Bikes Team ΞΑΝΘΗ 2 Laps 02:07:14:665
3 104 Καραγιαννιδης Μαρινος   Ζυγος 2 Laps 02:07:51:396
4 134 παπακωνσταντινου κων/νος   θασος 2 Laps 02:48:35:232

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ (14 χλμ)

Rank BiB Επίθετο Όνομα Ομάδα – Χορηγός Πόλη Χρόνος
1 13 Ρωμανιδου Ξενια “ΠΗΓΑΣΟΣ” ΞΑΝΘΗ 01:06:48:497
2 26 Αντωνιαδου Μαρία   Ξάνθη 01:11:51:876
3 10 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ   ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΒΑΛΑΣ 01:57:59:366
4 22 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΡΟΔΗ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 02:08:26:598

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ FUN (14 χλμ)

Rank BiB Επίθετο Όνομα Ομάδα – Χορηγός Πόλη Χρόνος
1 19 Γιαννουλάκης Βαγγελης   Ξανθη 00:52:59:28
2 7 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ snowboardholics.gr ΜΕΤΕΩΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:01:59:228
3 6 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗ 01:03:00:476
4 3 ΚΑΤΡΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ξανθη 01:04:43:796
5 23 ΚΑΡΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   Ξανθη 01:04:48:931
6 14 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΕΛΩΝΗ 01:04:56:882
7 16 ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΕΛΩΝΗ 01:05:02:131
8 1 Αδαμούδης ΓΙΑΝΝΗΣ   δραμα 01:06:43:932
9 15 ΧΑ΄Ι΄ΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΕΛΩΝΗ 01:11:00:629
10 24 παρασχου κωστας   ΔΡΑΜΑ 01:11:38:290
11 2 Γκοδοσιδης ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ξανθη 01:13:21:2
12 9 Κωνσταντινιδης Σαββας Sarikos Bikes team Ξανθη 01:14:43:583
13 8 Δροσος Σταματης Sarikos Bikes Team Ξανθη 01:16:52:146
14 12 ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ξανθη 01:16:59:339
15 27 ΔΟΞΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   ΚΑΒΑΛΑ 01:19:51:118
16 17 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 01:19:56:378
17 25 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΔΡΑΜΑ 01:20:01:736
18 20 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 01:20:26:94
19 5 ΤΑΟΥΣΑΝΙΔΗΣ κων/νος   Ξανθη 01:28:04:509
20 4 ΑΥΓΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Cafe Emporiko ΞΑΝΘΗ 01:32:26:940
21 11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   ΠΕΤΕΙΝΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 01:34:33:787
22 18 Βασιλειαδης Βασιλης Bonjour cafe ΚΙΛΚΙΣ 01:34:36:630
23 21 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 01:51:34:904
  28 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ   Ξανθη DNF

Материалы по теме:

Κάκιστες οι πρώτες εντυπώσεις της οικογένειας Κορακάκη από την παραμονή στο Ρίο
  Στη χώρα της σάμπα, ήδη, βρίσκονται οι πρώτοι Έλληνες αθλητές και αθλήτριες και οι συνθήκες που συνάντησαν δεν είχαν καμιά σχέση με αντίστοιχες διοργανώσεις ...
Παιδιά χτύπησαν και πήγαν νοσοκομείο λόγω μηδενικής ασφάλειας στο Thraki Bike Festival
Γνωστοί για την εμπειρία τους από τη δράση τους και τη συμμετοχή τους σε δεκάδες ανάλογου χαρακτήρα events Κομοτηναίοι, δεν κρύβουν την απογοήτευσή τους ...
Ασημένιος ο Αλεξανδρουπολίτης Χρήστος Κανοντζιάν στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα
  Μετά από τα δύο μετάλλια των Ξανθιωτών Μιχάλη Παπουτσόγλου και Γιάννη Δομαση είχαμε ακόμα μια επιτυχία για τον θρακιώτικο στίβο στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα ...
Τα (μόλις έξι) σωματεία στίβου της Θράκης που έχουν δικαίωμα ψήφου στις εκλογές του ΣΕΓΑΣ
  Τα σωματεία που έχουν δικαίωμα ψήφου στις εκλογές του ΣΕΓΑΣ που θα διεξαχθούν στο Λουτράκι, στις 23 Σεπτεμβρίου είναι 221. Ανάμεσά τους είναι 17 ...
Στα 35.000 ευρώ η επιχορήγηση του Δήμου Αλεξανδρούπολης στον Εθνικό, «κόντρες» μεταξύ των τμημάτων για τα μερίδια στην «πίτα»
  Την επιχορήγηση του Εθνικού Αλεξανδρούπολης με ποσό της τάξης των 35.000 ευρώ, ίδιο με πέρυσι δηλαδή, αποφάσισε ο Δήμος Αλεξανδρούπολης με ομόφωνη απόφαση του Δημοτικού ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here