Η ατζέντα του θρακιώτη φιλάθλου (Κυριακή 19/10)

Δείτε όλες τις αθλητικές δραστηριότητες της ημέρας που οφείλει να γνωρίζει ο κάθε θρακιώτης φίλαθλος που σέβεται τον εαυτό του. Όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι ώρες έναρξης με ένα κλικ, για να… μη χάσετε την μπάλα!

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2014

 

10:00  Αθλητικό Κέντρο Emileon, Αγρίνιο: Παναιτωλικός – Πανθρακικός (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ17, Βόρειος Όμιλος, 6η αγωνιστική)

11:00  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (Ποδόσφαιρο, Α2 Κατηγορία, 3η αγωνιστική, υπόλοιποι τρεις αγώνες)

11:00  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Ξάνθης (Ποδόσφαιρο, Β’ Κατηγορία, Α’ Όμιλος, 4η αγωνιστική)

11:00  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Έβρου (Ποδόσφαιρο, Β’ Κατηγορία, αγώνες και για τους τρεις ομίλους)

11:00  Παιδικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (Ποδόσφαιρο, 2ος όμιλος, 2η αγωνιστική)

11:00  Γήπεδο Πόντου Κομοτηνής: Ροδόπη ’87 – Καβάλα ’86  (Γυναικείο Ποδόσφαιρο, Φιλικός Αγώνας)

12:00  Κλειστό Γυμναστήριο Κομοτηνής: ΓΑΣ Κομοτηνή – Θύελλα Φερών (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Πρωτάθλημα Παίδων, 5η αγωνιστική)

13:00  Κλειστό Γυμναστήριο «Χριστίνα Χριστοδούλου», Εύμοιρο: Ασπίδα Ξάνθης – Έ.Κ. Ποταμουδίων (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Πρωτάθλημα Παίδων, 4η αγωνιστική)

14:00  Κλειστό Γυμναστήριο Ιωαννίνων: Γιάννενα – Ασπίδα Ξάνθης (Μπάσκετ, Α2 Κατηγορία Γυναικών, 2η αγωνιστική)

15:00  Κλειστό Γυμναστήριο «Μπαλτατζή», Ξάνθη: Αρίων Ξάνθης –Ε.Κ. Καβάλας (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Πρωτάθλημα Παίδων, 4η αγωνιστική)

15:00  Κλειστό Γυμναστήριο «Κ. Γκατσιούδης», Διδυμότειχο: Σπάρτακος Διδυμοτείχου– Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Πρωτάθλημα Παίδων, 5η αγωνιστική)

16:00  Δημοτικό Στάδιο «Φώτης Κοσμάς», Αλεξανδρούπολη: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός (Ποδόσφαιρο, Γ’ Εθνική, Α’ Όμιλος, 4η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

16:00  Δημοτικό Στάδιο «Δημήτρης Μπακιρτζής», Σουφλί: Έβρος Σουφλίου – Θύελλα Φιλώτα (Ποδόσφαιρο, Γ’ Εθνική, Α’ Όμιλος, 4η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

16:00  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Έβρου (Ποδόσφαιρο, Α’ Κατηγορία, Βόρειος Όμιλος και παιχνίδια για τους τρεις ομίλους της Β’ Κατηγορίας)

16:00  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Ξάνθης (Ποδόσφαιρο, Β’ Κατηγορία, 2ος  Όμιλος, 4η αγωνιστική)

16:00  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (Ποδόσφαιρο, Β’ Κατηγορία, 4η αγωνιστική)

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο Κομοτηνής: ΓΑΣ Κομοτηνή – Ασπίδα Ξάνθης (Μπάσκετ, Β’ Εθνική Ανδρών, Βόρειος Όμιλος, 2η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο «Μπαλτατζή», Ξάνθη: Αρίων Ξάνθης – ΑΟ Σερρών (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Κύπελλο, Α’ φάση, νοκάουτ αγώνας)

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο «Κ. Γκατσιούδης», Διδυμότειχο: Σπάρτακος Διδυμοτείχου – Αστέρας Καβάλας   (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Κύπελλο, Α’ φάση, νοκάουτ αγώνας)

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο «Μ. Παρασκευόπουλος», Αλεξανδρούπολη: Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – Θύελλα Φερών (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Κύπελλο, Α’ φάση, νοκάουτ αγώνας)

18:15  Δημοτικό Γήπεδο Περιβολίων: Πλατανιάς – Skoda Ξάνθη (Ποδόσφαιρο, Syper League, 7 η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση τηλεοπτικά από Nova και ιντερνετικά από το ThrakiSportS)

 

19:00  Κλειστό Γυμναστήριο «Νίκος Σαμαράς», Ορεστιάδα: ΑΟ Ορεστιάδας – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Βόλεϊ, League Cup, Α’ ‘Όμιλος, 3 η και τελευταία αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here