ΕΠΣ Έβρου: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ανταπόκριση από την Αλεξανδρούπολη: Λεωνίδας Κάλφας

– Πρεμιέρα το Σαββατοκύριακο στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Έβρου, με την Α1 να χωρίζεται σε 2 ομίλους και τη Β’ κατηγορία σε  3 ομίλους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε όλους τους ομίλους:

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική, Σάββατο 11/10, Ώρα 16:00)

 

Γήπεδο Παλαγίας: Ποντιακός-Θράκη Φερών (Σουβαράς – Βασιλόπουλος, Σαβούδης)

Γήπεδο Χώρας: ΣΑΟΣ – Ατρόμητος Άβαντα (Κυριακή 12/10, 16:00) (Σιβούδης – Τσουμάκας, Τσοπουλίδης)

Γήπεδο Άνθειας: Ένωση Άνθειας Αρίστεινου – Ομόνοια Λυκόφης (Κυριαζίδης – Καγούδης, Σαμουρκασίδης)

Γήπεδο Μ. Δαστερίδη: Καππαδοκία – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης (Τονίδης – Μπρίμπος, Τερζόπουλος)

Γήπεδο ΚΤΕΟ: ΑΟ ΑΛΕΞ – Νίκη Απαλού (Σιβούδης – Τσουμάκας, Τσοπουλίδης)

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική, Κυριακή 12/10, Ωρα 16:00)

 

Δημοτικό Ορεστιάδας: Ορεστης Ορεστιάδας – Άρδας Καστανεών (Σουβαράς – Δαλαμπούρας, Τερζόπουλος)

Δημοτικό Διδυμοτείχου: ΑΕ Διδυμοτείχου – ΠΑΕ Ριζίων (Βασιλόπουλος – Σαβούδης, Γιασλάς)

Γήπεδο Νεοχωρίου: Α.Ο Νεοχωριου -Ένωση Κυανής Ασβεστάδων (Τονίδης – Μπρίμπος, Κωνσταντάκης)

Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου -Ατρόμητος Ασπρονερίου (Σκινδρής – Τοκμακίδης, Χαραλαμπίδης)

Ρεπό: Αναγέννηση Μεταξάδων

 

 

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Α’ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστικη)

 

Γήπεδο Νίψας: Νίψα – Πέπλος (11/10, 16:00) (Δερμετζόγλου – Βασιλειάδης, Κίτσος Χρ.)

 

Γηπεδο Αγναντιας: Αγναντια – Αραράτ (12/10, 11:00) (Παπαγεωργίου – Χαλκιάς, Αποστολίδης)

 

Γήπεδο Μαϊστρου: Μαϊστρος – Αρίστεινο (12/10, 11:00) (Κονταράς – Στρατούδης, Τρύπης)

Γήπεδο Χιλής: ΑΕΚ Έβρου – Μοναστηράκι (12/10, 16:00) (Δερμετζόγλου – Παπαδόπουλος, Ουζουνίδης)

Γήπεδο Πόρου: Βρυσούλα – Μάκρη (12/10, 16:00) (Κονταράς – Βουρδούκης, Σταφυλάς)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Β’ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Γήπεδο Κυανής: Παλιούρι-Κορνοφωλιά (11/10, 16:00) (Σκινδρής – Δαλαμπούρας, Σταγκόπουλος)

Γήπεδο Πραγγίου: Άρης Πραγγίου-Δόξα Δόξης (11/10, 16:00) (Τοκμακίδης – Χαραλαμπίδης, Χρηστίδου)

Γήπεδο Λαβάρων: Σιδηρώ-Ισαάκιο  (12/10, 16:00) (Κουτσούλας – Παλαιογιάννης, Πέγιος)

Γήπεδο Θουρίου: Θούριο-Κάρολος  (12/10, 11:00) (Πεχλεβανούδης – Δαλής, Τσομπανίδης)

Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Ελληνοχώρι-Δαδιά (11/10, 16:00) (Κεσούδης – Τσομπανίδης, Τσίκας)

 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

 

Γήπεδο Σαγήνης: Σαγήνη-Αμπελάκια  (12/10, 11:00) (Σκινδρής – Δαλαμπούρας, Χρηστίδου)

Γήπεδο Βύσσας: Βύσσα-Πεντάλοφος  (12/10, 16:00) (Κεσούδης – Σταγκόπουλος, Χρηστίδου)

Γήπεδο Χειμωνίου: Δόξα Ορεστιάδας-Οινόη (12/10, 11:00) (Τονίδης – Μπρίμπος, Κωνσταντάκης)

Γήπεδο Στέρνας: Στέρνα-Ορμένιο (12/10, 16:00) (Πεχλεβανούδης – Δαλής, Τουντζιαράκης)

 

Материалы по теме:

Μουντιάλ 2022: Κλήθηκε ξανά στην Εθνικής Μολδαβίας ο Γκινσάρι και χάνει την πρεμιέρα
O επιθετικός Ραντού Γκινσάρι ποδοσφαιριστής του ΑΟΞ κλήθηκε και εκ νέου στις υποχρεώσεις της Εθνικής Μολδαβίας. Το διάστημα που θα λείψει από την ομάδα του ...
Μεικτές Ομάδες: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής για ΕΠΣ Έβρου, Θράκης, Ξάνθης
  Με τους αγώνες της 2ης αγωνιστικής συνεχίζονται τα πρωταθλήματα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων τόσο στους Νέους όσο και στους Παίδες, τα περίφημα πρωταθλήματα Μεικτών Ομάδων ...
Τη Μ. Δευτέρα η απόφαση των λοιμωξιολόγων για ακαδημίες και επανέναρξη σε όλα τα άλλα ομαδικά σπορ
Τη Μεγάλη Δευτέρα αναμένεται να παρθούν οι τελικές αποφάσεις από την Επιτροπή των Λοιμοξιολόγων, για το μέλλον του αθλητισμού με τα αιτήματα να είναι ...
Γ’ Εθνική: Επιστροφή την Τρίτη του Πάσχα στις προπονήσεις για τη Δόξα Προσκυνητών
  Ολοκληρώθηκαν τη Μεγάλη Τετάρτη οι προπονήσεις στη Δόξα Προσκυνητών, με τους παίκτες από τη Μεγάλη Πέμπτη να χαλαρώνουν κοντά στις οικογένειες τους και στους ...
Οι αρχηγοί των ομάδων της Θράκης προβλέπουν το αποτέλεσμα του μεγάλου τελικού του Champions League
Η ώρα της αλήθειας έφτασε, η ώρα του μεγάλου τελικού του Τσάμπιονς Λιγκ. Στο Σαν Σίρο του Μιλάνου στρέφονται το βράδυ του Σαββάτου όλοι ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here