ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Το πρόγραμμα όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ανταπόκριση από την Κομοτηνή: Γιάννης Παπαδόπουλος

– Με τους αγώνες αγώνες της τέταρτης αγωνιστικής στο πρωταθλήματα παίδων, της τρίτης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα εφήβων και την πρεμιέρα του πρωταθλήματος νεανίδων, που θα διεξαχθεί σε ένα όμιλο, συνεχίζονται κανονικά τα πρωταθλήματα της ΕΚΑΣΑΜΑΘ. 

Οι αγώνες της τέταρτης αγωνιστικής του πρωταθλήματος των κορασίδων θα διεξαχθούν την επόμενη εβδομάδα και θα γίνονται εναλάξ με το πρωτάθλημα των νεανίδων, καθώς πολλές παίκτριες αγωνίζονται και στα δύο πρωταθλήματα. Οι αγώνες της τρίτης αγωνιστικής των παίδων και των κορασίδων και της δεύτερης των εφήβων, που αναβλήθηκαν λόγω της απόφασης Ανδριανού, θα οριστούν σε νέες ημερομηνίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και στα τρία πρωταθλήματα, στους ομίλους όπου μετέχουν οι ομάδες της Θράκης:

 

3ος Όμιλος Εφήβων (3η αγωνιστική)

11/10/2014  15:00  Κ.Γ. Ευμοίρου      Ασπίδα Ξάνθης – ΑΕ Κομοτηνής

11/10/2014  15:00  Κ.Γ. Ορεστιάδας   Φιλία Ορεστιάδας – ΓΑΣ Κομοτηνή

12/10/2014  15:00  Κ.Γ. Μπαλτατζής  Αρίων Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

 

3ος Όμιλος Παίδων (4η αγωνιστική)

11/10/2014  15:00  Κ.Γ. Καλαμίτσας      Ηρακλής Αγ. Ιωάννη – Αρίων Ξάνθης

11/10/2014  15:00  Κ.Γ. Χρυσούπολης   Χρυσούπολη – Ασπίδα Ξάνθης

12/10/2014  15:00  Κ.Γ. Ποταμουδίων   Ε.Κ. Ποταμουδίων – Αίας Κομοτηνής

 

4ος Όμιλος Παίδων (4η αγωνιστική)

11/10/2014  15:00  Κ.Γ. Κομοτηνής     ΑΕ Κομοτηνής – Αλέξανδρος Αλεξ/πολης

11/10/2014  15:00  Κ.Γ. Αλεξ/πολης    Εθνικός Αλεξ/πολης – Σπάρτακος Διδ/χου

11/10/2014  15:00  Κ.Γ. Φερών          Θύελλα Φερών – Φιλία Ορεστιάδας

12/10/2014  15:00  Κ.Γ. Αλεξ/πολης    Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης – ΓΑΣ Κομοτηνή

 

Πρωτάθλημα Νεανίδων (1η αγωνιστική)

11/10/2014  14:00  Κ.Γ. Κραχτίδη         Τιτάνες Δράμας – ΓΑΣ Κομοτηνή

11/10/2014  15:00  Κ.Γ. Ποταμουδίων   Πάνθηρες Καβάλας – Ασπίδα Ξάνθης

12/10/2014  17:00  Κ.Γ. Ποταμουδίων   Ε.Κ. Καβάλας – Πανσερραϊκός

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here