ΕΠΣ Ξάνθης: Oι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου για Α’ και Β’ Κατηγορία

Ανταπόκριση από την Ξάνθη: Νεκτάριος Αμποβιανίδης

– Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Ξάνθης οι διαιτητικές τριπλέτες στις αναμετρήσεις του σαββατοκύριακου για την πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Α’ κατηγορίας και την δεύτερη αγωνιστική της Β’.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

 

Α’ Κατηγορία ΕΠΣ Ξάνθης (1η αγωνιστική, Σαββάτο 27/8, Ωρα 16:30)

Γήπεδο Θαλασσιάς: Αναγέννηση Θαλασσιάς – Άρης Αβάτου  (Κιοτζένης, Εμπλιούκ, Αλεξανδρίδης)

Γήπεδο Εχίνου: Εχίνος Σπορ – Αστέρας Μαγικού  (Μπουραζάνης, Βασίλς, Γκοντόλιας)

Γήπεδο ΑΟΞ: Ορφέας Ξάνθης – Βιστωνίδα  (Κουναλάκης, Χατζημωϋσιάδης, Κοριάνογλου)

Γήπεδο Μάνδρας: Ερμής Μάνδρας – Ελπίδα Γενησέας  (Κωσταντινίδης Κ., Οτουζμπίρ, Μαγγίνας)

ΔΑΚ Ξάνθης: Ασπίδα Ξάνθης – Π. Μελάς Κουτσού  (Γιαλαμουίδης, Πατηνιώτης, Χαραλαμπίδου)

Γήπεδο Συδινης: Θράκη Συδινής – Ελπίς Σουνίου  (Ουζουνίδης, Ανεστίδης, Χρυσέλης)

Γήπεδο Ν. Ζυγού: Ηρακλής Ν. Ζυγού – Ορφέας 2005  (Γκιαούρης, Κηλικιώτης, Καλοπητάς)

 

Β’1 Κατηγορία ΕΠΣ Ξάνθης (2η αγωνιστική, Κυριακή 28/9, Ώρα 11:00)

Γήπεδο Νεάπολης: Απόλλων Ξάνθης – Δόξα Σταυρούπολης  (Κοριανόγλου, Γκέκας, Βαχαβιώλος)

Γήπεδο Μέλισσας: Μέλισσα – Ρεμβιακός  (Ελευθεράκης, Πατηνιώτης, Αγγελάκη)

Γήπεδο Σελέρου: ΠΑΣ Φιλίων – Άρης Πετεινού  (Ανεστίδης, Καραλευθέρης, Οτουζμπίρ)

Γήπεδο Ολβίου: Εθνικός Ολβίου – Κεσσάνη Ερασμίου  (Μπουραζάνης, Σεχλίδης, Γκώγος)

Γήπεδο Γοργόνας: Σμίνθη – Ατρόμητος Χρύσας  (Κοτινούδης, Λιόλιος, Γκίντα)

Αμοιροίδειο Γήπεδο: ΑΠΟΞ Σκοντα – ΑΕ Ξάνθης  (Γκαϊταντζής, Πασχαλίδης, Ζαφειρίου

 

Β’2 Κατηγορία ΕΠΣ Ξάνθης (2η αγωνιστική, Κυριακή 28/9, Ωρα 16:30)

Γήπεδο Φελώνης: Σήμαντρα – Ακαδημία Βιστωνίδας  (Μαγγίνας, Ελευθεράκης, Βαμβακίδης)

Γήπεδο Πηγαδίων: Νέα Ασπίς Πηγαδίων – Κεντητή  (Ζαφειρίου, Κοτινούδης, Λιάρου)

Γήπεδο Σελέρου: Ερ. Αστέρας Σελέρου – Αναγέννηση Π. Χρύσας  (Γιαλαμοϋίδης, Κηλικιώτης, Γκοντόλιας)

Γήπεδο Λευκόπετρας: Κεραυνός Λευκόπετρας – Εθνικός Κιμμερίων  (Ουζουνίδης, Βασίλας, Βαχαβιώλος)

Γήπεδο Κύρνου: Νέστος Κύρνου – Κοτύλη  (Γκαϊταντζής, Πασχαλίδης,Καραλευθέρης)

Γήπεδο Μυρωδάτου: Δόξα Μυρωδάτου – Άτλας Σελίνου  (Κουναλάκης, Γκιαούρης, Χρυσέλης)

Γήπεδο Κατραμίου: Κεραυνός Π. Κατραμίου – Ελπίδες Ξάνθης  ( Ανεστίδης, Καλοπητάς, Αγγελακόπουλος)

Γήπεδο Ν. Αμισσού: ΑΕΚ Κυψέλης – Ορφέας Ν. Αμισσού  (Κωσταντινίδης Κ., Γκέκας, Αλεξανδρίδης)

Материалы по теме:

Γ’ Εθνική: Δίλημμα για τους φίλους της Ασπίδας! Ίδια ώρα στην Ξάνθη τα μεγάλα ντέρμπι με Νέστο και ΓΑΣ σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ
Το ThrakiSportS αποκάλυψε το πρωί της Τρίτης ότι η αναμέτρηση της Ασπίδας Ξάνθης με τον ΓΑΣ Κομοτηνή για την 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος της ...
ΕΠΣ Θράκης: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου
  Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Θράκης οι τριπλέτες που θα σφυρίξουν αυτό το Σαββατοκύριακο στους αγώνες της 12ης αγωνιστικής της ΕΠΣ Θράκης. Αναλυτικά ...
ΕΠΣ Θράκης: Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία της Α1 Κατηγορίας
Ανταπόκριση από την Κομοτηνή: Δημήτρης Μπακιρτζής -  Με τον πρωτοπόρο Μέγα Αλέξανδρο Ιάσμου να γνωρίζει την ήττα από την Δόξα Σώστη αλλά την δεύτερη ...
Ανέκρουσε πρύμναν ο Χαρδαλιάς! ΔΕΝ διακόπτει το πρωτάθλημα αλλά… καταθέτει μήνυση στον εισαγγελέα
«Ανέκρουσε πρύμναν» ο υφυπουργός Πολιτικής Προστασίας και Διαχείρισης Κρίσεων, Νίκος Χαρδαλιάς, αναφορικά με τη διακοπή του πρωταθλήματος της Super League 2, με αφορμή κυρίως τις κραυγαλέες ...
Αφιέρωμα: Αυτός είναι ο πρωταθλητής της ΕΠΣ Ξάνθης Ορφέας!
Ανταπόκριση από την Ξάνθη: Νεκτάριος Αμποβιανίδης -  Την επιστροφή του στα Εθνικά πρωταθλήματα μετά από απουσία ενός χρόνου θέλει ο πρωταθλητής της ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here