LIVE από το Σουφλί: Έβρος Σουφλίου – Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-0 (τελικό)

Μεταδίδει από το Σουφλί ο Νίκος Γκούντλης

– Παρακολουθήστε ζωντανά από το ThrakiSportS την μετάδοση του αγώνα ανάμεσα στον Έβρο Σουφλίου και την Αναγέννηση Γιαννιτσών για την δεύτερη  αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής. Ο Νίκος Γκούντλης βρίσκεται στο Δημοτικό Στάδιο “Δημήτρης Μπακιρτζής” και μεταδίδει λεπτό προς λεπτό όλες τις εξελίξεις από τον σημαντικό αυτό αγώνα.

Καλησπέρα σας απο το Δημοτικό Στάδιο  “Δημήτρης Μπακιρτζής” του Σουφλίου. Πολύ καλές οι καιρικές συνθήκες κατάλληλος καιρός για ποδόσφαιρο.

Ωρα 15:25  Ο αγώνας είναι στο πλαίσιο της δεύτερης αγωνιστικής και διεξάγεται Σάββατο, μία ημέρα πριν από όλα τα υπόλοιπα παιχνίδια της αγωνιστικής.

Ωρα 15:29  Αύριο διεξάγονται τα υπόλοιπα παιχνίδια και ξεχωρίζει ασφαλώς για εμάς η αναμέτρηση Εθνικού Αλεξανδρούπολης – Άρη Ακροποτάμου

Ωρα 15:34   Ο Έβρος Σουφλίου προέρχεται από τη μεγάκη εκτός έδρας νίκη με 3-0 επί της Δόξας Δράμας στην πρεμιέρα

Ωρα 15:38   Η Αναγέννηση Γιαννιτσών αντιθέτως προέρχεται από βαριά εντός έδρας ήττα από τον Πανσερραϊκό

Ώρα 15:44  Η ενδεκάδα του Έβρου Σουφλίου: Βογιατζής, Μπαμνιος, Παναγιώτου, Λίτσιος, Τσαπάνης, Ευφραιμίδης, Αντωνιάδης, Γωνιάδης, Μάλκα, Ερκάν, Τοπούζης.

Ώρα 15:50  Η ενδεκάδα της Αναγέννησης Γιαννιτσών: Τεντώνης, Αγτσζδης, Λυσίτσας Σιδηρόπουλος, Πομάκης, Ουζούνης, Σάρρος, Μπάμπαλης, Μωυσιάδης, Ράιτ, Καπουσούζης.

Ώρα 15:57  Διαιτητής της αναμέτρησης ο Κιγιτζή από την Κομοτηνή με βοηθούς τους Καμπερίδη (Καβάλας) και Ζήρδα (Δράμας)

Ωρα 16:04  Η αναμέτρηση αναμένεται να ξεκινήσει σε 25 λεπτά, ώρα έναρξης έχει προγραμματιστεί στις 4.30μμ

Ωρα 16:10  Φτάνει σιγά σιγά κόσμος στο γήπεδο “Δημήτρης Μπακιρτζής”, πάνω από 100 άτομα αυτήν την στιγμή

Ωρα 16:15  Ολοκληρώνεται σιγά σιγά η προθέρμανση των δύο ομάδων και αποσύρονται στα αποδυτήρια

Ωρα 16:24  Ώρα για την επίσημη είσοδο των δύο ομάδων στον αγωνιστικό χώρο

Ωρα 16:28  Πάμε για το ξεκίνημα της αναμέτρησης

1′  Έναρξη του αγώνα

10′  Χωρίς κάτι το ιδιαίτερο στα πρώτα λεπτά του αγώνα

20′  Συμπληρώσαμε εικοσάλεπτο χωρίς να έχει σημειωθεί η παραμικρή φάση στον αγώνα

25′  Περίπου 200 άτομα στο γήπεδο αυτή τη στιγμή, αρκετός κόσμος για αυτήν την εντός έδρας πρεμιέρα ου Σουφλίου

35′  Ισόπαλες χωρίς τέρματα παραμένουν οι δύο ομάδες σε ένα παιχνίδι κέντρου χωρίς κάτι αξιοσημείωτο

45′  Τέλος πρώτου ημιχρόνου. Αποτέλεσμα πρώτου μέρους: Έβρος Σουφλίου – Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-0

46′ Εναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

60′  Ενα τέταρτο στην επανάληψη με ελαφρά την πρωτοβουλία για το Σουφλί αλλά χωρίς γκολ

75′  Ενα τέταρτο απομένει για την ολοκλήρωση του αγώνα και δεν δείχνει κάτι να αλλάζει

90′  Τέλος του αγώνα στο “Δημήτρης Μπακιρτζής”. Χωρίς κάτι σπουδαία και με ελαφρά παράπονα προς τον διαιτητή από τους γηπεδούχους, οι δύο ομάδες έμειναν άσφαιρες. Τελικό αποτέλεσμα: Εβρος Σουφλίου – Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-0