Οι διαιτητές των αγώνων Ξάνθη – Νίκη Βόλου και Πανθρακικός – ΑΕΚ για το Κύπελλο

Ανταπόκριση από την Αθήνα: Παναγιώτης Τζαμπαζλής

– Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές  για την πρώτη αγωνιστική των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδος. Στον αγώνα στα Πηγάδια Skoda Ξάνθη με τη Νίκη Βόλου, διαιτητής θα είναι ο Παπαδόπουλος από την Μακεδονία, ενώ στο ΔΑΚ Κομοτηνής στο παιχνίδι του Πανθρακικού με την ΑΕΚ ο Θάνος από τα Γρεβενά.

Αλλοι τρεις διαιτητές από την Θράκη ορίστηκαν σε άλλους αγώνες. Αναλυτικά, οι διαιτητές της Τετάρτης (24/9) για τις ομάδες της Θράκης

Πανθρακικός-ΑΕΚ 16:30
Διαιτητής: Θάνος (Γρεβενών)
Βοηθοί: Καραβασίλης (Καβάλας), Παπαδημητρίου (Λάρισας)
Τέταρτος: Τζήλος (Λάρισας)

Ξάνθη-Νίκη Βόλου 16:30
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Σίπκας (Πέλλας), Πάτρας (Μακεδονίας)
Τέταρτος: Κυριαζίδης (Εβρου)

Αναλυτικά το υπόλοιπο πρόγραμμα και οι ορισμοί:

Τρίτη 23/9

Ηρακλής-Λεβαδειακός 16:30
Διαιτητής: Κύζας (Δράμας)
Βοηθοί: Κούλα (Ξάνθης), Χατζηνάκος (Δράμας)
Τέταρτος: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)

Ηρακλής Ψαχνών-Ατρόμητος 16:30
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Κουρομπύλια (Δυτικής Αττικής), Πρέντζας (Δυτικής Αττικής)
Τέταρτος: Μπλάνας (Μεσσηνίας)

Παναχαϊκή-Ολυμπιακός 19:00
Διαιτητής: Γιάχος (Χίου)
Βοηθοί: Καρσιώτης (Κορινθίας), Γκάγκας (Λάρισας)
Τέταρτος: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)

Τετάρτη 24/9

Ζάκυνθος-ΟΦΗ 16:30
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Γεωργάκης (Ηπείρου), Βεργέτης (Αρκαδίας)
Τέταρτος: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)

Πλατανιάς-Εθνικός Σερρών 16:30
Διαιτητής: Μήτση (Πειραιά)
Βοηθοί: Κοτζαμανίδης (Πειραιά), Σινιοράκης (Πειραιά)
Τέταρτος: Φουκάκης (Ηρακλείου)

Βέροια-Ερμιονίδα 16:30
Διαιτητής: Κιοτζένης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Χατζημωυσιάδης (Ξάνθης), Λάζαρης (Καβάλας)
Τέταρτος: Τίκας (Καρδίτσας)

Απόλλων Σμύρνης-Εργοτέλης 16:30
Διαιτητής: Δασκαλόπουλος (Κορινθίας)
Βοηθοί: Σταθόπουλος (Ηλείας), Κολοσιώνης (Αιτωλ/νίας)
Τέταρτος: Παναγιωτόπουλος (Αιτωλ/νίας)

Καλλονή-Τίρναβος 16:30
Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)
Βοηθοί: Βάντσης (Δράμας), Μπούξμπαουμ (Ανατολικής Αττικής)
Τέταρτος: Κορδολαίμης (Ανατολικής Αττικής)

Αιγινιακός-Αστέρας Τρίπολης 16:30
Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Κελάζογλου (Χαλκιδικής), Νταλούκας (Τρικάλων)
Τέταρτος: Γρατσάνης (Τρικάλων)

Πανιώνιος-Φωστήρας 19:00
Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Καλφόγλου (Θεσπρωτίας), Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)
Τέταρτος: Δελφάκης (Αρκαδίας)

Ολυμπιακός Βόλου-Παναθηναϊκός 19:00
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)
Βοηθοί: Αλεξέας (Μεσσηνίας), Φραγκιαδάκης (Δωδεκανήσου)
Τέταρτος: Καλογερόπουλος (Αθηνών)

Πέμπτη 25/9

Παναιτωλικός Χανιά 16:30
Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Δανέζης (Αθηνών), Κουντουρέλλης (Αθηνών)
Τέταρτος: Σφακιανάκης (Αθηνών)

ΠΑΣ Γιάννινα-Κέρκυρα 16:30
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας), Γεωργιάδης (Κοζάνης)
Τέταρτος: Καραλιόλιος (Γρεβενών)

Απόλλων Καλαμαριάς-ΠΑΟΚ 19:00
Διαιτητής: Μήτσιος (Ηπείρου)
Βοηθοί: Ζυγούρης (Αιτωλ/νίας), Καραλής (Ηπείρου)
Τέταρτος: Σκουλάς (Θεσσαλίας)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here