Το πλήρες πρόγραμμα του Εθνικού Αλεξανδρούπολης στην Γ’ Εθνική

Ανταπόκριση από την Αθήνα: Παναγιώτης Τζαμπαζλής

– Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι στο Πάρκο Γουδή στην Αθήνα η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής. Το αναλυτικό πρόγραμμα του νεοφώτιστου στην κατηγορία Εθνικού Αλεξανδρούπολης στον Α’ Όμιλο, όπου τοποθετήθηκε μαζί με Έβρο Σουφλίου αλλά και Αρη Θεσσαλονίκης, Δόξα Δράμας, Πανσερραϊκό, Καβάλα και Καστοριά έχει ως εξής:

1η αγωνιστική (14/9/2014, 17:00): Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

2η αγωνιστική (21/9/2014, 16:30): Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Ακροποτάμου

3η αγωνιστική (5/10/2014, 16:00): Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

4η αγωνιστική (12/10/2014, 16:00): Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός

5η αγωνιστική (19/10/2014, 16:00): Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Έβρος Σουφλίου

6η αγωνιστική (2/11/2014, 15:00): Καβάλα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

7η αγωνιστική (9/11/2014, 15:00): Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καστοριά

8η αγωνιστική (16/11/2014, 15:00): Εθνικός Αγιονερίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

9η αγωνιστική (23/11/2014, 15:00): Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Δόξα Δράμας

10η αγωνιστική (30/11/2014, 15:00): Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

11η αγωνιστική (7/12/2014, 15:00): Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Αρναίας

12η αγωνιστική (14/12/2014, 15:00): Θύελλα Φιλώτα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

13η αγωνιστική (21/12/2014, 15:00): Άρης Θεσσαλονίκης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

14η αγωνιστική (11/1/2015, 15:00): Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Ελευθερούπολης

15η αγωνιστική (18/1/2015, 15:00): Καμπανιακός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

16η αγωνιστική (25/1/2015, 15:00): Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων 

17η αγωνιστική (1/2/2015, 15:00): Άρης Ακροποτάμου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

18η αγωνιστική (8/2/2015, 15:00): Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

19η αγωνιστική (15/2/2015, 15:00): Πανσερραϊκός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

20η αγωνιστική (1/3/2015, 15:00): Έβρος Σουφλίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

21η αγωνιστική (8/3/2015, 15:00): Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα

22η αγωνιστική (15/3/2015, 15:00): Καστοριά – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

23η αγωνιστική (22/3/2015, 15:00): Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Εθνικός Αγιονερίου

24η αγωνιστική (29/3/2015, 16:00): Δόξα Δράμας – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

25η αγωνιστική (5/4/2015, 16:00): Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αναγέννηση Γιαννιτσών

26η αγωνιστική (19/4/2015, 16:30): Απόλλων Αρναίας – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

27η αγωνιστική (26/4/2015, 17:00): Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Θύελλα Φιλώτα

28η αγωνιστική (3/5/2015, 17:00): Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Θεσσαλονίκης

29η αγωνιστική (10/5/2015, 17:00): Ορφέας Ελευθερούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

30η αγωνιστική(17/5/2015, 17:00): Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καμπανιακός

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here