Τα πλήρη αποτελέσματα στον 7ο Ποδηλατικό Αγώνα Δρόμου της Ξάνθης

Ανταπόκριση από την Ξάνθη: Νεκτάριος Αμποβιανίδης

– Με τη συμμετοχή 222 αθλητών από την Ελλάδα και το Εξωτερικό πραγματοποιήθηκε την Κυριακή ο 7ος Πανελλήνιος Ποδηλατικός Αγώνας Δρόμου Γιορτών Παλιάς Πόλης Ξάνθης, που διοργάνωσε ο Πήγασος.  διοργάνωση ήταν άρτια, όπως φάνηκε από τις συμμετοχές, τους περισσότερους από 60 εθελοντές,  τη γενικότερη υποστήριξη της διοργάνωσης από το Δήμο, την Τροχαία και άλλους φορείς αλλά και τη συμμετοχή. Οι ποδηλάτες, που διήνυσαν απόσταση 99,1 χιλιομέτρων είχαν αφετηρία και τερματισμό το γήπεδο του ΑΟΞ.

 Το σχετικό δελτίο τύπου, του Συλλόγου αναφέρει:

Πραγματοποιήθηκε και φέτος ο Πανελλήνιος ποδηλατικός αγώνας ΓΥΡΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 2014, από τον ΠΗΓΑΣΟ Ξάνθης, στα πλαίσια των γιορτών παλιάς πόλης, αλλά και του αγωνιστικού προγράμματος της Ελληνικής Ομοσπονδίας Ποδηλασίας (ΕΟΠ).

Ξεπερνώντας όλα τα ρεκόρ, οι συμμετοχές έφτασαν τους 220 αθλητές (και από εξωτερικό), ενώ περισσότεροι από 80 εθελοντές του Ξανθιώτικου συλλόγου, συνεισέφεραν τα μέγιστα στην επιτυχία της διοργάνωσης. Η διαδρομή του αγώνας προέβλεπε πάνω από 100 χλμ περιμετρικά του πεδινού τμήματος Ν. Ξάνθης και χρειάστηκε περίπου 2,30 ώρες (!) για να τερματίσουν οι πρώτοι ποδηλάτες.

Ο Α. Τσακιρίδης (7ος) και ο Α. Χατζηνικολάου (9ος) στην κατηγορία ανδρών, καθώς και ο Σ. Γκουλιαμτζής (1ος) και ο Μ. Σαρίκος (5ος), διακρίθηκαν από τους Ξανθιώτες, όπως και οι Α. Μπουλέντ (3ος στους 40+) και Ξ. Ρωμανίδου (γυναικών). Αξιοσημείωτη και με πολλές διακρίσεις η παρουσία του γειτονικού συλλόγου “Θράκα -Ιππέα” από την Κομοτηνή.

Στα εντυπωσιακά στοιχεία της άψογης διοργάνωσης η υποστήριξη από 6 περιπολικά και 8 μοτοσυκλέτες από την Τροχαία Ξάνθης που έλαβε τα εύσημα από όλους, ενώ 25 μέλη του συλλόγου μοτοσυκλέτας “Πολυμήχανοι” κάλυψαν κάθε οδική απαίτηση με τον πλέον καθολικό τρόπο. Οι δήμοι Ξάνθης, Αβδήρων και Τοπείρου διέθεσαν κάθε μέσο και βοήθεια για την διοργάνωση, ενώ καθοριστική ήταν η συμβολή της ομάδας διάσωσης και ασθενοφόρων. Σε πολλά σημεία υπήρξαν σταθμοί υδροδοσίας αθλητών, ενώ άμεση ήταν η τεχνική υποστήριξη από αυτοκινούμενα μέσα κατά μήκος της αγωνιστικής διαδρομής.

Όπως κάθε χρόνο αρκετοί ήταν και φέτος οι επαγγελματίες της πόλης, που συνέβαλαν με πολύτιμη οικονομική και έμπρακτη υποστήριξη στην διεξαγωγή, ενώ εντυπωσίασαν τα “τηλεκατευθυνόμενα ελικόπτερα” του συλλόγου Ραδιοερασιτεχνών Ξάνθης, που κάλυψαν με πρωτοποριακό τρόπο “τηλεοπτικά” τον αγώνα. Η τελετή εκκίνησης και απονομής πραγματοποιήθηκε στον χώρο του πάρκου απέναντι από το γήπεδο του ΑΟΞ, (που αποδείχθηκε ιδανικός), ενώ εδέσματα, δώρα και μουσική περίμεναν όλους τους παρευρισκόμενους.

Πέρα από τα όποια εύσημα στην οποιαδήποτε συμβολή της ποδηλατικής διοργάνωσης που ήταν και παραμένει θεσμός στα Πανελλήνια δρώμενα του αθλήματος, ο ΠΗΓΑΣΟΣ πιστοποίησε για ακόμη μια χρονιά την άνοδο της Ξανθιώτικης ποδηλασίας, αλλά και την αποδοχή του από το ευρύτερο κοινό, που φαίνεται να αγκαλιάζει πλέον τις προσπάθειες.

Αναλυτικά  όλα τα αποτελέσματα:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗΣ

Rank BiB Last name First Name Category Team Time
1 221 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Ανδρών Elite ETCETERA PELETON 02:33:15:76
2 219 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Ανδρών Elite RACING CYCLES – KASTRO TEAM 02:34:23:20
3 11 ΜΟΛΛΑ ΧΑΡΟΥΝ Ανδρών Elite ETCETERA PELOTON 02:34:52:85
4 70 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 30+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 02:34:53:75
5 60 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 30+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 02:35:51:61
6 232 SUVADZOGLOU GIORGI Ανδρών Elite NATIONAL TEAM OF GEORGIA 02:36:26:19
7 218 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ Ανδρών Elite RACING CYCLES – KASTRO TEAM 02:36:27:76
8 4 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών Elite Π.Α.Ο.Κ. 02:36:36:49
9 202 ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ ΣΙΜΟΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) ΠΗΓΑΣΟΣ 02:36:44:61
10 118 ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40+ ΒΕΛΟΣ-BOTTECHIA 02:37:25:58
11 21 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 02:37:28:51
12 2 ΒΑΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών Elite Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 02:37:45:88
13 206 ΚΑΣΣΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) Π.Α.Ο.Κ 02:37:49:40
14 25 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 02:38:24:12
15 10 ΚΟΥΤΜΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Ανδρών Elite Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 02:38:36:99
16 20 ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Ανδρών Elite Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 02:38:43:80
17 80 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 30+   02:39:06:25
18 15 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών Elite Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 02:39:13:57
19 30 MILANO MATTHEW 18+ 1000 DENTRA 02:39:42:73
20 217 ΛΟΙΖΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών Elite RACING CYCLES – KASTRO TEAM 02:39:44:14
21 105 ΦΙΛΙΟΓΛΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 30+ ASSOS-FORBIKES 02:41:47:86
22 63 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30+ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 02:42:15:42
23 5 ΔΟΥΒΕΝΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ανδρών Elite ASSOS-FORBIKES 02:42:17:24
24 18 ΣΙΩΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 02:42:35:41
25 150 ΝΑΛΕΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40+ ΒΕΛΟΣ – BOTTECCHIA 02:43:24:81
26 14 ΠΑΝΔΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 02:44:04:18
27 120 ΑΡΗΦΟΓΛΟΥ ΜΠΟΥΛΕΝΤ 40+ ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 02:44:15:45
28 57 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 30+ ΒΕΛΟΣ 02:44:25:31
29 106 ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 30+ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 02:44:29:86
30 102 ΣΥΛΛΟΓΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 30+ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 02:45:36:17
31 64 ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30+ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 02:45:37:19
32 104 ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 30+ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 02:45:38:22
33 43 CAVUS MUSTAFA 30+   02:45:40:92
34 13 ΝΤΑΛΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 02:47:23:78
35 203 ΓΟΤΟΥΧΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) ASSOS-FORBIKES 02:47:25:83
36 27 EKSI CAGRI 18+ EDIRNE CYCLING CLUP 02:48:47:44
37 1 KYLE KIMBLE Ανδρών Elite Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 02:48:52:76
38 114 ER?EVIK MUTLU KADRI 40+ TEKIRDA? BELEDIYESPOR 02:49:11:80
39 8 ΙΝΕΠΟΛΟΓΛΟΥ ΣΤΡΑΤΟΣ Ανδρών Elite Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 02:49:30:17
40 19 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 02:49:39:30
41 169 ΣΚΑΠΑΡΙΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 40+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 02:49:40:51
42 173 ΤΣΟΤΡΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 40+ 1000 ΔΕΝΔΡΑ 02:49:48:87
43 234 FISHER JUSTIN 18+ 1000 DENTRA 02:50:40:17
44 224 ΡΟΥΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50+ 1000 ΔΕΝΤΡΑ 02:51:31:60
45 200 ΨΥΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 02:51:32:80
46 198 ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 50+ BIKE RIDERS 02:51:34:62
47 3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 02:51:54:13
48 22 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 02:52:21:10
49 141 ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΤΑΣΟΣ 40+ ASSOS-FORBIKES 02:52:46:90
50 72 ΚΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30+ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 02:53:29:16
51 201 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) Π.Ο ΒΕΛΟΣ 02:53:30:42
52 168 ΣΙΜΗΤΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40+ ΤΣΙΑΣ ΔΡΑΜΑΣ 02:53:36:58
53 41 ΤΑΙΓΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18+ ΟΠΕΝ 02:53:58:37
54 23 ΤΣΙΤΗΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Ανδρών Elite Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 02:54:27:87
55 32 ΕΣΚΙΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 18+   02:54:36:81
56 17 ΣΕΡΜΠΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 02:55:07:74
57 111 ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 30+   02:56:00:67
58 56 ΓΑΡΑΓΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ Γυναικών ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 02:56:02:57
59 90 ΜΠΑΚΑΛΜΠΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 30+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 02:56:11:91
60 26 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 02:56:57:71
61 89 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 30+ RISOS-ORESTIADA 02:56:59:32
62 96 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΥΙΔ 30+ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 02:57:09:74
63 44 GOLES PANOS 30+ ——————- 02:58:24:17
64 185 ΓΚΟΥΜΑΝΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 50+   02:58:34:51
65 6 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανδρών Elite Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 02:58:38:91
66 190 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50+ 1000 ΔΕΝΤΡΑ 02:58:43:32
67 212 ΣΑΡΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) SARIKOSBIKES TEAM XANTHI 02:59:09:25
68 214 ΤΟΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΠΟΔΗΛΑΤΟΥ ΚΙΛΚΙΣ 02:59:40:30
69 53 ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 30+   03:00:12:37
70 128 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 40+ CYCLOTRON ΚΑΒΑΛΑ 03:00:15:49
71 36 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 18+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 03:00:20:23
72 16 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 03:00:22:75
73 136 ΚΑΤΡΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40+ ΠΗΓΑΣΟΣ 03:00:23:97
74 126 ΚΑΖΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40+ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ 03:00:25:97
75 122 ΓΙΔΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 40+ BIKE RIDERS SERRES TEAM 03:00:43:55
76 97 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 30+ BIKE RIDERS SERRES TEAM 03:01:08:17
77 7 ΘΕΡΑΠΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 03:02:10:47
78 157 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 40+ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 03:02:20:44
79 170 ΣΚΕΜΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40+ BIKE RIDERS SERRES 03:02:43:28
80 228 ΣΙΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 50+ ΕΔΕΣΣΑ 03:02:56:45
81 145 ΛΙΑΚΟΣ ΒΑΪΟΣ 40+   03:03:03:30
82 233 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50+   03:03:05:83
83 175 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 40+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 03:03:10:16
84 132 ΚΑΡΕΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40+ BIKE RIDERS SERRES TEAM 03:03:11:83
85 166 ΣΑΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 40+ SARIKOSBIKES TEAM XANTHI 03:03:12:94
86 176 ΧΑΪΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 40+ ΠΗΓΑΣΟΣ 03:03:15:54
87 48 ΑΛΗΟΓΛΟΥ ΑΤΙΛΛΑ 30+   03:03:16:94
88 77 ΚΕΤΕΓΕΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 30+   03:03:18:30
89 92 ΝΤΑΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 30+ ACTION BIKE CLUB 03:03:20:70
90 162 ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 40+ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΞΑΝΘΗΣ 03:03:23:13
91 209 ΜΟΥΡΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) ACTION BIKE CLUB 03:03:41:14
92 54 ΒΑΡΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30+   03:04:27:87
93 98 ΠΙΤΣΚΟΣ ΧΡΟΝΗΣ 30+ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 03:05:15:28
94 81 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΚΗΣ 30+ ASSOS-FORBIKES 03:05:51:50
95 79 ΚΟΝΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 30+ BIKE RIDERS SERRES TEAM 03:06:37:81
96 84 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30+ ΒΙΚΕS RIDERS 03:06:38:98
97 144 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40+ ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ 03:06:57:81
98 109 ΧΑΡΙΣΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 30+   03:07:12:98
99 124 ΖΕΥΤΕΡΙΔΗΣ ΑΚΗΣ 40+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 03:07:37:59
100 167 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40+ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ 03:07:50:74
101 110 ΧΑΡΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30+ ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ 03:08:12:94
102 12 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 03:08:44:25
103 137 ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40+ BIKE RIDERS ΣΕΡΡΕΣ. 03:08:45:66
104 125 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 40+ ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ 03:08:50:72
105 112 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 30+ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 03:09:08:59
106 155 ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 40+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 03:09:11:82
107 151 ΝΕΡΑΝΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 40+ ΠΗΓΑΣΟΣ 03:09:58:94
108 138 ΚΟΤΣΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40+ ΠΗΓΑΣΟΣ 03:10:22:84
109 134 ΚΑΤΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 40+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 03:10:43:65
110 146 ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 40+ ΠΗΓΑΣΟΣ 03:10:45:45
111 226 ΒΥΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40+ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 03:10:46:75
112 195 ΤΣΟΜΛΕΚΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 50+ BIKE RIDERS SERRES TEAM 03:10:59:19
113 50 ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 30+ ΠΗΓΑΣΟΣ 03:11:02:60
114 91 ΜΠΕΡΕΤΖΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 30+   03:11:05:11
115 86 ΛΙΑΝΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ 30+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 03:11:58:43
116 188 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50+ ΑCTION BIKE CLUB 03:13:19:19
117 28 ER?EVIK EGEMEN KAMIL 18+ TEKIRDA? BELEDIYESPOR 03:15:00:76
118 204 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) ACTION BIKE CLUB 03:15:10:69
119 139 ΚΟΤΣΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 40+ ΒΙΚΕ CENTER 03:15:55:75
120 163 ΠΑΡΤΑΚΕΛΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 40+ ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ 03:16:03:3
121 67 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΡΙΣΗΣ 30+ BIKE RIDERS 03:16:13:55
122 184 ΓΚΙΡΤΖΙΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 50+ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΑ-ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ-ΣΕΡΡΑΙΑ 03:16:30:12
123 100 ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 30+ ΠΗΓΑΣΟΣ 03:20:02:72
124 45 KAYHAN MERT 30+   03:20:14:14
125 117 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 40+ Σ.ΦΙ.Π. ΚΙΛΚΙΣ 03:21:07:17
126 149 ΜΠΛΙΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40+   03:21:11:7
127 42 ABATZOGLOU KONSTANTINOS 30+   03:21:12:30
128 95 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30+ 1000 ΔΕΝΤΡΑ 03:21:42:32
129 156 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 40+   03:21:58:52
130 148 ΜΠΑΜΠΛΗΣ ΠΑΡΗΣ 40+ AMSTERDAM RACING TEAM 03:22:11:12
131 38 ΛΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 18+ ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 03:22:55:89
132 140 ΚΟΥΜΛΕΛΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 40+ ΒΕΛΟΣ 03:23:38:16
133 103 ΤΟΥΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30+ ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ 03:25:20:73
134 121 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΟΣΜΑΣ 40+   03:26:30:51
135 75 ΚΕΜΕΚΕΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30+   03:26:47:71
136 99 ΡΩΜΑΝΙΔΟΥ ΞΕΝΙΑ Γ Γυναικών ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ “Ο ΠΗΓΑΣΟΣ” 03:27:50:45
137 71 ΚΑΡΡΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 30+ AMSTERDAM RACING TEAM ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 03:30:07:37
138 177 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40+ ΔΙΚΑΙΟΠΟΛΙΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 03:30:08:88
139 55 ΒΟΥΤΣΙΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30+   03:32:14:99
140 93 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 30+ BIKE RIDERS SERRES TEAM 03:33:47:83
141 119 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 40+ ΣΦΙΠ ΚΙΛΚΙΣ 03:34:00:89
142 65 ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30+ BOTTECHIA VELOS 03:37:00:71
143 31 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 18+ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 03:37:02:30
144 115 ERDILEK CAN 40+   03:37:41:29
145 216 ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ 18+ Α.Σ. Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 03:39:23:64
146 69 ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 30+   03:39:38:33
147 74 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30+ BE STRONG 03:39:45:65
148 87 ΛΟΥΛΟΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 03:41:40:35
149 59 ΓΚΟΔΟΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30+ ΠΗΓΑΣΟΣ 03:44:06:44
150 180 BURKE TY 50+   03:46:52:72
151 40 ΠΟΛΟΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 18+ CYCLOTRON 03:48:55:16
152 164 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 40+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΈΑΣ 03:50:27:19
153 113 CHARALAMPIDIS EFSTRATIOS 40+ BIKE RIDERS SERRES 03:50:51:92
154 250 ΤΣΑΚΟΥΡΙΔΟΥ ΠΟΠΗ Γ Γυναικών ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ “Ο ΠΗΓΑΣΟΣ” 03:52:00:92
155 225 ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ 50+ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ “Ο ΠΗΓΑΣΟΣ” 03:53:38:82
156 182 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 50+   03:55:17:92
157 187 ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 50+ BIKE RIDERS 04:02:32:23
158 231 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50+   04:03:53:50
159 171 ΤΑΟΥΣΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40+   04:06:03:33
160 161 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 40+   04:06:09:35
161 227 ΣΤΟΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 04:06:53:12
162 230 ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ 04:11:04:66
163 33 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 18+   04:11:07:4
164 189 ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 50+   04:12:31:67
165 197 ΧΑΛΗΛ ΟΓΛΟΥ ΜΟΥΜΙΝ 50+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 04:29:47:32
166 85 ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 30+ ΔΙΚΑΟΠΟΛΙΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 04:30:57:32
167 199 ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 50+ ACTION BIKE CLUB 04:31:29:14
168 186 ΚΑΛΑΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΗΣ 50+ ACTION BIKE CLUB 04:32:38:14
  34 ΚΑΒΟΥΡΤΖΙΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18+ ANEL ΞΑΝΘΗ DNF
  35 ΚΑΛΤΣΟΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 18+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ DNF
  94 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 30+   DNF
  47 NAKOY NIKOΣ 30+ BIKE RIDERS SERRES TEAM DNF
  58 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 30+   DNF
  101 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 30+ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ – BOTENCHIA DNF
  107 ΦΡΑΓΚΟΥΛΑΝΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30+   DNF
  108 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΤΖΗΙΩΣΗΦΙΔΗΣ 30+   DNF
  223 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30+ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ – BOTENCHIA DNF
  116 TUNALI SEVKET 40+   DNF
  130 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40+ BIKE RIDERS SERRES TEAM DNF
  131 ΚΑΡΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 40+ SARIKOSBIKES TEAM XANTHI DNF
  143 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40+ ΠΗΓΑΣΟΣ DNF
  160 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 40+ ANEL ΞΑΝΘΗ DNF
  181 SABAH NECMETTIN 50+   DNF
  229 ΤΟΥΡΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 50+ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ DNF
  24 ΧΑΣΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ DNF
  220 ΙΛΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ανδρών Elite RACING CYCLES – KASTRO TEAM DNF
  207 ΚΛΙΑΦΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ “Ο ΠΗΓΑΣΟΣ” DNF
  208 ΚΩΦΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) ACTION BIKE CLUB DNF
  213 ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΙΝΑ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ “Ο ΠΗΓΑΣΟΣ” DNF
  215 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) ΠΑΟΚ DNF
  235 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια)   DNF
  222 ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) Α.Σ. Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ DNF

Ανδρών Elite

Rank BiB Last name First Name Category Team Time
1 221 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Ανδρών Elite ETCETERA PELETON 02:33:15:76
2 219 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Ανδρών Elite RACING CYCLES – KASTRO TEAM 02:34:23:20
3 11 ΜΟΛΛΑ ΧΑΡΟΥΝ Ανδρών Elite ETCETERA PELOTON 02:34:52:85
4 232 SUVADZOGLOU GIORGI Ανδρών Elite NATIONAL TEAM OF GEORGIA 02:36:26:19
5 218 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ Ανδρών Elite RACING CYCLES – KASTRO TEAM 02:36:27:76
6 4 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών Elite Π.Α.Ο.Κ. 02:36:36:49
7 21 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 02:37:28:51
8 2 ΒΑΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών Elite Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 02:37:45:88
9 25 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 02:38:24:12
10 10 ΚΟΥΤΜΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Ανδρών Elite Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 02:38:36:99
11 20 ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Ανδρών Elite Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 02:38:43:80
12 15 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών Elite Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 02:39:13:57
13 217 ΛΟΙΖΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών Elite RACING CYCLES – KASTRO TEAM 02:39:44:14
14 5 ΔΟΥΒΕΝΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ανδρών Elite ASSOS-FORBIKES 02:42:17:24
15 18 ΣΙΩΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 02:42:35:41
16 14 ΠΑΝΔΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 02:44:04:18
17 13 ΝΤΑΛΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 02:47:23:78
18 1 KYLE KIMBLE Ανδρών Elite Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 02:48:52:76
19 8 ΙΝΕΠΟΛΟΓΛΟΥ ΣΤΡΑΤΟΣ Ανδρών Elite Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 02:49:30:17
20 19 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 02:49:39:30
21 3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 02:51:54:13
22 22 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 02:52:21:10
23 23 ΤΣΙΤΗΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Ανδρών Elite Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 02:54:27:87
24 17 ΣΕΡΜΠΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 02:55:07:74
25 26 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 02:56:57:71
26 6 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανδρών Elite Α.Σ. 1000 ΔΕΝΤΡΑ 02:58:38:91
27 16 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 03:00:22:75
28 7 ΘΕΡΑΠΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 03:02:10:47
29 12 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 03:08:44:25
  24 ΧΑΣΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών Elite Π.Σ.Ξ. Ο ΠΗΓΑΣΟΣ DNF
  220 ΙΛΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ανδρών Elite RACING CYCLES – KASTRO TEAM DNF

Εφήβων (αγόρια-κορίτσια)

Rank BiB Last name First Name Category Team Time
1 202 ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ ΣΙΜΟΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) ΠΗΓΑΣΟΣ 02:36:44:61
2 206 ΚΑΣΣΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) Π.Α.Ο.Κ 02:37:49:40
3 203 ΓΟΤΟΥΧΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) ASSOS-FORBIKES 02:47:25:83
4 201 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) Π.Ο ΒΕΛΟΣ 02:53:30:42
5 212 ΣΑΡΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) SARIKOSBIKES TEAM XANTHI 02:59:09:25
6 214 ΤΟΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΠΟΔΗΛΑΤΟΥ ΚΙΛΚΙΣ 02:59:40:30
7 209 ΜΟΥΡΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) ACTION BIKE CLUB 03:03:41:14
8 204 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) ACTION BIKE CLUB 03:15:10:69
9 230 ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ 04:11:04:66
  207 ΚΛΙΑΦΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ “Ο ΠΗΓΑΣΟΣ” DNF
  208 ΚΩΦΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) ACTION BIKE CLUB DNF
  213 ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΙΝΑ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ “Ο ΠΗΓΑΣΟΣ” DNF
  215 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) ΠΑΟΚ DNF
  235 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια)   DNF
  222 ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Εφήβων (αγόρια-κορίτσια) Α.Σ. Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ DNF

18+

Rank BiB Last name First Name Category Team Time
1 30 MILANO MATTHEW 18+ 1000 DENTRA 02:39:42:73
2 27 EKSI CAGRI 18+ EDIRNE CYCLING CLUP 02:48:47:44
3 234 FISHER JUSTIN 18+ 1000 DENTRA 02:50:40:17
4 41 ΤΑΙΓΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18+ ΟΠΕΝ 02:53:58:37
5 32 ΕΣΚΙΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 18+   02:54:36:81
6 36 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 18+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 03:00:20:23
7 28 ER?EVIK EGEMEN KAMIL 18+ TEKIRDA? BELEDIYESPOR 03:15:00:76
8 38 ΛΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 18+ ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 03:22:55:89
9 31 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 18+ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 03:37:02:30
10 216 ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ 18+ Α.Σ. Ο ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 03:39:23:64
11 40 ΠΟΛΟΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 18+ CYCLOTRON 03:48:55:16
12 33 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 18+   04:11:07:4
  34 ΚΑΒΟΥΡΤΖΙΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18+ ANEL ΞΑΝΘΗ DNF
  35 ΚΑΛΤΣΟΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 18+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ DNF

30+

Rank BiB Last name First Name Category Team Time
1 70 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 30+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 02:34:53:75
2 60 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 30+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 02:35:51:61
3 80 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 30+   02:39:06:25
4 105 ΦΙΛΙΟΓΛΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 30+ ASSOS-FORBIKES 02:41:47:86
5 63 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30+ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 02:42:15:42
6 57 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 30+ ΒΕΛΟΣ 02:44:25:31
7 106 ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 30+ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 02:44:29:86
8 102 ΣΥΛΛΟΓΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 30+ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 02:45:36:17
9 64 ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30+ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 02:45:37:19
10 104 ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 30+ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 02:45:38:22
11 43 CAVUS MUSTAFA 30+   02:45:40:92
12 72 ΚΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30+ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 02:53:29:16
13 111 ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 30+   02:56:00:67
14 90 ΜΠΑΚΑΛΜΠΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 30+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 02:56:11:91
15 89 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 30+ RISOS-ORESTIADA 02:56:59:32
16 96 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΥΙΔ 30+ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 02:57:09:74
17 44 GOLES PANOS 30+ ——————- 02:58:24:17
18 53 ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 30+   03:00:12:37
19 97 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 30+ BIKE RIDERS SERRES TEAM 03:01:08:17
20 48 ΑΛΗΟΓΛΟΥ ΑΤΙΛΛΑ 30+   03:03:16:94
21 77 ΚΕΤΕΓΕΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 30+   03:03:18:30
22 92 ΝΤΑΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 30+ ACTION BIKE CLUB 03:03:20:70
23 54 ΒΑΡΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30+   03:04:27:87
24 98 ΠΙΤΣΚΟΣ ΧΡΟΝΗΣ 30+ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 03:05:15:28
25 81 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΚΗΣ 30+ ASSOS-FORBIKES 03:05:51:50
26 79 ΚΟΝΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 30+ BIKE RIDERS SERRES TEAM 03:06:37:81
27 84 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30+ ΒΙΚΕS RIDERS 03:06:38:98
28 109 ΧΑΡΙΣΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 30+   03:07:12:98
29 110 ΧΑΡΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30+ ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ 03:08:12:94
30 112 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 30+ ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 03:09:08:59
31 50 ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 30+ ΠΗΓΑΣΟΣ 03:11:02:60
32 91 ΜΠΕΡΕΤΖΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 30+   03:11:05:11
33 86 ΛΙΑΝΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ 30+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 03:11:58:43
34 67 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΡΙΣΗΣ 30+ BIKE RIDERS 03:16:13:55
35 100 ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 30+ ΠΗΓΑΣΟΣ 03:20:02:72
36 45 KAYHAN MERT 30+   03:20:14:14
37 42 ABATZOGLOU KONSTANTINOS 30+   03:21:12:30
38 95 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30+ 1000 ΔΕΝΤΡΑ 03:21:42:32
39 103 ΤΟΥΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30+ ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ 03:25:20:73
40 75 ΚΕΜΕΚΕΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30+   03:26:47:71
41 71 ΚΑΡΡΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 30+ AMSTERDAM RACING TEAM ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 03:30:07:37
42 55 ΒΟΥΤΣΙΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30+   03:32:14:99
43 93 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 30+ BIKE RIDERS SERRES TEAM 03:33:47:83
44 65 ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30+ BOTTECHIA VELOS 03:37:00:71
45 69 ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 30+   03:39:38:33
46 74 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30+ BE STRONG 03:39:45:65
47 87 ΛΟΥΛΟΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 03:41:40:35
48 59 ΓΚΟΔΟΣΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30+ ΠΗΓΑΣΟΣ 03:44:06:44
49 85 ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 30+ ΔΙΚΑΟΠΟΛΙΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 04:30:57:32
  94 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 30+   DNF
  47 NAKOY NIKOΣ 30+ BIKE RIDERS SERRES TEAM DNF
  58 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 30+   DNF
  101 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 30+ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ – BOTENCHIA DNF
  107 ΦΡΑΓΚΟΥΛΑΝΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30+   DNF
  108 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΤΖΗΙΩΣΗΦΙΔΗΣ 30+   DNF
  223 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30+ Π.Ο.ΒΕΛΟΣ – BOTENCHIA DNF

40+

Rank BiB Last name First Name Category Team Time
1 118 ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40+ ΒΕΛΟΣ-BOTTECHIA 02:37:25:58
2 150 ΝΑΛΕΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40+ ΒΕΛΟΣ – BOTTECCHIA 02:43:24:81
3 120 ΑΡΗΦΟΓΛΟΥ ΜΠΟΥΛΕΝΤ 40+ ΠΗΓΑΣΟΣ ΞΑΝΘΗΣ 02:44:15:45
4 114 ER?EVIK MUTLU KADRI 40+ TEKIRDA? BELEDIYESPOR 02:49:11:80
5 169 ΣΚΑΠΑΡΙΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 40+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 02:49:40:51
6 173 ΤΣΟΤΡΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 40+ 1000 ΔΕΝΔΡΑ 02:49:48:87
7 141 ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΤΑΣΟΣ 40+ ASSOS-FORBIKES 02:52:46:90
8 168 ΣΙΜΗΤΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40+ ΤΣΙΑΣ ΔΡΑΜΑΣ 02:53:36:58
9 128 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 40+ CYCLOTRON ΚΑΒΑΛΑ 03:00:15:49
10 136 ΚΑΤΡΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40+ ΠΗΓΑΣΟΣ 03:00:23:97
11 126 ΚΑΖΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40+ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ 03:00:25:97
12 122 ΓΙΔΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 40+ BIKE RIDERS SERRES TEAM 03:00:43:55
13 157 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 40+ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 03:02:20:44
14 170 ΣΚΕΜΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40+ BIKE RIDERS SERRES 03:02:43:28
15 145 ΛΙΑΚΟΣ ΒΑΪΟΣ 40+   03:03:03:30
16 175 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 40+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 03:03:10:16
17 132 ΚΑΡΕΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40+ BIKE RIDERS SERRES TEAM 03:03:11:83
18 166 ΣΑΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 40+ SARIKOSBIKES TEAM XANTHI 03:03:12:94
19 176 ΧΑΪΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 40+ ΠΗΓΑΣΟΣ 03:03:15:54
20 162 ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 40+ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΞΑΝΘΗΣ 03:03:23:13
21 144 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40+ ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ 03:06:57:81
22 124 ΖΕΥΤΕΡΙΔΗΣ ΑΚΗΣ 40+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 03:07:37:59
23 167 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40+ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ 03:07:50:74
24 137 ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40+ BIKE RIDERS ΣΕΡΡΕΣ. 03:08:45:66
25 125 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 40+ ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ 03:08:50:72
26 155 ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 40+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 03:09:11:82
27 151 ΝΕΡΑΝΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 40+ ΠΗΓΑΣΟΣ 03:09:58:94
28 138 ΚΟΤΣΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40+ ΠΗΓΑΣΟΣ 03:10:22:84
29 134 ΚΑΤΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 40+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 03:10:43:65
30 146 ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 40+ ΠΗΓΑΣΟΣ 03:10:45:45
31 226 ΒΥΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40+ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 03:10:46:75
32 139 ΚΟΤΣΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 40+ ΒΙΚΕ CENTER 03:15:55:75
33 163 ΠΑΡΤΑΚΕΛΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 40+ ΡΗΣΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ 03:16:03:3
34 117 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 40+ Σ.ΦΙ.Π. ΚΙΛΚΙΣ 03:21:07:17
35 149 ΜΠΛΙΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40+   03:21:11:7
36 156 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 40+   03:21:58:52
37 148 ΜΠΑΜΠΛΗΣ ΠΑΡΗΣ 40+ AMSTERDAM RACING TEAM 03:22:11:12
38 140 ΚΟΥΜΛΕΛΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 40+ ΒΕΛΟΣ 03:23:38:16
39 121 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΟΣΜΑΣ 40+   03:26:30:51
40 177 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40+ ΔΙΚΑΙΟΠΟΛΙΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 03:30:08:88
41 119 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 40+ ΣΦΙΠ ΚΙΛΚΙΣ 03:34:00:89
42 115 ERDILEK CAN 40+   03:37:41:29
43 164 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 40+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΈΑΣ 03:50:27:19
44 113 CHARALAMPIDIS EFSTRATIOS 40+ BIKE RIDERS SERRES 03:50:51:92
45 171 ΤΑΟΥΣΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40+   04:06:03:33
46 161 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 40+   04:06:09:35
47 227 ΣΤΟΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40+ ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 04:06:53:12
  116 TUNALI SEVKET 40+   DNF
  130 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40+ BIKE RIDERS SERRES TEAM DNF
  131 ΚΑΡΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 40+ SARIKOSBIKES TEAM XANTHI DNF
  143 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40+ ΠΗΓΑΣΟΣ DNF
  160 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 40+ ANEL ΞΑΝΘΗ DNF

50+

Rank BiB Last name First Name Category Team Time
1 224 ΡΟΥΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50+ 1000 ΔΕΝΤΡΑ 02:51:31:60
2 200 ΨΥΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 02:51:32:80
3 198 ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 50+ BIKE RIDERS 02:51:34:62
4 185 ΓΚΟΥΜΑΝΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 50+   02:58:34:51
5 190 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50+ 1000 ΔΕΝΤΡΑ 02:58:43:32
6 228 ΣΙΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 50+ ΕΔΕΣΣΑ 03:02:56:45
7 233 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 50+   03:03:05:83
8 195 ΤΣΟΜΛΕΚΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 50+ BIKE RIDERS SERRES TEAM 03:10:59:19
9 188 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 50+ ΑCTION BIKE CLUB 03:13:19:19
10 184 ΓΚΙΡΤΖΙΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 50+ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΑ-ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ-ΣΕΡΡΑΙΑ 03:16:30:12
11 180 BURKE TY 50+   03:46:52:72
12 225 ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ 50+ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ “Ο ΠΗΓΑΣΟΣ” 03:53:38:82
13 182 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 50+   03:55:17:92
14 187 ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 50+ BIKE RIDERS 04:02:32:23
15 231 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50+   04:03:53:50
16 189 ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 50+   04:12:31:67
17 197 ΧΑΛΗΛ ΟΓΛΟΥ ΜΟΥΜΙΝ 50+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 04:29:47:32
18 199 ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 50+ ACTION BIKE CLUB 04:31:29:14
19 186 ΚΑΛΑΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΗΣ 50+ ACTION BIKE CLUB 04:32:38:14
  181 SABAH NECMETTIN 50+   DNF
  229 ΤΟΥΡΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 50+ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ DNF

Γ Γυναικών

Rank BiB Last name First Name Category Team Time
1 56 ΓΑΡΑΓΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ Γυναικών ΘΡΑΚΑΣ ΙΠΠΕΑΣ 02:56:02:57
2 99 ΡΩΜΑΝΙΔΟΥ ΞΕΝΙΑ Γ Γυναικών ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ “Ο ΠΗΓΑΣΟΣ” 03:27:50:45
3 250 ΤΣΑΚΟΥΡΙΔΟΥ ΠΟΠΗ Γ Γυναικών ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ “Ο ΠΗΓΑΣΟΣ” 03:52:00:92

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here