EKTAKTO: Σε ποιές περιοχές της Θράκης θα κοπεί το ρεύμα τις επόμενες ώρες

– Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα διακοπών ρεύματος από τον ΔΕΔΔΗΕ λόγω των επαναλαμβανόμενων απεργιακών κινητοποιήσεων από την ΓΕΝΟΠ – ΔΕΗ.

 

 Δείτε αναλυτικά σε ποιές περιοχές τις Θράκης αλλά και τις Μακεδονίας θα κοπεί το ρεύμα τις επόμενες ώρες:

Νομός Έβρου

11:00-12:00 Αντλιοστάσιο Κεφαλής

12:00-13:00 Αντλιοστάσιο Κεφαλής

13:00-14:00 Αντλιοστάσιο Κεφαλής

 

Νομός Ροδόπης

11:00-12:00 Νότιος Πολύανθος, Αμβροσία, Παλλάδιο, Καλλίστη, Μ. Κρανοβούνιο, Παγούρια, Μητρικό

12:00-13:00: Μ. Κρανοβούνιο, Παγούρια, Μητρικό

 

Νομός Ξάνθης

11:00-12:00 Σταυρούπολη, Εχίνος

12:00-13:00Πόρτο Λάγος

13:00-14:00 Βαφέϊκα, Κουτσό, Σέληνο, Διασύνδεση Ξάνθης

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

 

ΝΟΜΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

11:00 – 12:00 Κ.Αγρός, Αλιστράτη

 

12:00 – 13:00 Μυλοπόταμος, Προσοτσάνη, Καλλιθέα

 

13:00 – 14:00 Ν.Σεβάστεια,Αμπελάκια,Αργυρούπολη,Σιταγροί,Μεγαλόκαμπος

ΝΟΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

11:00 12:00 Γαληψός, Κοκκινοχώρι, Ποδοχώρι, Πλατανότοπος, Ακροπόταμος, Μεσορόπη, Μουσθένη, Δωμάτια

 

Πλατανάκια, Σανατόριο, Περιμετρική, Λαζέικα, Δασαρχείο, περ.Σχολείου ΔΕΠΟΣ, Παλιό, Ηρακλείτσα 

 

Λυδία, Κρηνίδες, Φίλιπποι, Λημνιά, Βουνοχώρι, Κρυονέρι, Ζυγός, Βόρειο Πολύστηλο

 

12:00 13:00 Καρά Ορμάν Καβάλας, Άσπρη άμμος, Καρβάλη

 

13:00 14:00 Είσοδος Κεραμωτής, ΘΑΣΟΣ :Παναγία, Ποταμιά, Κοίνυρα, Αλυκή, Θυμωνιά, Αστρίς, Ποτός, Πευκάρι, Θεολόγος, Καλύβια.

 

ΝΟΜΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

 

11:00 12:00 Κ.Καμήλα, Αδελφικό, Κουμαριά, Νικόκλεια, Σησαμιά, Βέργη, Δημητρίτσι, Τριανταφυλλιά, Μεσάδα

 

12:00 13:00 Τούζλα, παραλίες Κάριανης,Ορφανίου,Οφρυνίου, Λουτρά

 

Ελευθερών, Μυρτόφυτο, Φωλιά

 

Βαλτοτόπι, Αχινός, Πατρίκι, Σιτοχώρι, Λευκότος, Ζερβοχώρι

 

13:00 14:00 Κοίμηση, Ποντισμένο, Μεγαλοχώρι, Μανδράκι, Νεοχώρη, Κερκίνη, Ροδόπολη, Πλατανάκια, Καλοχώρι

 

Αγ. Ελένη, Φλάμπουρο, περίχωρα Νιγρίτας, θεερμά, Λαγγάδι

 

ΝΟΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

 

11:00 12:00 Βάβδος, Σήμαντρα, Αγ.Παντελεήμονας, Ν.Τένεδος

 

12:00 13:00 Γαλάτιστα, Βασιλικά

 

13:00 14:00 Πορταριά, Διονυσίου, Ζωγράφου

ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

11:00 – 12:00

 

Όσσα, Βερτίσκος, Ασκός, Σοχός

 

Δορκάδα, Άσσηρος, Λευκοχώρι, Καρτεραί

 

Ευαγγελισμός, Προφήτης, Νυμφόπετρα

 

Βραχιά

 

Ανατολικό, Μάλγαρα, Βραχιά, Άδενδρο

 

Πρόχωμα, Καστανάς, Ακροπόταμος

 

Αγ. Παρασκευή, Σουρωτή, Βασιλικά

 

Ταγαράδες, Ραιδεστός

 

Περιοχή Σχολαρίου, Αρδευτικά Επανωμής Ν. Ηράκλεια

 

Περιοχή Ρυσίου

 

Θέρμη, Τριάδι

 

Κερδύλια – Αρέθουσα – Βρασνά -Μαυρούδα

 

12:00 – 13:00

 

Περιοχή ΤΙΤΑΝ

 

Λαγκαδάς, Χρυσαυγή

 

Μελισσοχώρι

 

Άγιος Αθανάσιος

 

Χαλκηδώνα Κουφάλια

 

Σχολάρι ,Λάκωμα , Ν.Γωνιά , Αγιος Παύλος

 

Μεσημέρι , Καλλικράτεια

 

Συμμαχική οδός Ωραιοκάστρου, Πεντάλοφος, Νεοχωρούδα

 

Μη προσδιορισμένη ηλεκτροδοτούμενη περιοχή!

 

Περιοχή CEDEFOPE 

 

13:00 – 14:00

 

Αγγελοχώρι, Ν. Μηχανιώνα

 

Ραιδεστός, Τμήμα Βιομηχ. Περιοχής Θέρμης

 

Περιοχή Τριλόφου , Περιοχή Επανωμής – Επανωμή

 

Νικόπολη, Σταυρούπολη

 

Κολχικό, Δρακόντειο

 

Καβαλάρι, Αγ. Βασίλειος

 

Δριμός, Μελισσοχώρι

 

Γέφυρα, Ελαιούσα, Παρθένιο, Χαλκηδόνα, Μικ. Μοναστήρι

ΝΟΜΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

 

11:00 12:00 Μονόσπιτα, Αγ. Γεώργιος 

 

Πόλη Αλεξάνδρειας

 

12:00 13:00 Τριπόταμος, Γεωργιανοί, Καστανιά, Κουμαριά, Ξηρολίβαδο, Σέλι,Κομνήνιο, Πατρίδα

 

Νησελούδι, Παληοχώρα, Πρασινάδα, Κορυφή, Πλάτανος, Κλειδί, Αιγίνιο κάτω από τις γραμμές

 

13:00 14:00 Τμ. Πόλης Νάουσας, Αγ. Νικόλαος, Αρκοχώρι, 3-5 Πηγάδια, Αγ. Παύλος

 

ΝΟΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

 

11:00 12:00 Άγ. Ανάργυροι, Μαυροχώρι, Βέργα, Κλεισούρα, Όαση

 

12:00 13:00 Είσοδος πόλης Καστοριάς, Βόρεια πόλη Καστοριάς

 

13:00 14:00 Φουντουκλή, Σιδηροχώρι, Βίτσι, Μακροχώρι, Πολυκέρασος,Μανιάκι, Κολοκυνθού, Κορομηλιά

 

ΝΟΜΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

 

11:00 12:00 Ακροποταμιά, Καμπάνης, Μάνδρες, Ν.Σάντα, Περιστέρι, Πυργωτό,Φανάρι, Χρυσόπετρα

 

Αγ.Κυριακή, Βάθη, Γαβρά, Δροσάτο, Κεντρικό, Μουριές, Ν.Ροδόνα, Πλατανιές, Συκαμινέα

 

12:00 13:00 Κέντρο Πολυκάστρου , Ειδομένη ,Φανός ,Δογάνη ,Κούπα , Σκρά

 

Τούμπα ,Ευρωπός

 

13:00 14:00 ΒΙΠΕ Σταυροχωρίου

 

ΝΟΜΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΑΙ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

11:00 12:00 Περιοχές της πόλης της Κοζάνης : Αγίου Χαράλαμπου, Γηροκομείου, Σιόποτου, Κόμβου Κοζάνης-Αιανής-Γρεβενών, Παναγίας, Υπαίθριου Δημοτικού Θεάτρου, Αγίου Νικάνορα, Νέων Εργατικών Κατοικιών, Κέντρο Επίπλου Αθηνών, ΖΕΠ και στους οικισμούς : Λευκόβρυσης, Καλαμιάς, Βατερού, Αλωνακίων, Σκήτης, Κοκκιναρά, Κηπάριου, Ανθότοπου, Σιδερών, Λιβερών, Μεταμόρφωσης, Ξηρολίμνης, Παλαιόκαστρου, Δαφνερού, Γαλατινής, Σιάτιστας, Μπάρα Σιάτιστας και Μπάρα Γρεβενών. Οικισμοί : Αυλές, Κρανίδια, Περιοχή Γέφυρας λίμνης Πολυφύτου.

 

12:00 13:00 Άρδασσα, Ασβεστόπετρα, Κρυόβρυση, Βλάστη, Σισάνι, Νάματα, Εμπόριο, Αναρράχη, Μηλοχώρι.

 

Οικισμοί : Παλαιοχώρι, Κνίδη, Μεσόλακκο, Αγάπη, Καλόχι, Ιτέα, Σαρακίνα, Νεοχώρι, Δίπορο, Ποντινή, Έξαρχος, Βάρη, Πιστικό, Πυλωροί, Χρώμιο, Αγαλλαίοι, Κέντρο, Νησί, Γεωελλάς, Αρδευτικό Καρπερού.

 

13:00 14:00 Οικισμοί : Ανατολικό, Κομνηνά, Μεσόβουνο, Πεντάβρυσος, Πύργοι.

ΝΟΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

 

11:00 12:00 Τμήμα πόλης Γιαννιτσών, Πενταπλάτανος, Ελευθεροχώρι, Δαμιανό, Λεπτοκαρυά

 

Μεσσιανό, Αρχοντικό, Αγροσυκιά

 

12:00 13:00 Αρδευτικά Πέλλας

 

Ραχώνα, Λειβαδίτσα

 

Δυτικό, αρδευτικά

 

13:00 14:00 Σανδάλι, Καλλίπολη, Γαλατάδες

 

ΝΟΜΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

 

11:00 12:00 Πάλαια Λεπτοκαρύα – Εξοχικά- Τοπόλιανη – Λητώ – – Δίον –

 

12:00 13:00 Περιφερειακά πόλεως Κατερίνης(ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ- ΑΓ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ) – Σταθμός (επάνω από τις γραμμές του ΟΣΕ)- Δεξιά του αυτό/δρόμο από Κατερίνη Μέχρι Γρίτσα

 

13:00 14:00 Περιφερειακά πόλεως Κατερίνης εξωτερικά του εγγλέζικου-Χωριά, Νέα Έφεσος- Κονταριώτισσα -Σβορώνος – Αρδομάχη – Καισάρεια – Μοσχοχώρι – Λόφος -ράχη – Μηλιά – Φωτεινά – Πέτρα – Βρύα.

 

ΝΟΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΗΣ

11:00 12:00 Μανιάκι, Φαράγγι, Αντίγονος, Πελαργός, Αρδευτικά(Φιλώτας-Πελαργός-Μανιάκι-Αντίγονο-Φαράγγι)

 

12:00 13:00 Φιλώτας, Λεβαία, Αρδευτικά(Φιλώτα-Λεβαίας-Αντιγόνου)

 

13:00 14:00 Αρμενοχώρι, Παπαγιάννης, Ιτιά, Μεσόκαμπος, Μεσοχώρι, Τριπόταμος, Μαρίνα

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here