Εκλογές 2014: Οι αθλητικές υποψηφιότητες και στους 13 Δήμους της Θράκης

Έφτασε η ώρα της κάλπης. Την Κυριακή εκλέγουμε τους τοπικούς μας άρχοντες και το ThrakiSportS απομόνωσε όλες τις αθλητικές υποψηφιότητες των δημοτικών εκλογών και στους 13 Δήμους της Θράκης και σας παρουσιάζει αναλυτικά όλους τους συνδυασμούς, όλους τους υποψηφίους δημάρχους και όλους τους υποψηφίους συμβούλους που έχουν σχέση με τα σπορ. 

Επειδή όμως σίγουρα κάποιοι θα μας έχουν ξεφύγει, όσοι υποψήφιοι θεωρούν ότι θα έπρεπε να περιλαμβάνονται σε αυτό το αφιέρωμα και δεν βλέπουν το όνομά τους, να μας στείλουν άμεσα ένα e-mail στο thrakisports@yahoo.gr με όνομα, επίθετο, παράταξη με την οποία κατεβαίνουν υποψήφιοι και θα μεριμνήσουμε άμεσα να προστεθούν στην λίστα με τις αθλητικές υποψηφιότητες στις δημοτικές εκλογές της 18ης Μαΐου.

Το ThrakiSportS δεν στηρίζει κόμματα, συνδυασμούς και παρατάξεις, δίνει όμως την δυνατότητα στο φίλαθλο αναγνωστικό του κοινό να γνωρίζει τις αθλητικές υποψηφιότητες ανά συνδυασμό ώστε όσοι επιθυμούν, να… ψηφίσουν αθλητικά. Θα

 

ΝΟΜΟΣ ΕΒΡΟΥ 

 

ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΝΕΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΓΙΑΝΝΗΣ  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΤΩΡΑ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΝΙΚΟΣ ΤΖΑΝΙΔΗΣ (παλιός ποδοσφαιριστής του Εθνικού)

Τσάνταλης Χρήστος (πρώην ποδοσφαιριστής του Εθνικού)

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΕΣ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ

Ανδράδης Γιάννης (πρώην βολεϊμπολίστας και προπονητής του Εθνικού Αλεξανδρούπολης)

Βραχιολογλου Στυλιανός (πρόεδρος του ΑΠΟΚΔΑ)

Ζιώγας Χρήστος (πρώην πρόεδρος στον Αθλητικό Οργανισμό του Δήμου)

Καραβασίλης Χρήστος (Πρόεδρος της ΕΠΣ Εβρου, μέλος του ΔΣ της ΕΠΟ)

Μιχαηλίδης Παύλος (υπερήφανος χορηγός στο βόλεϊ του Εθνικού)

Ουζουνίδης Γεώργιος (πρώην διαιτητής επιπέδου Α’ Εθνικής)

Παντελίδης Γεώργιος (πρόεδρος του Ποντιακού, πρώην ποδοσφαιριστής)

Ρουσσίδου Χριστίνα (μέλος ΔΣ της Κολυμβητικής Ομοσπονδίας Ελλάδος)

Κερασίδης Νικόλαος (πρώην ποδοσφαιριστής)

Κρίτου Κριτης (πρόεδρος της Λέσχης Μοτοσικλετιστών Έβρου)

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΣΑΒΒΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ

Πατλάκας Θεόδωρος (παλιός βολεϊμπολίστας στην ΓΕΑ)

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΕΣ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ

Ζάχος Ιωάννης (δάσκαλος του συλλόγου πολεμικών τεχνών Απόλλων, πρώην πρωταθλητής ταεκβοντό)

Καρανίκα Ελένη (παλιά αθλήτρια του επικοντώ στον Πρωτέα, νυν προπονήτρια, απόφοιτος του ΤΕΦΑΑ Κομοτηνής)

Καραπιπέρης Γρηγόριος (έφορος στο βόλεϊ του Εθνικού Αλεξανδρούπολης)

Κυριακίδης Ευθύμιος (ποδοσφαιριστής στην Καππαδοκία)

Ιωαννισιάν Ντιάνα (πρόεδρος του Αραράτ)

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΑΣΑ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΠΑΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ (πρώην πρόεδρος ΠΑΕ Θράκη)

Δήμητσας Ιπποκράτης (στατιστικολόγος Εθνικού, πρώην προπονητής ΓΕΑ)

Κωνσταντινίδης Πέτρος (παλαίμαχος βολεϊμπολίστας του Εθνικού, γενικός γραμματέας της ΕΣΠΕ Θράκης)

Πανταζίδης Γιώργος (δημοσιογράφος – αθλητικογράφος)

 

 

ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΒΗΜΑ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗΣ»

 

ΥΠΟΨΗΔΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΒΑΓΙΑ ΚΑΡΑΦΕΪΖΗ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΩΡΑ ΕΥΘΥΝΗΣ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΤΣΟΥΡΙΔΗΣ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΚΑΜΑΝΗΣ

 

 

ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ»

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΚΑΤΖΙΔΗΣ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΖΑΣ

Κεμανετζής Στυλιανός (αρχηγός ομάδας βόλεϊ ΑΟ Ορεστιάδας)

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ

Σταυρόπουλος Γιώργος (προπονητής γυναικείου τμήματος βόλεϊ ΑΟ Ορεστιάδος, περιφερειακός ομοσπονδιακός προπονητής)

Αρχοντίδης Αρχοντής (παίκτης βόλεϊ ΑΟ Ορεστιάδας)

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΠΑΝΤΣΙΔΗΣ

Σιγρέκης Σάκης (ταμίας Αθλητικού Ομίλου Ορεστιάδας)

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΩ»

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΜΑΡΙΑ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΚΙΔΟΥ (γενική γραμματέας Αθλητικού Ομίλου Ορεστιάδας)

 

 

ΔΗΜΟΣ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΙΤΣΑΣ

 

ΣΥΝΔΙΥΑΣΜΟΣ «ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΤΖΑΝΟΣ (γενικός γραμματέας ΣΑΟΣ)

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ»

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΧΡΥΣΑ ΑΝΤΩΝΑΚΗ

 

 

ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΟΥΛΙΛΙΟΣ

Καραγιάννης Χρήστος (πρόεδρος Έβρου Σουφλίου)

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ-ΑΝΑΠΤΥΞΗ-ΣΥΝΟΧΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΑΚΙΚΟΣ

Ανδρεάδης Ανδρέας (βολεϊμπολίστας του Εθνικού και της Εθνικής Ομάδας)

 

 

ΝΟΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

 

ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΤΙΡΙΔΗΣ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΒΔΗΡΩΝ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΙΑΜΠΑΚΑΣ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΚΟΙΝΗ ΠΟΡΕΙΑ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ

Ασημάκης Βασίλης (πρόεδρος ΑΠΣ Ελπίς Γενισέας)

Δαλακούρας Γιάννης (Αυτοκινιτιστής, παράγοντας της ομάδας Άτλας Σελίνου)

Ελευθεριάδης Λεωνίδας  (πρόεδρος Αστέρα Μαγικού)

Μουρατίδης Αθανάσιος (πρόεδρος Κοινωφελούς Επιχείρησης Πολιτισμού-Αθλητισμού Δήμου Αβδήρων)

 

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΑ ΚΙΝΗΣΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ

 

 

ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΚΙΝΗΜΑ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΤΖΟΥΚΑΛ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΤΖΕΜΙΛ ΚΑΠΖΑ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΔΕΦΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΑΓΚΑ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΧΟΥΣΕΪΝ ΝΤΕΛΗ ΡΙΤΒΑΝ

 

 

ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΛΑΡΟΣ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΠΟΛΙΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΝΙΚΟΣ ΑΝΤΑΜΠΟΥΦΗΣ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΥΛΙΟΣ (πρώην πρόεδρος Α.Σ. Ξάνθης)

Βασιλούδης Ηλίας (Πρόεδρος Ομίλου Αντισφαίρισης Ξάνθης)

Σουλιώτης Γρηγόρης (προπονητής μπάσκετ)

Φανουράκης Μανώλης (ΑντΙδήμαρχος επί του αθλητισμού στον Δήμο Ξάνθης, παλαίμαχος ΑΟΞ, ΑΠΟΞ)

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ»

ΥΠΟΨHΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΣΙΑΚΙΡΟΓΛΟΥ

Ραφτόπουλος Πέτρος (πρόεδρος Ασπίδας Ξάνθης)

Τσαγγάλας Γιαννης (προπονητής ποδοσφαίρου)

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΝΗΣ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΠΟΥΛΟΣ

Γκιρτζίκη Αλεξια (κόρη του μέλους του ΔΣ της ΕΠΟ και πρώην προέδρου της SkodaΞάνθη Γιώργου Γκιρτζικη

Ηλιάδης Θωμάς (προπονητής της ομάδας τζούντο Μιρμάνης Ξάνθης)

Θεοδωρίδης Τάσος (παλαίμαχος ποδοσφαιριστής του ΑΟΞ)

Ιγιαννίδης Στέφανος  (προπονητής Ακαδημιών Αρη Πετεινού, Γυμναστής)

Κόκκινος Γεώργιος (πρόεδρος Κολυμβητικού Ομίλου Ξάνθης)

Λύρατζης Πασχάλης  (πρώην πρόεδρος Συνδέσμου Διαιτητών ΕΠΣ Ξάνθης)

Ιμαμίδης Αθανασιος  (πρώην πρόεδρος Εθνικού Κιμμερίων)

Σαρόγλου Κώστας (παράγοντας της Δοξας Σταυρούπολης)

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΞΑΝΘΗ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΜΑΡΙΔΗΣ

 

 

ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΘΩΜΑΣ ΜΙΧΟΓΛΟΥ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΝΕΑ ΠΝΟΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΛΕΥΘΕΡΗ

 

 

ΝΟΜΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

 

 

ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ»

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΑΜΕΤ ΡΙΤΒΑΝ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΜΕΛΛΟΝ»

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΙΜΠΡΑΗΜ ΣΕΡΗΦ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ«»

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΧΑΣΑΝ ΚΙΑΣΗ ΧΑΚΗΦ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΛΑΪΚΟ ΚΙΝΗΜΑ»

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΣΑΔΕΤΙΝ ΣΙΑΚΗΡ ΧΟΥΣΕΪΝ

 

 

ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: ΟΡΑΜΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΜΟΥΤΖΑΣ (επίκουρος καθηγητής Φυσικής Αγωγής του ΤΕΦΑΑ Κομοτηνής με έμφαση στα χειμερινά αθλήματα)

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΙΣΜΕΤ ΚΑΔΗ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΣΑΪΤ ΕΡΝΤΟΓΑΝ’

 

 

ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ

Ζηλούδης Γεώργιος (πρόεδρος επιτροπής διαιτησίας ΕΠΣ Θράκηςμ πρώην διαιτητής)

Σαλτσίδου Λουίζα (σύζυγος του πρώην προέδρου του ΓΑΣ Κομοτηνή Στεπάν Ματεοσιάν)

Ταπατζάς Εμμανουήλ (πρώην διαιτητής SuperLeague, νυν παρατηρητής διαιτησίας)

Βεσεξίδης Αγησίλαος (αθλητής πολεμικών τεχνών, δάσκαλος στον Αθλητικό Σύλλογο Πολεμικών Τεχνών Κομοτηνής «Ανατολή», κάτοχος ρεκόρ Γκίνες)

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΕΜΕΙΣ… Η ΠΟΛΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΦΕΛΙΝΑ ΚΑΖΑΚΟΥ

Πολυτσάκης Μιχάλης (πρόεδρος Πανθρακικού Σταδίου Κομοτηνής)

Αϊβάζης Σάββας (πρώην ποδοσφαιριστής, νυν προπονητής)

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΑΠΕΡΓΟΛΑΣ

Παρασκευή Μάλλιου (αναπληρώτρια καθηγήτρια στο ΤΕΦΑΑ Κομοτηνής)

 

ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ «ΠΟΛΗ-τική ΑΝΑΤΡΟΠΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΕΛΕΝΗ ΛΑΦΤΣΗ

Τοτοκώτσης Κωνσταντίνος (δημοσιογράφος – αθλητικός συντάκτης)

 

ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΝΙΚΟΣ ΦΑΚΙΡΙΔΗΣ

 

 

ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ – ΣΑΠΩΝ

 

ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ «ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

 

ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ «ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΑΚΗΣ

Ντοσίδης Αναστάσιος (πρώην διαιτητής ποδοσφαίρου, νυν παρατηρητής διαιτησίας)

 

ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ «ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ (πρώην ποδοσφαιριστής, νυν προπονητής και παράγοντας της ΠΑΕ Ποντίων)

 

ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ «ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ – ΑΝΑΠΤΥΞΗ – ΑΝΑΝΕΩΣΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Στογιαννίδου Ολυμπία (διευθύντρια ακαδημιών ομάδων ποδοσφαίρου – μπάσκετ του Πανθρακικού)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here